Skúsenosti s rastúcou stoličkou Hauck

spynkaa
7. mar 2015

Mate niekto skúsenosť s detskou rastúcou stoličkou HAUCK? Aký je rozdiel medzi Hauck alfa a beta? predáva sa táto stločka aj s poťahom na vankušik?
ďakujem za každý názor.

jajka71
9. apr 2017

my mame betu, pozerala som pred dvoma rokmi referencie a bola aj pre silnejsie deticky, teraz maju dvojicky dva roky, cize sedia v nich uz vyse roka....a zatial v pohodicke, len rozmyslam, ze naco stolicky s pultikom, ked ho uz nepotrebujeme....uvidime....uz len rast 🙂

spynkaa
autor
27. apr 2017

Stolicku mame uz viac ako rok a pol a vyuzijeme ju este dlho. Jedina vec mi na stolicke vadi a to ze zarezy na posuvanie podnozky nie su az dole ale iba do polky.

aliena89
26. dec 2017

@spynkaa ahoj chcela by som sa opýtať či máš betu alebo alfu?dosť rozmýšľam nad kúpou ale vôbec sa v Tom nevyznám preto bude vďačná za každé info. Ďakujem 🙂

zuzkamargit
26. dec 2017

my mamena ten styl stolicku icoo pharo a velka spokojnost

aliena89
26. dec 2017

@zuzkamargit ďakujem 🙂

spynkaa
autor
29. dec 2017

@aliena89 ahoj, my mame presne tu co je na foto. K nej je viacej doplnkov. Inak je to asi rovnaké.

aliena89
29. dec 2017

@spynkaa ďakujem 🙂 a ste s ňou spokojný?

jajka71
30. dec 2017

my mame nasi v nej sedeli rok a pol, teraz im uz pultik vadi (nasi su predcasniatka a tak bez pultika nechcem ich v tom nechavat), aktualne ju nepouzivame, ale isto ju este vyuzijeme 🙂 vobec rastuce stolicky su super vec, je to drevene, ide o zdrave sedenie a stolicka sa prisposobuje rastucemu dietatu, nie naopak a tak sa dieta tolko nehrbi.....kupovali sme aj neterkam ked sli do skoly trosku iny typ.....a svagrovci su spokojni, len posuvaju tycku pod nohami ako dievcata rastu 🙂

aliena89
30. dec 2017

@jajka71 ďakujem krásne a môžem sa opýtať či máte Hauck alfa alebo beta?ja len či je v Tom moc veľký rozdiel. Ďakujem ešte raz 🙂

jajka71
31. dec 2017

no ja som kupila bety, lebo vraj maju vyssiu nosnost, ale neviem ci je to fakt, to som pozerala uz davno, stolicky som kupila omnoho skor ako nase predcasniatka vedeli sediet, lebo pokladam za rozumnejsie kupit stolicky a mat jedny stolicky na sedenie v kuchyni ci detskej za stolom ako kupovat jednu do dvoch rokov potom skolkarsku, a potom do skoly nejaku polohovatelnu.....mame sice do detskej potom zostavu ikea do detskej, ale to skor preto, ze mame dvojicky a bola vtedy super prilezitost 🙂
ako som pisala kupovali sme rastuce stolicky aj neteram ked sla starsia do skoly a svagor bol v rozpakoch, ze naco....ale teraz uz len posuva tycku pod nohami....a dievcata vystreto sedia a vraj inspirovali mnohe navstevy 🙂

aliena89
31. dec 2017

@jajka71 super. Ďakujem ešte raz 🙂

jajka71
31. dec 2017

@aliena89 viete, vela mamickam som aj na presovske mamicky pisala nekupujte dojciacu stolicku, kupte si radsej akukolvek kvalitnejsiu alternativu rastucej stolicky, viete natrafit na cenu ktora sa rovna novej stolicke na krmenie.....ale rastucu stolicku nevyuzijete rok dva, ale aj pat ci viac.....a potom mi niektore mamicky pisali, ze do roka predavali tie stolicky na krmenie a hladali vacsiu....niektore mamicky nepochopim, radsej kupia veci na oblecenie v znackovom obchode, co si ich dieta trikrat oblecie a uz mu je male, ale kupila lacnu stolicku a este lacnejsie topanocky ved to len na behanie a na krmenie, ved to nevadi, a pritom co je dolezitejsie ako to, aby sa dieta naucilo spravne chodit a sediet? ved nohy a chrbat si v obchode nekupime

aliena89
31. dec 2017

@jajka71 áno to máte pravdu. Veľmi sa mi páči koncept toho že dlhšie vydrží a že je to aj zdravé a prirodzenejsie pre tie detičky. Už som ju aj objednala takže sa len teším kedy dorazí 🙂

jajka71
21. jan 2018

kazdy rodic ma inu predstavu, kazde dieta je ine, ale nastastie tych rastucich stoliciek je strasne vela, tak si dizajnovo najde kazdy tu, ktora im bude vyhovovat, ale ja som za klasiku nasim som kupila tieto a neterkam take pre skolakov.....maju dodnes....

gerrwie_girl
14. júl 2018

Baby tak neviem ci ja robim nieco zle alebo co.... ale ja teda spokojna nie som. Strasne som sa na nu tesila, ale myslela som si ze ten pultik je vyberatelny. Ze vlozim dieta do sedacky, dam mu tam pultik a je to. Ale on je tam nafurt, takze cez ten maly otvor ho tam musim napchat. A to ma iba 7mesiacov (hoci vyzera na rok). Som z toho dost sklamana, lebo vcera mi az plakal co som ho tam chcela narvat a neslo mi to. Az sa bojim ze mu zlomim nohy

jajka71
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenka100218
21. okt 2018

@spynkaa prosim vas ten pultik je tak velky ze dokaze sa dieta na nom aj hrat? Neviem si ho predstavit. Pripadne ak je vacsie tak aj napr. Kreslit? A citala som viac recenzii ze je problem dieta do stolicky vlozit ze vraj je tam maly otvor? A polstrovanie je gumene alebo latka? Ďakujem pekne vopred. Uľahčíte mi odpovedou kúpu/nekúpu 😀

jajka71
22. okt 2018

otvor je relativne maly, nasi na pultiku mali svoje mysticky a poharik, nekreslili na nom, lebo v case, ked zacali kreslit, uz im tam nebolo komfortne, tak som dokupila rastuci stol a skombinujeme to.....myslim, ze toto je nedoriesene....aspon z nasho pohladu, inak to bola super moznost ako nase predcasniatka vedeli sediet za stolom spolu s nami 🙂

zuzkamargit
22. okt 2018

Baby bol by zaujem o rastucu stolicku bez pultika s polstrovanou vlozkou pre make deti? Budem uz posuvat nasu.

lenka100218
22. okt 2018

@zuzkamargit akej znacky je stolicka? A cena?

zuzkamargit
22. okt 2018

@lenka100218 je to i’coo pharo, tesne potom ako som kupila sa zlucili s hauck. Cena je 40, pre blizsie info nafotim aj s tou vlozkou na sedenie do spravy, kedze my ju uz nepouzivame

lenka100218
22. okt 2018

@zuzkamargit dakujem ale asi radsej by som s pultikom chcela