Stolička so stolíkom

barbora221994
12. jan 2019

Dobrý deň,
idem kupovať pre 11m dcérku stoličku a chcela by som takú aby som ju využila čo najdlhšie, priateľ mi hovorí že je to totálna zbytočnosť ale minule sme boli u známych a malej sa v nej páčilo tak som sa rozhodla ze jej ju kúpim len si neviem vybrať farbu keďže ešte v budúcnosti by som ju chcela využiť a majú len žltú a modrú. Mne sa páčia obidve a preto chcem počuť aj iný názor, chcem ju kúpiť malinkej k narodeninám. Ďakujem veľmi pekne 🙂

aadenka
12. jan 2019

Ak sa ti paci, tak ju kup 😉

lindusss2016
12. jan 2019

Osobne by som toto uz rocnemu dietatu nekupila. Aspon teda moje deti nevydrzia v stolicke na krmenie moc dlho. Len ten najvacsi hlad a uz sa pytaju dolu 😁 teda predpokladam, ze vysoku stolicku mas, takze dalsia je za mna zbytocnost.

bobula46
12. jan 2019

@barbora221994 za mňa tá žltá, ale nepozerala si také tie drevené? Tie sú skôr pre väčšie deti a dajú sa potom využívať naozaj dlho. Kamarátka má štvorročnú dcérku a stále sedí na stoličke, ešte aj na stolíku si kreslí

barbora221994
autor
12. jan 2019

@bobula46 no takú mám po bratovi len tú máme u babky tak som chcela kúpiť druhú a padla mi do očí táto tak skúsim ešte popozerať . 🙂

bobula46
12. jan 2019

@barbora221994 neviem, my máme takú polohovateľnú keďže sme kupovali pre šesťmesačného syna, ale toto sa mi veľmi páči. Pokiaľ aj tebe tak určite kúp. Keď nevyužijete tak predáš alebo niekomu posunieš.
Pozri si ale nosnosť a najlepšie vidieť v skutočnosti, pozrieť ako je spracovaná, či sa nepodarí maličkej odtrhnúť nejaký plast a podobne ☺️

m_mirus
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
m_mirus
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
m_mirus
12. jan 2019

@barbora221994 my máme túto a som s ňou veľmi spokojná a je k dostaniu vo viacerých farbách.. A odporúčam pozerať takú, ktorá nemá textilný poťah, lebo by si ho musela každú chvíľu prať... Túto nasu stačí poutierat a vybavené 😊

barbora221994
autor
12. jan 2019

@m_mirus jej to je taka istá? Som nevedela nájsť rozmery tak pozriem ešte na perinbabe a objednám🙂 ďakujem 🙂

barbora221994
autor
13. jan 2019

@lindusss2016 vysokú stoličku nemám lebo vtedy ma to ani nenapadlo kúpiť keď som mala vibračné kresielko tak tam som ju krmila ale teraz tam moc nechce byť tak by som chcela stoličku🙂 však uvidím ako zareaguje po prípade odložím na povalu

lindusss2016
13. jan 2019

@barbora221994 ahw, v tom pripade sa ti zide. Ja sice davam prednost drevenym, qle to je uz len vec vkusu a preferencii.

m_mirus
13. jan 2019

@barbora221994 podľa mňa veľký rozdiel v nich nebude... Som rada ak som pomohla 😊

katrin21
14. jan 2019

Naša budem mať v marci tri roky a ešte stále využívam Aj túto stoličku aj keď pultík už sme dali dole ale je super že sa dá Výškovo nastaviteľným pádom pohodlne sedí za stolom. Že určite využiješ ešte veľmi dlho
. Doteraz ste ako jedávali ? veď my sme takúto stoličku používali polohovateľnú už už asi od 6-7mesiaca v pololahu.

katrin21
14. jan 2019

Ale teda ja mám iný typ stoličky tento čosi Dala by som si nekúpila Pôsobí to strašne hrubú Ja mám stoličku od zopa a je super výškovo nastaviteľna. Túto nevieš výškovo nastavit co dala, Takže by som ju nekupovala

katrin21
14. jan 2019

My mate tento typ.
Pri prvej som mala taku dvojdielnu ale drevenu, uz by som ju nechcela asi.