Spokojnosť s parným hrncom

patka21
31. jan 2018

Ahojte maminky chcem sa spýtať či máte nietorá parný hrniec a aký a ako ste spokojné netreba mi aj s mixserom stačí len hrniec dakujem za rady a doporučenia

kajkadv
31. jan 2018

@patka21 ja mam parny hrniec a na zaciatku som jej varila len b tom,vraj To lepsie udrzuje vitaminy 🙂.

patka21
autor
31. jan 2018

@kajkadv ahoj ano viem že to udržuje viacej vitaminov no mne skôr ide o to aký máš lebo na tehu ich je veľa v rôznych cenový reláciach preto chcem vedieť kto aké používa ďakujem

kitta
31. jan 2018

Ja som kupila avent pouzity 2v1 a prikrmy riesime mesiac a zatial pouzivam iba to na zeleninu a ovocie a som spokojna. Rychlo sa to urobi, v tej istej nadobe vymixuje a je to chutne. Masko robim oddelene, oba nakoniec pridam a vymixujem. Myslim, ze vyuzijeme aj na dovolenku. Daju sa v tom aj polievky urobit rychlo.

silviavladik
29. aug 2018

@kitta poprosim da sa v tom pripravit aj ryza strukoviny cestoviny?Dakujem

kitta
29. aug 2018

@silviavladik tak to som neskusala teda. Ale podla mna ani nie. Ryza by prepadla a nevari sa to vo vode ale na pare. Takze cestoviny na pare, to by asi neslo. Polievka bola myslena tak, ze si pripravis zeleninu na pare a pred mixovanim sa prileje voda.

miriama11
29. aug 2018

Ja mam beaba babycook a super vec to je , ale uz na tom nevarim , predavam ak by mal dakto zaujem , ale uz vidiet na nom pouzivanie

miriama11
29. aug 2018

@silviavladik beaba ma k tomu aj andobu kde sa vari ryza

liduska12
29. aug 2018

Ja mam babymoov nutribaby, je ale aj s mixerom, ale daju sa v nom aj sterilizovat dudle a flasky, taky multifunkcny. Vyuzivam ho naplno uz pri druhom dietati 🙂

mishkamishka
29. aug 2018

@miriama11 ahoj a kolko by si zan chcela?

silviavladik
29. aug 2018

@miriama11 za kolko budes predavat?

silviavladik
29. aug 2018

@liduska12 aj ryza?strukoviny?

liduska12
29. aug 2018

@silviavladik ryzu ano, varim ju v avent pohariku a strukoviny varim v hrnci..tie som v nom este neskusala varit

jantato
29. aug 2018

ja mam tento a je super, robim na nom pre celu rodinu ( aj ked mohla by som aj castejsie 😅)
https://www.hej.sk/hrniec-parny-morphy-richards...

miriama11
29. aug 2018

@mishkamishka
@silviavladik naparuje super, ten kosik sa uz neda vydrhnut je zafarbeny od zeleniny. 35€

miriama11
29. aug 2018

Ak by ste mali zaujem tak mi napiste spravu.a poslem vam detailnejsie fotky a popis.