Aké máte skúsenosti s avivážou Cocolino?

dianka3
16. júl 2011

Ahojte maminy,chcela by som sa vas opytat ake mate skusenosti s avivazou cocolino? Pocula som ze je vraj dobra ale ze ju tu na sk nepredavaju 😒 popripadne ake avivaze su dobre co aj dlho vydrzia aj po dlhsom noseni? Ja použivam silan,ale uz mi to ide hore krkom,chcela by som nieco ine

simisi
16. júl 2011

Ahoj,coccolino kupis v Madarsku,alebo objednas cez net,alebo v TT v malej drogerii na evanjelickom dome 😉
Suseda pouziva modru a neskutocne jej vonia pradlo 🙂 🙂 🙂

simisi
17. júl 2011

cena avivaze u nas je 2.60 za 1l 😉

dianka3
autor
17. júl 2011

@simisi Ouuu ,to je skoda,preco len v madarsku alebo v tt? ja som z Martina 😒 a ozaj preco su take drahe v com su ine? 😕 ty ho pouzivas?

dianka3
autor
17. júl 2011

@matka196 fuuuha no je ich tam pekna kopa 😀 ale ktora z nich pekne vonia? 😕

matka196
18. júl 2011

ufff, vobec netusim, ale tiez rozmyslam, ze si nejaku objednam a vyskusam. No najskor musim minut tie, co mam doma otvorene 😀

luckaprima
3. dec 2012

@dianka3 neviem ako u Vas, ale tu baby hovoria ze ju dostat v drogeriach TETA a DM tak skus pohladat, aj ja sa ju chystam vyskusat, strasne ju chvalia, od radosti neviem ktoru vonu, najlepsie vsetky 🙂

benca
8. dec 2012

avivaz cocolino maju aj u nas v jednom obchodiku pri poste na rendezi, maju tu vsetky vyrobky z rakuska aj prasky, prasky na cistenie, vsetku moznu drogeriu

dadak
16. dec 2012

@luckaprima musim uznat, ze cocolino je najlepsia avivaz aku som pouzivla...nuz kazdy ma ine vone a chute, ale mne najviac vonia modra, zlta a oranzova taka s macikom... 😀 ta je skvelaaaaaaaaa....

bubinko83
16. dec 2012

ja ju použivam predava nam ju jeden pan ale už som ju dlho nekupovala lebo sme sa jej prevonali ale je dobra 🙂

enya00
16. dec 2012

Mavaju ju aj v drogerke TETA najlepsia je zlata a modra 🙂 U nas ju tu aj dovaza jedna su super 😉

enya00
16. dec 2012

@dianka3 ta zlta nic moc aj s tou fialovou,najlepsia je ta zlata a modra aspon podla mna aj aj mojich 4 susied 🙂

alicar
1. jan 2013

Ja nepouzivm vobec avivaz. Ved je to nezdrave ako pre deti tak aj pre dospelych.Chemia!!!!!!!!!!!!

ninka1234
1. jan 2013

najlepšia aviváž- my používame modru a zelenú 😉

marianka3
1. jan 2013

Najlepšie sú: žltá, modrá a biela pre bábätká, používam ich, sú super, šaty po nich dlho voňajú 🙂

misenka0110
9. júl 2013

kocky ja som objavila tuto avivaz dnes v TEVOSe co je u nas drogeria... tak idem testovat 🙂

proserpina_s
27. aug 2013

Caute, pozerajte aj avivaz Kuschelweich, pod tym nazvom sa Coccolino predava v Rakusku, maju trosku ine serie voni, ale inak je to to iste. Napriklad u nas som ich uz videla aj v DM-ku a dokonca v akcii... ;)) Bielu pouzivam na detske veci aj ja, je to sice tiez chemia, ale u nas je strasne tvrda voda, tak trosku vzdy davam. Maly nikdy nemal problem...

proserpina_s
27. aug 2013

... a holky z BA, pytajte sa aj v malej drogerii na Marianskej...

mikilindo
11. nov 2013

Čaute,ja nakupujem cocolina vo farmarskej trznici v Bratislave,budova starej IKEA,je to taký malý Talianský obchod,ze dobroty z talianska. Maju Talianske original cocolina a aj z Madarska za dobre ceny.A tiez maju chicco avivaz pre babetka od 0 do 3 rokov .A naco tam este chodim,su Barila cestoviny priamo z talianska len za 0,99 centov.Odporucam.

petraxy6
11. nov 2013

@dianka3 aj v martine majú cocolino.

caspino
15. nov 2013

biela avivaž cocollino je neskutočná je to detska sensitive- neriedim moj muz ju uz citi pre domom ked vesiam pradlo vsetky susedy co maju okolo nas balkony ma uz oslovuju ze z nasho balkona to sala vonou dnes vsetky peru v tejto avivazi🙂

chiarra21
21. dec 2013

ahojte kočky tak coccolino je najlepšia aviváž ktorú kolvek poznám ja som ju najprv nosila z talianska a nedávno som zistila že ho predávajú aj v Záturčí v Martine a k tomu prach na pranie dasch odporúčam, ale tie z madarska ked som tam bola tak úplne inak vonajú ako tie z talianska originály , no iné aviváže už fakt nekupujem

ma77
19. feb 2014

Ahojte ja som si dala doniest avivaž z Talianska na zaklade toho ako tu pišete že vam vonia ja neviem prečo ale mne nevonia vôbec nechapem prečo mam ružovu teraz mio donesie mm modru tak som zvedava či bude zmena 😉

gromkaver
19. feb 2014

ja ju u nas kupujem, cena za 1l je 2,10€ - najlepsia avivaz! pradlo dlho krasne voni a najradsej mam modruuuu! je ju dostat aj tu, ale v malych obchodoch, pripadne net. nekupuj zriedenu 🙂))

gromkaver
19. feb 2014

@proserpina_s ja teda v rakusku kupujem prasky, lebu su kvalitovo neporovnatelne s nasimi, ale ich avivaz a ani z dm mi tak nevonia ako coccolino 🙂

kissinka111
20. feb 2014

ja som akurat vcera uplnou nahodou vosla s kamoskou do obchodu s oblecenim taky obycajny a tam hned pred sebou bola taka skrinka a tam mali avivaze coccolino aj pracie gely a ine veci no tak som vystrelila k tej skrinke ze sa kamoska cudovala ze co mi je a hned som si kupila na skusku bielu za 2,10 eur no nekup to :D som zvedava aka bude mali aj oranzovu a potom s vonou cerveneho ovocia aj tu si planujem neskor kupit tak uvidim. musim podotknut ze vone coccolino a kuschelweich su ine hoci to sa snazia ich napodobnit ale vonala som snad vsetky a je to rozdiel

lenkadenisa
21. feb 2014

Ahojte, u nás majú Coccolino asi vo všetkých obyčajných drogériách 🙂 A inak Coccolino a Kuschlweich je to isté, aspoň v Maďarsku.

simonalh
12. mar 2014

Ahoj,v DM ke ju maju

simonalh
13. mar 2014

nasla som stranku kde maju coccolino v akcii po 1,99 za liter a postovne neplatim lebo maju po celom slovensku miesta k odberu http://www.perieme.sk/perieme/e-send/#site_bottom hned som objednala 3 ks 🙂

lejlla
13. mar 2014

ja tiez kupujem v DM a som spokojna s modrym...