Aká značka plienok je najlepšia?

petuska2110
9. feb 2014

Ahojte chcem sa spýtat aké značky plienok sú najlepšie a ktoré používate, my používame pampersky a nejako sa malý z nich vyhadzuje tak rozmýšlam nad zmenou značky len neviem aká je dobrá. Dakujem za rady 🙂

elina25
9. feb 2014

Aj my pampers a teraz sme presli na inú značku a malá sa mi s toho vyhodila a má spareniny!!!

monicm
9. feb 2014

tu treba ísť asi systémom pokus-omyl,bohužiaľ,ale inak sa to nedá.nám vyhovovali z tesca,ale ešte tie fialové,tieto nové zelené nám už nevyhovovali,a tak som kupovala pampers sleep and play,švagriná používa napr. z DM myslím,že je to značka babylove

ivetah
9. feb 2014

pampers biele, su najlepsie, ale aj najdrahsie.
a inak ak nie tie, tak naozaj len skusat, co dietatu sadne. skus si aj od kamaratky vypytat 2-3 ako vzorku, nech nemusis kupovat cely balik. povymienajte si a zistis, ktore su dobre.
dobre su aj tie z dm-ky babylove, ale napr podla mna su hrube. tie biele pampersky su tenke, vsaju najviac mocu, zadok mal maly suchy aj rano, po celej noci, takze sme nemali ani raz zaparenu ritku, a to som mu sudokrem davala preventivne len asi 3x do tyzdna na noc, inak vobec.

m_ij_ka
9. feb 2014

ja malej dávam plienky gaga a som spokojná, predtým som jej kupovala tesco plienky biele ale v poslednej dobe sú neni dostať. Vyrážky ani zapareniny vôbec nemá 😉

mata128
9. feb 2014

My davame od maleho malicka z lidla a sme max spokojni...

vepaga
9. feb 2014

kupovala som zo začiatku pampers, mala sa z nich vyhadzovala. Skúsili sme babylove z dm, a tesco, tie nám oboje vyhovujú, takže kupujem tie, ktoré momentálne vyjdu lacnejšie

lalaboo
9. feb 2014

Toujours z Lidla, zdaju sa mi byt prijemnejsie a makksie ako pampers, a nezapachaju chemiou.

zuzankamalikova
9. feb 2014

Pozor: Keďže toto je Otázka, každý môže odpovedať iba raz.jednoznačne z DMka,babylove,su ako pampersky,ale ovela lacnejšie,my sme s nimi boli spokojny 🙂

simca06022011
9. feb 2014

Pampers premium care... a neskor sme presli na Babylove, ale pri vel. 1-3 som bola spokojna iba s Pampers premium...

sanny31
9. feb 2014

Aj my používame toujours z lidla, alebo s kauflandu tie pod ich značkou a som maximálne spokojná. Pampers platíš len za značku, inač su nanič.

senta_sofia
9. feb 2014

ja som si postupne odskusala takmer vsetko,co je na trhu, super su kauflandove K-classic s takou lienkou na balicku, niekedy su v sakli, niekedy maju jumbo pack v krabici, tescove zelene, dokonca aj teraz tie nove - tesco loves baby a lidlove, ale tie stare toujours, nie tie ultratenke, tie sa mi nepacia, zvlastne smrdia, ked su ocikane

mia1112
9. feb 2014

Pampers biele vo velkosti 1-2 a potom babylove ktore su super kvalita a cena.

dadda
9. feb 2014

my pouzivame Happy Bella plienky a kupujem ich zo stranky www.bella4you.sk, kde su ovela lacnejsie a s objednavkou nad 25€ je doprava zdarma. pouzivam ich od narodenia a su skvele, kamosky tiez na ne presli, pampersky su podla mna (mierne povedane) zleeee.

lejlla
9. feb 2014

Baylove z DM,fixies aj tesco.ani s jednymi sme nemali problem...zatial 🙂

zutera
10. feb 2014

My jsme straaaaaaasne dlouho používali Babylove z DM.Ale protože nemáme po ruce DMku náhodou jsem koupila od Bellababy Happy a jsou úplně v pohodě 🙂

ivinka77
10. feb 2014

pouzivali sme pampersky, ale uz dlhsiu dobu som objavila skvele plienky Magics, bohuzial sa dali kupit len cez net, ale na mall.sk mavaju skvele akcie ...zdaju sa mi este lepsie ako pampersky, tensie a nezapachaju a viac ako o polovicu lacnejsie...takze supis! a najnovsie som zistila, ze tu so vlastne tie iste ako v lidli tie nove toujours...skusili sme viacero znaciek, ale tieto su jednoznacne TOP ! najtensie a skvelo saju aj napriklad riedku kakanicu 🙂

clarissa
10. feb 2014

Pri dvoch detoch uz mam vyskusane asi vsetko na trhu,ale aj tak plati,ze co dieta to ina pokozka....U nas jednoznacne vyhravaju biele pampersky premium care,maly vela pije-vela cika a tieto jedine neprecura a nikdy nepal problem zo zapareninami v nich.aj zelene su celkom fajn ale tie v noci precikaval,DM babylove nature-precurane po jednom ciknuti,Lidl plienky-strasne sa z nich vyhadzal az do mokvajucich pluzgierov,ostatne(pampers oranzove,tesco,baby soft,bella happy,) vsetko precural....

kofoluska
10. feb 2014

Na zaciatku sme pouzivali Pampers premium care - jednotk a dvojky. Ale v noci cim dlhsie spinkal, tym bol viac mokry. Nikdy nebol zapareny, to nie. A to sebamed na zapareniny davame od narodenia v podstate len vecer po kupani. Ale jednoducho ked som mu menila plienku o nejakej jednej - druhej v noci (spat siel medzi siestou - siedmou), tak mal mokry zadok. Kamaratka poradila Pampers Active Baby a je fakt, ze aj ked prespi celu noc, zadok mokry nema. Takze od trojky mame tieto. Ine plienky sme neskusali, aj v porodnici sme dostali pampersky a sadli mu hned, takze som nemala dovod menit znacku. Kupujeme ich vzdy ked su niekde v akcii a viac balikov naraz, aby sme usetrili. 🙂

mmmj
10. feb 2014

my sme boli najspokojnejsi s plienkami babylove z DM, kvalitou podla mna lepsie ako z tesca a ked som vyuzivala ich zlavove knizky, boli aj cenovo vyhodne.
Alebo ak ma problem s jednorazovymi, treba zvazit aj latkove. Vyhodne je to cenovo aj ekologickejsie, tie moderne uz nie su take narocne na starostlivost. A pre detsku prdelku najprirodnejsie

stanislavao
10. feb 2014

najlepsie plienky na nasom trhu su Pamper Premium Care. jemnucke, makucke. a su aj najdrahsie. druhou moznostou su Pampers Active Baby. su pruzne, poddajne. dalsia kategoria je Babylove z DM, Huggier, Toujours Lidl, Tesco Essential (teraz sa tusim premenovali na Suepr Dry) - tieto su podla mna na rovnakej urovni. hrubsie ako pampers, nie su take makucke, ale maju pruzne pasy, co je super. je to dobra alternativa, ked su pampers pre vas drahe. neodporucam oranzove Pamper = Sleep & Play, lebo nemaju pruzny pas a rychlo sa precikaju.

marcovka1
10. feb 2014

Babylove z DM davala som dcere a teraz synovi a fakt su najlepsie 🙂 mala som aj pampers oranzove,ale mali mal celu dupku vyhazdanu 😒

lulistek
10. feb 2014

Cleverky z Billy

livia341
10. feb 2014

Cenovo dobra cena su Baby sleep pampers oranzove s vonou kamilky velkosti 1-2 a velkost 3-4 pouzivame babylove a vobec nebol povyhadzany.som spokojná.

gabulka15
10. feb 2014

ja som skusila vselijake ale nakoniec aj tak sme skoncili z pamperskami ...

mamkakatka1
10. feb 2014

od narodenia používame happy a sme veľmi spokojní 🙂 Všetky kamošky tiež na ne prešli a pochvaľujú si ich viac ako pampers. ale treba vyskúšať 😉 naj ceny sú v obchode bella4you a nemusím chodiť do obchodov

orlik4
10. feb 2014

my mame pampers, ale len premium care - biele. tie oranzove nam boli naprd, lebo ich precikal maly hned. sem tam pouzivame pamers active, tie modre ci zelene, ale len na den, ale na noc vzdy biele.
k happy od bella, pre nas boli najblizsie k pamperskam, ale neprebili ich. Ked sme mu ich dali na noc, tak sa castejsie budil, lebo mal pocit mokra. ked sme sa vratili k pamperskam, tak sa zasa budil menej. ale co sa skusania tyka, tak hovorim, happy boli najblizsie k pamperskam. take huggies, alebo tesco alebo akekolvek ine boli pre nas hroznym sklamanim.

bzzzz
10. feb 2014

Ahoj. Moja dcérka sa zaparovala v každých. V pamperskách, z lidlu - v hrubých aj tenkých, z kauflandu sme viac značiek skúšali.
Nakoniec nám pomohlo začať používať látkové. Odvtedy žiadne zapareniny, dokonca už nemusíme používať ani žiadne tie krémiky ako bepanten. A na pranie a žehlenie si rýchlo zvykneš.

lorela
10. feb 2014

Pampers. Ale ak sa aj z nich dieťatko vyhadzuje, tak budú vhodné, pravdepodobne, asi len látkové.

julka79
10. feb 2014

Najlepsi pomer cena-kvalita je podla mna jednoznacne Babylove z DM 😉 Nie su parfumovane, takze nemame ziadny problem so zapareninami a sme velmi spokojni...

katharrina
10. feb 2014

16.mesiacov používame len Pampers a úplna spokojnosť. Do roka sme používali Pampers Premium, či ako sa to na Sk označuje a od roka Baby dry. Zaparenina nevzniká z plienky, ale z vlhka, ktoré vďaka vlhčenému obrúsku zostane na pokožke. Po cikaní potierame zadoček len vatovým tampónom s obyčajným kuchynským olivovým olejom a po kakaní používame vlhčené obrúsky na otretie, potom dosucha látkovou plienkou vyutierame a nanesieme oliv. olej. Žiadne krémy, žiadne zapareniny, dodnes čistučký zadoček 🙂