Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
bobula46
Včera o 22:47
Rozmýšľame že by sme mamine (na dvor) zadovážili na meniny psíka. Ona zbožňuje vlčiakov takže rada by som siahla po tejto alternatívne. O výchove a všetkom už dávno vie, mali sme už dvoch, jeden mal 16 rokov, ďalší 12 rokov ktorý ale minulý rok umrel. odvtedy nie je dňa kedy nespomenie že už potrebuje strážcu.
Chcela by som nejakého maličkého, aby pekne od začiatku vyrastal s deťmi (na dvore je pravidelne minimálne 5) a tak by som chcela vedieť ak má niekto skúsenosť, koľko taký psík stojí? Výbavu nemusíte počítať, to už mám v merku. Určite nepotrebuje mamina papiere, len viem že chce vlciaka (mali sme československého a potom čierneho)
Zobraz celú správu
bobula46
Včera o 21:25
Žienky už je to dávnejšie čo som nebola na Trenčianskom hrade (asi 3roky) a zajtra by sme chceli ísť s ročným synom. S kočíkom sa niekde dostanem kde ho môžem odstaviť a nemať paniku že mi ho niekto zoberie? Alebo hneď od parkoviska dať malého do nosiča a ísť tak?
Zvládneme to s 11kg synom zaveseným na bruchu po tých schodoch? :grinning:
Ten veľký okruh prosím koľko trvá? Hodinku? Lebo sú napísané časy že každú hodinu prehliadka ale zas v Bojniciach to býva tak že naraz v hrade aj päť skupín.
Zobraz celú správu
bobula46
15. júl 2019
Žienky vedeli by ste mi poradiť prípadne ak máte nejaký zoznam jedál tak poslať :grin: nepotrebujem ani chudnúť ani nič také ale chcela by som nejako rozhádzať stravu aby to bolo správne :D teda čo jesť do obeda, čo na obed alebo čo večer :D
Nikdy ma to nejako nezaujímalo no keďže sa teraz snažím stravovať zdravšie (aby som nemusela variť zvlášť synovi a zvlášť nám s manželom)
Sacharidy, bielkoviny... Nič mi to nehovorí :D
Ak má niekto trpezlivosť napísať budem vďačná :heart:
Zobraz celú správu
bobula46
15. júl 2019
Existuje niečo proti škrípaniu zubov okrem vankúša a následného udusenia manžela? Akonáhle tvrdo zaspí tak hneď škrípe zubami, keď nespí tvrdo tak sa zas prevaluje ako tuleň. Myslela som že chrápanie je katastrofa ale to sa ešte dalo, to škrípanie mi spôsobuje až zimomriavky čo ma zobudí keď sa mi náhodou podarí zaspať.
Kopanie do nohy, zapchať nos, buchnúť, prebrať ho sú len chvíľkové metódy ktoré má po pár minútach neúspechu prestanú baviť :pray::imp:
Zobraz celú správu
bobula46
14. júl 2019
Tie ktoré objednávate Yves rocher, je tam teraz nejaká zľava 20€ keď mám v košíku cez 80€?
Zobraz celú správu
bobula46
4. júl 2019
Aké značky plienok vyrábajú aj nohavičkové? Chcela by som kúpiť synovi keďže teraz sme často u pradedka na dvore a to prebaľovanie nič moc, takto by som to mala rýchlejšie.
Pampers nám nevyhovuje, má z nich zaparený zadok.
Má napríklad lupilu také? Ešte som nikde nevidela inú značku
Zobraz celú správu
bobula46
3. júl 2019
Aké ovocie dávate svojim ročným deťom? Malý má 13 mesiacov a teda zeleninu spapá akúkoľvek, z ovocia jablko, hruška a banán.
A tiež by som sa chcela spýtať aj na mäsko, aké druhy môže papať? Keďže ja mäso minimálne a manžel tak kuracinu, chcem aby aspoň syn jedol mäso :D
Samozrejme prilohy, jogurty a všetko papá normálne, len to ovocie nám robí problémy. A vlastne ešte aj pečivo. Neviem do neho dostať žiaden rožok, chlebík, žemľu... Ak by vedel niekto poradiť budem vdacna
Ďakujem :slight_smile:
Zobraz celú správu
bobula46
30. jún 2019
Žienky, dnes sme dostali pozvanie na svadbu v septembri a tak rozmýšľam nad šatami. Určite chcem ladiť so synom a manželom, aspoň nejaký motýlik. No šaty by som chcela dlhé, myslím že je to veľká slávnosť, problém je v tom že neviem aké :D syn má rok, behá. V čom sa mi bude lepšie chodiť? Voľné a zakopávať o sukňu alebo obtiahnuté a robiť menšie kroky? :grin::person_shrugging: Chcela by som nejaký strih a nie len vrch obtiahnuty a od pása dolu voľná sukňa, také som mala vždy. Ak máte nejakú foto, stránku tak budem vďačná.
Alebo dať sukňu a body? Naposledy som bola na svojej svadbe, vtedy ešte maličký nebol no teraz riešim aj z praktického hľadiska :D
Zobraz celú správu
bobula46
27. jún 2019
Nezvyknem sem pridávať svoje fotky, no táto dnešná vystihuje môj život. Vždy som si myslela že ja budem tá ktorá bude svojej dcérke pliect vrkoče, ktorej budem šiť sukne, s ktorou budem tlačiť kočík, hrať sa s bábikami. No život si to zariadil inak a z mojej "baby born" sa narodil synček s ktorým riešim úplne iné veci :grinning: Aké? Musela som sa naučiť vrčat. Ale samozrejme traktor vrčí inak ako auto, na vláčik sa nerobí brm ale šišiši, chodí sa na odrážadle autíčku, nie s mini kočíkom pred sebou. Lozí sa po preliezkach, nesedí sa celú čas na hojdačke... Takých vecí je milión čo chlapci robia a dievčatá nie a samozrejme aj naopak :D aj tak by som to nevymenila za nič na svete.
Fotka je z dnešného dňa keď sme prišli pozrieť pradedka a nad domom mu kosil traktor, samozrejme sme sa museli vytrepať až úplne hore na kopec aby sme mali ten pravý zážitok :D ja v šľapkách, šaty, no myslela som že budem sedieť na dvore :D
Zobraz celú správu
bobula46
Správa bola zmenená 30. máj 2019
UPOZORNENIE PRE VAŠICH RODIČOV, MOZNO AJ PRE VÁS. Dnes mi môj starý otec spomenul že mu prišla mastička na kĺby ktorú objednal cez telefón. Volali mu či nemá záujem. Je to veeelmi drahý špás čo som pochopila hneď ako začal o tom rozprávať. Bol to liek ktorý pokiaľ sa do 14 dní písomne nepožiada o ukončenie dodávania tak bude pravidelne chodiť a teda aj pravidelne platiť. HELVETIA APOTHEKE (foto v komentári) Ja viem že sa to stále opakuje a teda aj som myslela že môj starý otec má rozum no samozrejme naletel. Hneď sme vypisovali adresu a zasielali balík naspäť. Len pozor, žiadosť musíte napísať, nestačí telefónom zrušiť. Prosím povedzte vašim rodičom, starým rodičom aby si dávali pozor lebo už je to druhý starší občan v mojom okolí čo naletel.
Zobraz celú správu
bobula46
24. máj 2019
Dlho som sa odhodlávala a nakoniec je to úplná mňamka :heart:️ recept od tatina ktorý mi dlhooo nechcel prezradiť, vraj tajomstvo šéfkuchára 🤫:speak_no_evil:
Zobraz celú správu