Skúsenosti s takouto fľašou

vojtasova
6. okt 2020

Maminky zdravím vás , chcela by som môjho syna naučiť na fľašu a piť s neho mlieko.
Cez deň z fľašky pije čajík,takže ťahať vie a je naučení na pitie čaju.
Lenže keď mu skúšam dávať cez deň a na noc do toho mliečko skúšala som už kravské,aj kúpne nechcem Nutrilon .. vôbec nechce, odmieta,zlosti sa... neskutočne ide sa mi zarevat
Preto .. neviete o niekom kto má skúsenosť s touto fľaškou... A kúpou? Či sa to oplatí? Či sa mi naučiť ,či je to naozaj ako prsník ... A bábätko to nezistí Prípadne žeby som ju kúpila ..od niekoho za lepšiu cenu ..? Prikladám foto (chcem tu najväčšiu) vďaka...

pribinak
6. okt 2020

Jasne že zisti

juliet86
6. okt 2020

kolko ma tvoje dieta? my ju mame ale nepredavam. a jasne ze je to pre dieta uplne ine ako prsnik. predstav si ze si cucas palec verzus cucas chrbat ruky. uolne ine svaly babo zapaja

vojtasova
autor
6. okt 2020

Maminky pýtam sa na radu , 7mes.
Má..preto .. chcem radu keďže som prvýkrát maminka ..bojím sa že budem dlho kojit..aj keď je to preňho najlepšie. Viem .. každý má na to iný názor. Ale Maly sa mi v noci časti budí ..a som nevyspata.. preto sa pýtam na názor.❤️💛

veronikaszabova
6. okt 2020

@vojtasova kravske mlieko nedavaj 7m dietatu.

gabuliacik
7. okt 2020

@vojtasova prvu dceru som nemala to stastie kojit. Teraz druhu rocnu kojim a veru aj 6x v noci. Teraz ked je chora aj 10x. Ale neviem si predstavit znovu vstavat a zarabat do flasky mlieko. Takto sa len prisuniem k nej a cucka si. Premysli si to este

evaachesa
7. okt 2020

@vojtasova 7m dieťaťu kravské nedávaj...veď Nutrilon a iné umelé mlieka sú prispôsobené potrebám dieťaťa...prečo chceš dávať kravské? Ja mám skoro ročného chlapca a tiež sa v noci nevyspim lebo vkuse je na mne nalepený ... Tiež som nevyspatá ale tak s tým som rátala keďže som vedela čo obnáša mať dieťa 😄

simca06022011
7. okt 2020

urcite nie kravske mlieko... to je jedna vec. Druha vec, skus si odsat mlieko a tak ho ucit z flase. Ak silou mocou tak urcite UM, lebo aj chutou je to skor k materskemu ako kravske... Ja na tvojom mieste skusim skor na vecer davat nieco sytejsie, napr. mliecne kaše na dobru noc. Tie uz su aj od 6m sa mi zda. To by ho mohlo zasytit viac a menej sa bude budit (ale moze sa aj tak,v ed je zvyknuty :D) INak ziadna sranda behat v noci a zarabat mlieko...
K druhu flasiek.. my sme mali vela druhov, takyto tvar mala mala najradsej. Ale u vas bude problem nielen v tej flasi, ale aj v tom obsahu..