Aká je najlepšia vanička na kúpanie pre novorodenca?

29. sep 2021

Ahojte,

prosím Vás, aká je najlepšia vanička na kúpanie pre novorodenca? Najlepšie aj taká, ktorú neskôr využijeme 🙂

Ďakujem!!!

berenike114
29. sep 2021

Ja som mala dve, takú klasickú dlhú do 15€ a neskôr som kupila takú istú 100cm ale kde bol štupel na vypustenie vody a protišmyková podložka 🙂 teraz má dva roky ešte do nej vlezie 🙂. Keď bola bábätko dávali sme ju na vaňu na taký stojan čo mi manžel spravil z dreva, aby bola vo výške 🙂

katarinka2290
29. sep 2021

Ja som si kupila takuto skladaciu,mame maly byt tak aby mi nezavadzala,zmesti sa mi v pohode na sirku aj do sprchoveho kuta

autor
29. sep 2021

@katarinka2290 prosím Vás, aká je to značka?

pribinak
29. sep 2021

Mala som úplne obyčajnú z Kauflandu, po sestrinej dcérke, tusim 13 EUR stala
Toto je vec do ktorej by som neinvestovala veľké peniaze
Keď už bol syn väčší tak som dala vaničku do vane a kúpal sa tak

zuzanaete
29. sep 2021

Za mna je to uplne jedno. Pri prvom sme mali podedenu velmi obycajnu. Pri druhom som uz vanicku ani nemala. Kupal sa hned vo velkej vani.

zuvelyn
29. sep 2021

Úplne najobycajnejsia, ja som mala z Tesca za 10eur.

jaskolka
29. sep 2021

Obyčajná z Kauflandu, stala 12 eur. Využila som ju do 6 mesiacov, potom už sedel a sa chcel hrať, spliechat, tak šiel do klasickej vane

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarinka2290
29. sep 2021
kiki68
29. sep 2021

Ta z ikea za par eur. Mam aj tu skladaciu Stokke a to je skoda penazi. Co je dobre , tak to je tu vlozku do toho kupit na prve mesiace. Je to pohodlne. Ten stojan sme tiez nikdy nemali ( podla mna zbytocne)

fiafia
29. sep 2021

Obyčajnú klasickú za pár €. Peniaze sa dajú investovať aj zmysluplnejsie

nwnw
29. sep 2021

Mali sme tu velku 100cm so stuplom a za mna super.

ninah1486
11. mar 2022

jednoznačne od babypatent, tá má v sebe aj váhu aj teplomer, malý je v nej vždy spokojný

beahavala
14. mar 2022

máme skvelú, je digitálna, má v sebe teplomer a ešte aj váhu