Aké plienky?

gabriela93
1. apr 2016

Mamicky prosim vas ake plienky sa vam osvedcili?My sme pouzivali pampers- tie strasne smrdia,ked ich napisa,tescove mi casto prepisa a ostatne co som nejake skusala,tak boli take nepohodlne papierove.S akymi ste spokojne vy?Prosim poradte,,,dakujem 😀

jana_eyre
1. apr 2016

ja som pri oboch detoch pouzivala dm plienky - su super cenovo dostupne /ak pouzijes zlavovy kupon, tak vychadzaju najlacnejsie - aspon tak to bolo pred rokom, ked sme ich kupovali/ a kvalitne.. pampers som davala deckam iba cez leto, prisli mi tensie a tak som mala pocit, ze sa menej v nich paria.. ale aj to na preskacku s dmkovskymi.. planujem ich pouzivat aj pri tretom babatku, ak na ne nebude mat nedajboze nejaku reakciu..

gabriela93
autor
1. apr 2016

@jana_eyre dakujem,urcite vyskusam 😀

misel0806
1. apr 2016

@gabriela93 my sme tiez pouzivali pampers zelene alebo oranzove sleep a play.. Alebo huggies😁

bluka2
1. apr 2016

My sme pouzivali pampers vsetkych farieb, huggies, ecoplienky naty, prilezitostne aj jedno balenie inych (DM, nejake spanielske, polske).... velky rozdiel som v tom nevidela

ukulela
1. apr 2016

ja mozem len odporucit moony - su drahsie (cca ako pampersky mimo akcie asi), ale su to japonske premiove plienky. objednavaju sa cez net, alebo by ich mali mat v bille. ale su jemne a hlavne nesmrdia chemiou! kedze su drahsie, tak som ich kombinovala s lacnymi z lidlu - ale aj tie mi vyhovovali. dokonca viac ako pampersky 🙂 dmkove zvykol precurat maly, tak som od nich upustila. ako vidis, kazdemu babu vyhovuje daco ine 🙂 alôe teda za mna moony su jednotky.

monikaparson
1. apr 2016

Uh, všetky smrdia podľa mňa. My používame látkovky, teda už sa viac menej pýta, ale ešte dávame tie a ak som aj dala jednorázovku, no des. Ale teda používali sme DM natural alebo nejak tak a to sa celkom dalo. Myslím 10 eur stojí 42 ks. Nemám ani šajn koľko spotrebuje dieťa, čo nosí takéto plienky, tak to treba prerátať, ale tieto boli pre nás ozaj naj.

slnecnica174
2. apr 2016

@gabriela93 Babylove z DMky, v Kauflande ich vlastna znacka Baby.

littlelola
11. apr 2017

Odporucam japonske plienky Moony. Makkucke, jemne, precizne vypracovane, bez chemie a parfumov, perfektne sedia prisposobia sa telu babatka. Presli sme na ne ako pampers znizila kvalitu plienok hadam aj o dve triedy nizsie.....
http://www.japonskeplienky.sk/sk

yoxinka
11. apr 2017

Pri prvom dieťati pampers, teraz pri dcérke používam babylove z DM. Panpersky sa mi už nejako nezdajú.