Chlapčenské oblečenie pre novorodenca -nedaruje niekto?
Dnes o 19:53
Dobrý večer, nemá niekto na podarovanie chlapčenské vecičky pre novorodenca?Dcéra má dve dievčatká, veľmi by jej to pomohlo.
anonym_78a32b
•
Dnes o 21:27@anonym_f61cb4
Ved moze nosit oblecenie po sestrickach. Dupacky predsa nemaju iny strih pre chlapcov a prinajhorsom budu kvetinkove. Stale lepsie ako pytat od cudzich na diskusnom fore 🙂
@anonym_f61cb4 a prečo by nemohla pýtať? Kopec ľudí má veci, ktorých sa chce zbaviť, tak prečo si neposunut?

Ved moze nosit oblecenie po sestrickach. Dupacky predsa nemaju iny strih pre chlapcov a prinajhorsom budu kvetinkove. Stale lepsie ako pytat od cudzich na diskusnom fore 🙂