icon

Chlapčenské oblečenie pre novorodenca -nedaruje niekto?

avatar
stefani881
Dnes o 19:53

Dobrý večer, nemá niekto na podarovanie chlapčenské vecičky pre novorodenca?Dcéra má dve dievčatká, veľmi by jej to pomohlo.

anonym_f61cb4
Dnes o 20:36

Ved moze nosit oblecenie po sestrickach. Dupacky predsa nemaju iny strih pre chlapcov a prinajhorsom budu kvetinkove. Stale lepsie ako pytat od cudzich na diskusnom fore 🙂

anonym_78a32b
Dnes o 21:27
@anonym_f61cb4

Ved moze nosit oblecenie po sestrickach. Dupacky predsa nemaju iny strih pre chlapcov a prinajhorsom budu kvetinkove. Stale lepsie ako pytat od cudzich na diskusnom fore 🙂

@anonym_f61cb4 a prečo by nemohla pýtať? Kopec ľudí má veci, ktorých sa chce zbaviť, tak prečo si neposunut?