Akú aviváž na detské pradlo?

adrika214
17. okt 2011

Ahojte žienky, chcela by som sa Vás spýtat akú aviváž používate na pranie detského prania? Používala som Silan Naturals Sensitiv Avocado Oil s Aloe vera, lenže táto aviváž akosi vymyzla z obchodov, neviem ci ju prestali vyrabat. Vyskúšala som aj iný typ biely silan sensitiv ale vobec mi nevonia, a taktiež ani tá nová ružová sensitiv mi nevonia..Akú používate vy aviváž, a ktorá zanechá dlhotrvajúcu voňu?

anavila
17. okt 2011

modrý lenor...ja používam..vonia celý dom 🙂)))

rose86
17. okt 2011

batole

tinki
17. okt 2011

Lenor biely, sensitive

mafia102
17. okt 2011

zlty Lenor

claudica
17. okt 2011

Aj u mňa je Nr. 1 žltý Lenor a ešte krásne vonia bledozelené Coccolino, ktoré kupujeme v Maďarsku, keď tam sem-tam zablúdime na nákup...

zuzikkaa
17. okt 2011

@adrika214 a naco avivaz??? a este k tomu pre dieta 😕 😕 😕 ... podla mna zbytocne...ja pouzivam na pranie gel ktory krasne vonia a avivaz netreba...na koznom mi doktorka povedala ze je zbytocne zatazovat detsku pokozku avivazou,ze potom su len same vyrazky a ekzemy 😒 😒 😒

d_anica
17. okt 2011

@zuzikkaa suhlasim, aj tak uz maju deticky okolo seba dost chemie, naco pridavat dalsiu? 😒

modrofuzik11
18. okt 2011

ziadnu. kubko ma atopicky ekzem, ktory avivaz este zhorsuje ☹

roo
18. okt 2011

Pouzivam ocot. Zmakcuje vodu, neutralizuje zvysky pracich prostriedkov, dezinfikuje, pomaha napr. aj zenam s kvasinkami, ked plachaju v octovej vode spodnu bielizen. Nesmrdi. Ze ani nevonia, nevidim ako problem, aj silna vona moze deticky drazdit!!! Ocot odporucaju aj maminky atopikov.

murinka
18. okt 2011

ja striedam ale vacsinou lenor 🙂

mirka00
18. okt 2011

ja som prala vecičky v lovele aj aviváž mám takú.

tunylyk
18. okt 2011

po pataliach s atopickym ekzemom veru ziadnu,ako tu uz @zuzikkaa a dalsie mamicky spominali,zbytocna zataz pre pokozku...

rybka77
18. okt 2011

Mne moja pediatricka neodporucala ziadnu avivaz. Je to zbytocne a zatazuje pokozku.

lucka1987
18. okt 2011

ziadnu 😉 ja avivazujem len detske deky, pripadne nieco do nejde priamo do styku s detskou pokozkou .. svetriky a tak kedze idu uplne navrch a su maksie potom

tortelinka
18. okt 2011

ziadnu avivaz, ziaden prasok..staci pracia gula a ocot

siuzun
18. okt 2011

Ja som zatiaľ prala vecičky v Persile a dala som aviváž Silan s Aloe Vera podľa mňa to nebude vadiť a krásne jemno vonia..... Ale mamina mi kúpila myslým že Lovela sa to volá určené pre deti ale vonia len tak slabúčko...... A ja taký aj prášok....

tea333
18. okt 2011

ziadnu avivaz.. praci gel batole aj tak krasne vonia, perieme v tom aj pre nas, dospelych 🙂

roo
18. okt 2011

A este som si spomenula na jedno plus pre ocot: stabilizuje farby 😉

julianka777
18. okt 2011

pokial viem,tak pre malinke babo by sa nemala pouzivat ziadna avivaz...my sme najskor pouzivali najskor Lovelu a teraz detsky Dreft

monia_
18. okt 2011

a ten ocot sa kedy pridava? a kam? normalne do davkovaca na avivaz? a kolko asi?

ikke
18. okt 2011

biely frosch

ocot mi bohuzial smrdi aj po dalsich 3 opraniach 😝

vejinka
18. okt 2011

silan sensitive..ocot smrdi aj mne

maca_p
18. okt 2011

ziadnu. nepouzivam vobec. vobec nemam rada prevonane handry.

lenka311
18. okt 2011

Ja používam prací gel Lovela a tam už potom aviváž netreba, veľmi pekne prádlo vonia...
Alebo potom Silan Senzitive..

lilla244
18. okt 2011

ja pouzivam dreft alebo lovela.. pradlo voni krasne
aj bez avivaze 🙂

teress
20. okt 2011

žiadnu, skúsili sme raz Lenor Senzitive...malá sa vysipala, od vtedy nič....len prášok Persil Senzitive, aj ten dám 2x vypláchať

raffaella
20. okt 2011

Ecover. Sice je velmi drahy, ale jednoznacne najkvalitnejsi. Zalozeny len na rastlinnej a mineralnej baze, s pouzitim esencialnych olejov a co je dolezite, je v prirode odburatelny. Takze je aj ekologicky.

katka3012
20. okt 2011

batole ,alebo modry lenor

beatrisss1
24. okt 2011

@mafia102 ten vonia krasne..akurat som v nom oprala..peries v nom aj detske veci? Vyzera, ze je vhodny aj pre deti, len mi nevedeli v drogerke poradit:(

mafia102
24. okt 2011

@beatrisss1 Ahoj, periem aj detske veci, ja som okrem zlteho alebo modreho Lenoru este ani inu avivaz nepouzila. Ale najcastejsie pouzivam zlty, a pouzivam od narodenia, a malemu nic nie je 🙂