Aká značka plienok je najlepšia?

petuska2110
9. feb 2014

Ahojte chcem sa spýtat aké značky plienok sú najlepšie a ktoré používate, my používame pampersky a nejako sa malý z nich vyhadzuje tak rozmýšlam nad zmenou značky len neviem aká je dobrá. Dakujem za rady 🙂

11nika11
10. feb 2014

Ja som kupovala malej Pampersky.najskôr Premium care,potom Active baby a bola som veľmi spokojná.skúsila som aj oranžové Sleep & play ale tie dcérka takmer vždy precikala.kamoška používa tie z DM a veľmi ich vychvaľuje.

lucifera
10. feb 2014

Pampers, alebo tesco 🙂

brady1
10. feb 2014

jedine pampers, skusala som huggies aj tesco ale moja mala dostala s nich ekzem.ma citlivejšiu pokožku.

esta33
10. feb 2014

najprv sme používali pampers premium care, potom pampers activ baby, ale v našom prípade sa neosvedčili, taktiež sme mali zapareniny, potom sme vyskúšali plienky babylov z DM a babylov krém na zapareniny a sme spokojní. Avšak si myslím, že každému dieťaťu vyhovuje niečo iné a je potrebné skúšať, čo dieťatku najviac vyhovuje 😉.

zuzubb007
10. feb 2014

Pampers Premium care biele jednoznačne najlepšie plienočky 🙂, ani raz sa nestane, že by bola zaparená riťka alebo vyrážky 🙂

stormie
10. feb 2014

Latkove bumgenius 🙂

sonagolisova
10. feb 2014

pri oboch detoch do polroka pampers , potom Touroujs z Lidla a v pohode, ziadne precikanie, ziadne vyrazky a zapareniny

snu
10. feb 2014

u nas lidlove,, pampersky nam nerobili dobre, huggies precikal pravidelne 🙂 a tescove sme tiez sem tam mali,ale teraz tieto lidlove toujours chvalim, aj cenovo..🙂

mareli
10. feb 2014

mne sa aj dcerka aj syncek vzdy vyhadzali z pamers premium alebo aj huggies. tak sme pouzivali vzdy len zelene pampers a v pohode. ale napr. u svokry boli kupene aj z lidla a nebol problem. to musi kazda matka vyskusat, ktore vyhovuju.

mammaroma
10. feb 2014

Pre nás Bella Happy, sme spokojnejší ako s originál Pamperskami.

s0nicka
10. feb 2014

nedám dopustiť na plienočky GaGa z Tesca, je to lacnejšia alternatíva Pampersiek a sú užasné

adulka777
11. feb 2014

My sme boli spokojny s plienkami s Lidla Toyjours su najlacnejsie,mekucke a hlavne vela znesu.Nie su take hrube ako Tescove alebo Kauflandove plienky.Naozaj ich odporucam a viem o com hovorim lebo sme vyskusali velmi vela znaciek a ked natrafite na akciu tak Vas vindu 6.66eur inak do 8eur

matulinuska
11. feb 2014

Na zaciatku sme pouzivali Pampers active baby,boli fajn,ale cim vacsie sme kupovali tym viac zapachali ak sa mala pocikala a bol to neznesitelny smrad. Presli sme na Pampera premium care-nemozem povedat krive slovo na ne,vobec nesmrdia,maju pasik ktory sa sfarbi ked sa dietatko pocika a podla mna sa nedaju precurat,nakolko dceru v noci neprebalujem takze rano ma pomaly polkilovu plienku.

lubike
11. feb 2014

To sa nedá jednoznačne povedať. Každé bábo reaguje inak. My sme vyskúšali všetky možné značky, ale vždy sme sa museli vrátiť k Pamperskám, lebo z iných sa je vyhadzovali vyrážky. Potom okolo 1 a pol roka už mohla tesco GAGA. Treba vyskúšať...