Recept na cícerové jedlo pre 1,5-ročné dieťa

29. jan 2024

Maminy, mate nejake overene recepty (druhy chod, nie polievku), v ktorych vam spapaju dietatka cicer? Zial paradajku syn neznasa, takze uvazujem na nejakej inej "omacke" v ramci nejakeho ragu, kde by som dala cicer, ale aku? 🤔 Mne vobec nic nenapada a na internete nic nenachadzam...dakujen za tipy!

autor
29. jan 2024

@13uzivatelka11 Oh skvele dakujem, toto by slo! 👍

pralinka25
29. jan 2024

ja robim placky.

compra
29. jan 2024

Pridavam vareny do mleteho masa a potom z toho fasirky.

simca06022011
29. jan 2024

cicer davam normalne do polievky zeleninovej, aj do omacky napr. bolonskej by mohol byt fajn.. cize mixnuty do masovej, bez tych paradajok... alebo nejakej smotanovej? viem si to predstavit, zahusti to... kludne by som ho dala aj do mleteho, alebo do sote.. (robime sote s roznou zeleninou, a vela masa je spolu so strukovinami robenych... tak by to mohlo byt tiez dobre)

prasiatko30
29. jan 2024

Otvorim flasku ciceru a vyjedavali lyzickou - stacilo aby ma videli raz ako som ja jedla cicer z flasky a nenukala som im. 😂😂

Tento vikend som robila cicer s kalamarmi a s krevetami vypadalo to vcelku dobre aj chutilo to dobre a ditko sia duplu pytalo - vypadalo to skoro ako paella ale miesto ryze isiel cicer. Daju sa robit aj salaty - pridavam zo par lyziciek ciceru,humus.

majlo1234
29. jan 2024

Hummus alebo curry s cicerom