Strava 9 mesačného dieťatka

lucia006
2. aug 2013

Mamicky poradte este niejaki typ co mozem dat papkat mojmu 9mes,synovi. Doposial papal zeleninu viacdruhovu smaskom zemiak zltko krupicu vyzivu banan a cesrtve jablko ,chlieb so syrom lucina alebo maslo,,to je asi vsetko .co este mu mam pripravit aby som mu nedavala stale to iste dokola? 😖

nikolet_89
2. aug 2013

@lucia006 podla jednej knizky mozes davat:
ryzu, kukuricnu krupicu, amarant, pohanku, lepok, mrkva, petrzlen, dyna, cuketa, fenikel, zemiak, brokolica, spargla, baklazan, ruzickovy kel, karfiol, kalerab, uhorky, paradajka, spenat, mangold, cervena repa, hrasok, zelena fazula, kukurica, por, kapusta, kel, ceresne, cucoriedky, melon, hrozno, ribezle, egrese, broskyne, hydinove, telacie, hovadzie, jahnacie maso, maslo, repkovy, slnecnicovy, olivovy olej, biely jogurt, zltok, fruktoza 🙂

Ja osobne by som zacala zo spenatom, robievala som malej mrazeny a chutil moc moc

lucia006
autor
3. aug 2013

@nikolet_89 dakujem ja som mu spenat davala od 4mes tusim alebo 5teho aj kopec zeleniny co s tam pise okrm baklazana a tej pohanky ovs,vlociek neviem to pripravit musim najst niejaki recept 😉 kukuricu fazulu som este nedavala bojim sa ze ho bude velmi naduvat.a smaska som zatial len kuracie a morcacie mu davala skusim najblizsie kralika , 😉

nikolet_89
3. aug 2013

@lucia006 luskova omacka, cervena sosovica nezduva a spenat.z.kravskeho m@ieka 🙂

nikolet_89
3. aug 2013

@lucia006 ovsene vlocky som malej davala do jogurtu.🙂