• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké máte skúsenosti s teplomerom pre bábätko do ucha?

24. marca 2014 
ahojte, ako tu citam tak su tu rozne nazory na Topcom....my ho mame tiez a na cele nemeria vobec presne, zakazdym uplne iny vysledok, skor verim meraniu v uchu, ale aj tam boli nejake odchylky, tusim sa asi budem spoliehat na meranie pod pazuskou, aj ked spi to neni sranda :unamused:
15. jan 2012 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ooxy Dakujem, skusim meriat len na spankoch. Dufam, ze tak skoro ho potrebovat nebudem. :slight_smile:
17. jan 2012 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@makalka165 ahoj, kupili ste nakoniec ten Braun ušný teplomer? ja ho zvažujem kúpiť práve teraz pre nášho 10-mesačného synčeka a potrebovala by som poradiť, či sa oplatí, či je presný....ďakujem vopred za odpoveď, príp. radu :slight_smile:
4. jún 2012 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zojka78 Dobrý deň, áno máme ho a sme veľmi spokojní :slight_smile: hlavne maličká lebo pre ňu meranie teplotu už nieje stresujúca záležitosť :sweat_smile: povedala by som že meria správne, skúšali sme zároveň aj s ortuťovým ale pri každom meraní je odchýlka max 0,2 stupňa v každom ušku.
4. jún 2012 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makalka165 jéj, tak to ste ma veľmi potešili :slight_smile: :wink: veľmi pekne ďakujem, že ste dali vedieť, idem hneď objednať :wink: všetko dobré prajem
4. jún 2012 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj my mame zn.Eta a sme maximalne spokojni.
Mali sme predtym digitalny-rychlobezku,ale ked mal maly...horucky 40stupnove,tak bolo na figu stale mu rozbalovat plienku,a to MAME JEDNODUCHSIE.
4. jún 2012 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my máme teplomer Braun a sme maximálne spokojní - tiež sme ho párkrát kontrolovali s ortuťovým a rozdiel bol max. 0,2 st. Len treba dať pozor pri meraní, aby uško nebolo studené, lebo vtedy samozrejme nameria bludy :sweat_smile:
5. jún 2012 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makalka165 dobrý večer, chcem sa opýtať, či má hlučné pípanie pri ukončení merania?
26. sep 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobcekrs ani nie, malej som už niekoľkokrát merala teplotu počas spania a ani raz sa nezobudila :slight_smile: som naozaj spokojná :wink:
26. sep 2012 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@makalka165 ďakujem, veeeľmi ste mi pomohla :slight_smile:
27. sep 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
chcem sa opýtať, má niekto skúsenosti s teplomerom MEBBY One Touch- je to čelový teplomer a meria TT za 6-8 sekúnd. Ak áno ako ste spokojné a popr. nespokojné. vdaka Vám:o)
22. máj 2013 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá, ja mám dobré skúsenosti s infračerveným teplomerom Thermoval Duo Scan. Manipuláciu ľahko natrénujete s video návodom na ich stránke http://thermoval.sk/ a najviac ma na ňom baví, že nemusím deti budiť na meranie teploty. Je naozaj šikovný a praktický.
.
24. mar 2014 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok