icon

Plienky Bella Baby Happy. Aké sú?

avatar
vivusika
6. máj 2011

Maminy, aké sú plienky Bella Baby Happy detské plienky, nie sú také igelitové? Majú na ne v Bille akciu, tak nad nimi rozmýšľam, lenže ich nepoznám...

Zhrnutie diskusie
Automatický súhrn diskusie generovaný umelou inteligenciou · 3. jún 2026 · 44 príspevkov

Stručné zhrnutie

  • Plienky Bella Baby Happy sú v diskusii prezentované ako cenovo výhodná značka s častými akciami 1+1 alebo 2+1 a spomínanými akciovými cenami okolo 6,99 € a 6,74 €, bežná cena v obchode bola spomenutá aj 8,99 €.
  • Viacerí rodičia uviedli, že Bella Baby Happy lepšie držia na noc a znížili počet prečuraných rán v porovnaní s Pampers; zároveň sa v menšom počte príspevkov popisovalo presakovanie a voľné gumičky.
  • Novorodenecké plienky Bella s vykrojením na pupček sú dostupné a rodičia ich používali v pôrodnici, no existujú protichodné skúsenosti o ich tesnosti a schopnosti absorbovať.


Najčastejšie otázky

Q: Kde sa dajú kúpiť plienky Bella Baby Happy?
A: Plienky sa predávajú v Billa, Kaufland, 101 drogerie, DM, Tesco, Lidl, Hypernova a online cez eshop Bella4you (bella4you.sk).

Q: Za akú cenu sa Bella Baby Happy zvyčajne predávajú v akciách?
A: V diskusii boli spomenuté akciové ceny okolo 6,99 € a 6,74 €, bežná cena mimo akcie bola uvádzaná približne 8,99 €.

Q: Sú Bella Baby Happy vhodné na noc?
A: Mnoho rodičov nahlásilo, že Bella Baby Happy zlepšili nočné suché obdobia oproti Pampers a znížili počet prečuraní ráno, no niektorí používatelia uviedli prípady presakovania.

Q: Majú Bella Baby Happy novorodenecké plienky vykrojenie na pupček a sú vhodné do pôrodnice?
A: Áno, Bella Baby Happy majú novorodeneckú verziu s vykrojením na pupček, rodičia uviedli použitie v pôrodnici, pričom iní rodičia hlásili, že novorodenecké verzie niekedy rýchlejšie pretekajú alebo nesedia dobre.

Q: Ktoré veľkosti a konštrukčné prvky sú dostupné u Bella Baby Happy?
A: V diskusii boli spomenuté veľkosti 0/newborn, 1, 3, 4, 4+, 5, 5+; novšie balenia obsahujú označenie 3D Flexi System (fialový obal) a niektoré veľkosti majú elastický pás so suchým zipsom.

Q: Kde nájdem informácie o akciách na Bella plienky?
A: Akcie sa oznamujú v predajniach (Billa, 101 drogerie, Kaufland, DM, Hypernova) a cez web/FB Bella4you, príklady akcií v diskusii boli 1+1 a 2+1.

Závery z diskusie

Zhoda

  • Plienky Bella Baby Happy sa v príspevkoch opakovane uvádzajú ako lacnejšia alternatíva k Pampers s častými akciami (1+1, 2+1) a akciovými cenami okolo 6,99 €.
  • Mnoho rodičov považuje Bella Baby Happy za vhodné na nočný režim, pretože znížili počet prečuraných rán.


Sporné názory

  • Niektorí rodičia tvrdia, že Bella Baby Happy presakujú a majú voľné gumičky; iní rodičia tvrdia, že plienky nikdy neboli na dotyk mokré ani pri plnom absorbente.
  • Novorodenecké plienky s vykrojením na pupček sú podľa niektorých ideálne do pôrodnice, podľa iných novorodenecké verzie rýchlo pretekajú a nesedia dobre.


Otvorené otázky

  • Prečo sa podľa skúseností rodičov zdá, že kvalita a strih plienok Bella Baby Happy kolíšu medzi rôznymi baleniami a predajňami?
  • Ktoré konkrétne balenia a veľkosti systematicky obsahujú novú konštrukciu 3D Flexi System a elastický pás so suchým zipsom?


Spomenuté značky a firmy

Bella Baby Happy, Billa, Huggies, Pampers, Lidl, Kaufland,101 drogerie, DM, Tesco, Hypernova, bella4you

Spomenuté produkty a metódy

plienky Bella Baby Happy, Bella Happy 3D Flexi System, novorodenecké plienky s vykrojením na pupček, elastický pás so suchým zipsom, multipack v krabici (DM), akcie 1+1, akcie 2+1, Pampers Active Baby, Pampers Premium Care, Tesco „zelené“ plienky, Babylove plienky, Lidl plienky, veľkosti 0/newborn,1,3,4,4+,5,5+, neparfumované plienky, ceny 6,99 €,6,74 €,8,99 €

Miesta a osoby

Billa, Kaufland,101 drogerie, DM, Tesco, Lidl, Hypernova, bella4you, ČR

Strana
z2
avatar
petusska
6. máj 2011

@vivusika ahoj, igelitové nie su, ja ich dávam malému na noc a mám pocit že sú lepšie ako Huggies. Za koľko ich majú v Bille?

avatar
vivusika
autor
6. máj 2011

@petusska a prosím ťa, nepremoknú? Náš malý už má 2.5 roka, doteraz používame pampers, len akosi ráno je celý mokrý... skúšala som aj lidlove plienky aj hughies, ale to isté 😝

avatar
vivusika
autor
6. máj 2011

@vivusika majú v Bille za 6.99 od 4.-10. mája

avatar
petusska
6. máj 2011

@vivusika odkedy mu dávam na noc bella tak sa nám veľmi málo stane že je mokrý. Teraz som skúšala Huggies a tie precika ako nič. Takže bella sú v mňa jednoznačný víťaz. Asi si skočíme do Billy po zásoby 🙂

avatar
vivusika
autor
6. máj 2011

ďakujem, pôjdem ich teda kúpiť a skúsime 🙂

avatar
pink_lady
7. máj 2011

@vivusika nedavno mali v kauflande trochu ine ako tie co maju teraz v bille, tiez happy za 6,99 kupila som jedny a ked som ich otvorila a pouzila hned som isla kupit dalsie baliky 😅 fakt su super, teraz som kupila aj tie z billy tiez su fajn...doteraz som vzdy happy obchadzala odteraz uz len tymto verna ostanem 😅

avatar
lucia.kl
7. máj 2011

teraz majú dokonca tieto plienky vo veľkosti 4, 4+, 5, 5+ aj elastický pás so suchým zipsom, doteraz to nebolo... je to novinka ale treba si dať pozor aké balenie sa kupuje...

avatar
babika0
27. jún 2011

my sme zacali pouzivat happy a uz 2x sa uplne precikal. neviem ci je to preto ze su mu este velke. alebo ze su to nanic plienky :(

avatar
beatrisss1
13. okt 2011

baby pouzivate aj tie s tym vykrojom na pupcek niektora? Chcem si kupit tie newborn s tym vykrojom do porodnice, su vraj jedine ktore tento vykrojcek maju, skusala ste niektora?dik.)))

avatar
gp2000
13. okt 2011

my sme ich mali do pôrodnice,poradila mi švagrinaka a boli dobre,neviem to na 100% ale asi sú jedine s tym vykrojčekom na pupček a používali sme ich dosť dlho,aby sa mu to zahojilo rýchlejšie ked mu na to plienka netlačila a aj ked sme už nemuseli,mne sa zdali dobre,tak som kupovala naďalej 🙂 a k plienkam pre väčšie deti,mam 2,5roč.syna a kupujem plienky z DM-ky tie multipack v krabici,tie sa mi osvedčili.Davame ich už len na spinkanie,ale zatial neprecikal žiadnu,len som musela prisť nato ako ju dobre zapnuť.(zapinala som pod pupkom,a prečural ju,teraz zapínam presne na pupku,drži a nie sme ráno cely mokry) 🙂

avatar
persseffona
16. okt 2011

@babika0 to bude tým, že sú úplne nanič...naša malá ich dostala vyskúšať a ked som skúsila pocikanú úplne mokré prsty...horšiu plienku som nevidela....používame tescácke zelené a prsty na pocikanej plienke sú vlhké ale nikdy nie mokré!!!

avatar
zuziq8
16. okt 2011

@babika0
@persseffona my ich pouzivame od narodenia, nikdy sa mi nestalo, zeby boli mokre!! dokonca ani ked bola plienka riadne plna, nikdy nebola na dotyk mokra...

avatar
babika0
16. okt 2011

@persseffona
@zuziq8 no tak uz sme dorastli do plienok ale stale sa precika. su tam velmi volne tie gumicky. moj ma tenke nohy, tak mu to ide mimo. takze ja som nespokojna. uz nikdy viac! zuzi nema tvoja tucnucke stehienka?

avatar
babika0
16. okt 2011

@persseffona aj mne sa tie zelene lubia. cena = kvalita. tie davam aj na noc. 🙂 len obcas sa stane, ze sa mu ritka prilepi o plienku. neviem co to 😨 😕 😒
@zuziq8 no tak uz sme dorastli do plienok ale stale sa precika. 😖 😖 su tam velmi volne tie gumicky. moj ma tenke nohy, tak mu to ide mimo. takze ja som nespokojna. uz nikdy viac! zuzi nema tvoja tucnucke stehienka?

avatar
janka_pn
16. okt 2011

@vivusika nepoznam, ale vratim sa (ak bude este treba 😉 ) naspat k babylove, lebo naposledy som skusala lidlove a teraz sa uz tesim, kedy ich dominam (mame len na noc) su strasne, uplne ich precura...

avatar
adka7755
16. okt 2011

@vivusika my sme tiež od narodenia používali len pampers - ale ráno bol skoro stále precikaný..a odkedy používame plienky z DM drogérie, máme pokoj..cenovo rovnaké - kvalitou niekde úplne inde...

avatar
vivusika
autor
16. okt 2011

@adka7755 tie som už tiež kúpila a mladý bol ráno mokrý až na chrbte 🙂 lenže škrček už bude mať tri roky 😝 kupujem lidlove tie male balenia na noc - uplne v pohode, pampers počas dňa keď niekam ideme. Dúfam, že už nie dlho budem vyhadzovať euračiky do koša 😀

avatar
zuziq8
16. okt 2011

@babika0 Moja sa narodila 2kilova, takze bola aj je tenucka, ale este sa mi nestalo zeby sa mi precikala🙂 zato ked sme pouzivali pampers co sme dostali, skoro stale sa mi pres*ala von :( my sme sa k bellam dostali tak ze to boli jedine nulky kt som nasla a boli sme tak spokojni ze sme pri nich ostali🙂

avatar
lemge
16. okt 2011

aj my ich pouzivame,su super.aj pri dcerke sme ich mali.takze spokojnost 🙂

avatar
babika0
17. okt 2011

@zuziq8 ake cislo teraz pouzivate? ako dlho vam vydrzia co ja viem od rana, potom kedy prebalujes, ak neni kako? no kolko ludi tolko chuti..

avatar
adka7755
17. okt 2011

@vivusika fíííha..no najvyšší čas odučiť od plienok 😀 😀 😀

avatar
zuziq8
17. okt 2011

@babika0 teraz pouzivame 3ky, no prebalujem podla toho kedy je pocurana/pokakana... stale skontrolujem ci nema plnu plienku pred krmenim a pocas dna ked vidim ze je nervozna to viem ze ma plno v plienke tak ju idem prebalit... niekedy pouzijem 8, niekedy 5 plienok za den...

avatar
tehulka2011
17. okt 2011

podla mna su celkom fajn, len treba natrafit na akciu 🙂

avatar
akika
15. jan 2012

Ktoré obchody predávajú tieto plienky..aká je dobrá cena, nie sú teraz niekde v akcii? 😎

avatar
vianne
16. jan 2012

kupujem ich v 101 drogerie, mavaju na ne akciu, ale nam nesedela velkost 3, okolo bruska, oproti inym plienkam sa mi zdali kratke tie "kridelka", ale mozno ma len moje dieta velke brusko :D

avatar
akika
11. feb 2012

Dobrý deň, chcela som sa opýtať na plienočky..či sedia veľkostne..momentálne kupujem synovi č. 3..ale kamarátka mi dala odskúšať túto značku č. 1 a boli tak isto "veľké" ako veľkosť 3 iných značiek..Máte aj vy takúto skúsenosť?

avatar
amaca
17. apr 2012

ahojte, mne sa zase zda, ze aj ked je ten novsi fialovy obal bella happy 3d flexi system, vnutri su stare plienky, nie tieto vynovene. Ked som kupila v bille, boli vnutri tie novsie a bola som s nimi spokojna, ked som kupila v 101tke, zdaju sa mi malo pruzne a kratsie kridielka na pripevnenie.

avatar
megan_
9. aug 2012

my ich používame a sú super. skúšala som aj pampers ale malá sa mi z nich vyhodila. najviac sa oplatia v akciách 1+1. našla som ich na fb a super že tam vypisujú aktuálne akcie.

avatar
vierkasteffi
29. okt 2012

teraz v stredu bude na nich akcia v bille za 6,74e

avatar
hamimami
14. dec 2012

ja som ich pri dcerke dost vela pouzivala tak od polroka a bola som s nimi spokojna, nepamatam zeby sa bola precikala , teraz si chcem pre babatko tiez kupit do porodnice happy ale vsade citam ze tie novorodenecke su nanic, ze rychlo pretecu a nesedia dobre tak teraz neviem....mne sa pacia aj v tom ze vobec nemaju ziadnu aromu, ani nevonaju ani nesmrdia a to mi vyhovuje....casto mavaju na ne akcie aj v billle a niekedy mavali aj v hypernove 1 plus 1 a teraz tam tuto znacku vobec nevidim

Strana
z2