Aká je kozmetika Just a olej 31 bylín?

upomienka
6. júl 2011

Ahojte, chcela by som sa spýtat, aké máte skúsenosti s kozmetikou JUST, pokial možno hlavne s olejom 31bylín. Pomáha - nepomáha....? 😉

weronicamm
6. jan 2014

Dobrý večer, olej 31 natrieť na podbrusko, a na mykozu mne pomohol tea tree krém natierať a tea tree olej kvapku na nohavičky...aj v tehotenstve....

bjanka00
16. jan 2014

ano da, do kupela.ja som na mykozy uzivala levandulovy olej, jednu kvapku na intimku.

quinyy
16. jan 2014

Je vynikajuci 🙂

tcarnivalt
17. feb 2014

Upresni ake mykozy. Olej 31 mozes pouzivat na vaginalne mykozy (sedaci kupel). Vyborny na mykozy je Tea Tree Krem, da sa dat dokonca na tampon... Ak mas na mysli nejake ine mykozy, tak upresni.

brumka
17. feb 2014

just je vynikajuci, vsetky oleje, kremy aj nahrin. tazko vybrat dakeho favorita.. pouzovam intimne mydlo a neviem co to je mykoza a ak ano staci mi tea tre krem

lupena
3. mar 2014

baby od akého veku ste začali používať 31tku? lebo vraj to pre ročné neni.. či? a používate ho pri chorobách aj do zvlhčovačov?
Ďakujem.

betka22betka
10. mar 2014

@tcarnivalt na na infekcie a zapaly mocovych ciest a prostaty sa pouziva aj olej 31 /ako teple sedacie kupele/ ,.Olej TT + M+R sa pouziva na zapaly : mocovych ciest a mechura, vaginy,vajecnikov= sedacie kupele, aj na vaginalne zapaly,vytoky,bolestia svrbenie : teple sedacie kupele spojene s vyplachmi

betka22betka
10. mar 2014

@lupena s Olejom 31 treba dávať veľký pozor pri malých detičkách, lebo olej je veľmi silný. Záleží od toho, na aké problémy chceš olejček použiť/ konkrétne?/. Do zvlhčovača sa dá použiť, ale pri celkom malých detí preferujem pár kvapiek dať na vlhkú špongiu k postielke dieťatka pri problémoch s dýchaním. Mne sa viac osvedčil Eukasol spray na uvoľnenie dýchacích ciest a zároveň na dezinfikáciu miestnosti.

betka22betka
10. mar 2014

@weronicamm ja by som nekombinovala olej 31 s tymiánovým krémom, lebo oba produkty sú silne prekrvujúce, a nevieme odhadnúť reakciu pokožky....

weronicamm
10. mar 2014

Ja kombinujem tymianovy krem a 31 olej a nemam ziadne negativa, moj maly pouziva justacke produkty od narodenia.... V mojom okoli uz velmi vela mamiciek justuje svoje deticky a velmi si pochvaluju... Pri zelenych soplikoch pouzivame tea tree krem na vatovu sretocku vytierame pravidelne nostek, pepermintovy olej zase uzasne odhlienuje a skvelo sme s nim zvladli horuckove stavy...

lupena
31. mar 2014

baby mám kurie oko.. začala som používať náplaste na kurie oká.. myslíte, že si môžem dať kvapku 31ky na tú náplasť?

majka841212
3. apr 2014

@betka22betka som poradcom J a N 3 roky a vsetky produkty davam synovi od narodenia. Narodil sa ako extremne nezrely v 27. tyzdni a vyrastol na č.narosane . A osobne rada kombinujem kremy s olejmi a nezda sa mi to silne

pekaleka
14. máj 2014

Dobry vecer. Od akeho veku dietata mozem pouzit tymianovy krem?

betka22betka
30. máj 2014

@majka841212 ja som poradcom už 16 rokov, poznám produkty Just a Nahrin. Používam ich ja , celá moja rodina a aj známy.Mám svoje skúsenosti. Každý si môže vytvoriť svoj spôsob používania, podľa potreby. Ja len hovorím, že s olejom 31 treba zaobchádzať OPATRNE, hlavne čo sa týka malých detí. Narosan je Narosan a olej 31 je silný olej.

betka22betka
30. máj 2014

@pekaleka od malička, podľa potreby aj na mesačné dieťatko.

spirit16
8. jún 2014

@lupena
Neviem, ci Ti niekto odpovedal, ale moja rada je skor nedavat ako davat. Nevieme, co je v tej naplasti na kurie oka a ako by to mohlo spolu zreagovat. Ak chces vyskusat 31 tak mozes, ale vtedy by som pouzila obycajnu naplast, kvapla kvapku na kurie oko a zalepila.

iva123456
17. aug 2014

@lupena ahoj. vela pocuvam o spry eucasol ale neviem odkial ho objednat .
Možeš mi dat kontakt? diky

lupena
17. aug 2014

@iva123456 ahoj. a odkiaľ si? lebo oni mávajú svojich dílerov..

maca283
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aleka
1. sep 2014

ak máte niekto záujem rada poradím, objednám, píšte mi ss , pekný deň

pimpulienka
12. okt 2014

Ahojte potrebovala by som objednať z Justu nejaké produkty hlavne pre dcérku a jej častejšie zahlienenie, nadchu a následne kašeľ. Poradil by mi niekto? Ďakujem.

pimpulienka
12. okt 2014

@maca283 ahoj. Potrebovala by som poradiť aj rovno objednať produkty. Ďakujem.

mata128
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mata128
12. okt 2014

@pimpulienka jednoznacne ti odporucam tymianovy krem

mata128
12. okt 2014

@pimpulienka a tiez by som ti doporucila eucasol,je to vyborna vec aj pri nadche,streknes na vankusik alebo na pyzamko ci len do vzduchu a krasne sa ulavi....ja sama mam syna kardiaka,je po tazkej operacii srdiecka,nasledkom coho je imunodeficitny,nam uz tieto vyrobky vela pomohli

pimpulienka
12. okt 2014

@mata128 ďakujem áno o tom som počula takisto aj o tom tymianovom kremiku. Len zháňam co najrýchlejšie dodanie.

pimpulienka
12. okt 2014

A ten olej z 31 bylín sa sa tiez využiť pri soplikoch ci kašli?

maca283
12. okt 2014

@pimpulienka mam doma zajtra ti mozem poslat a v utorok to mas doma

mata128
12. okt 2014

@pimpulienka tiez ti to dokazem zajtra zaslat,som z pezinka,takze kusok....napisem ti ip

pimpulienka
12. okt 2014

@maca283 ahoj ktoré konkrétne? Celkom by som to veru rýchlo potrebovala