Má už niekto skusenosti s týmto prebaľovacím pultom od tejto značky? Oplatí sa?
anonym_a3eea8
•
Dnes o 20:16
@micinkak ja by som po nedávnej skúsenosti už nekupovala nič pre dieťa čo sa týka nábytku čo nie je z kamennej predajne. Mali sme prebaľovací pult objednaný z nternetu a doska sa pod dieťaťom zlomila (váhovo dieťa nebolo ani z polovice k maximálnej hmotnosti). Môžem byť rada že to neskončilo inak ale našťastie sa nič nestalo bábätku.
@micinkak ja by som po nedávnej skúsenosti už nekupovala nič pre dieťa čo sa týka nábytku čo nie je z kamennej predajne. Mali sme prebaľovací pult objednaný z nternetu a doska sa pod dieťaťom zlomila (váhovo dieťa nebolo ani z polovice k maximálnej hmotnosti). Môžem byť rada že to neskončilo inak ale našťastie sa nič nestalo bábätku.