icon

Skúsenosti s prebaľovacím pultom

avatar
micinkak
Dnes o 19:40

Má už niekto skusenosti s týmto prebaľovacím pultom od tejto značky? Oplatí sa?

Skúsenosti s prebaľovacím pultom
anonym_a3eea8
Dnes o 20:16

@micinkak ja by som po nedávnej skúsenosti už nekupovala nič pre dieťa čo sa týka nábytku čo nie je z kamennej predajne. Mali sme prebaľovací pult objednaný z nternetu a doska sa pod dieťaťom zlomila (váhovo dieťa nebolo ani z polovice k maximálnej hmotnosti). Môžem byť rada že to neskončilo inak ale našťastie sa nič nestalo bábätku.