S akými plienkami máte dobré skúsenosti?

fallenkaa
16. okt 2022

Ahojte
S akými plienkami máte dobre skúsenosti?
Nám zatiaľ najviac sadli pampers 1

natalala
16. okt 2022

@fallenkaa pouzivala som pampers pure (teraz sa volaju harmony) alebo obcas tie ekologicke babylove.

ema229
16. okt 2022

@fallenkaa mne pampers premium care strašne smrdeli teraz dávame babylove tie nesmrdia len keď ich ociká

ankare
16. okt 2022

@fallenkaa lidl

joesvk
16. okt 2022

Lupilu z Lidlu sú ten štýl ako Pampers, ale sú lacnejšie.

elis248
16. okt 2022

Lupilu z Lidla. Mala ich neter a keď sa nám narodil starší synček kúpila som ich tiež. Fajn boli aj tie tescové, ale zdalo sa mi, že cenovo vychádzali lepšie z Lidla. Potom som skúšala aj Kolorky (balík som dostala od známych), tie tiež sadli. Ale fakt super boli Baby soft (už neviem presný názov). Je to slovenská výroba a tie boli na dotyk príjemné, dobre držali, drobec sa neprecikal. Len škoda, že cena bola vyššia, asi 10-11 eur za balík. Keby nehľadím na cenu, jednoznačne tie slovenskej výroby.

joesvk
16. okt 2022

Ešte som kupovala cez internet Bella Happy. Tiež dobrá cena a boli dobré.

nina004
16. okt 2022

Vyskúšali sme za ten rok a pol strašne veľa plienok Pampers rôzne druhy, Bella Happy, Babylove, Lidl, Tesco, Colorky... Všetky precikal. Najviac sme boli spokojní s Bella Happy a Pampers premium care nohavičkové

lenuska9999
16. okt 2022

@fallenkaa pampers harmony

vevulik18
16. okt 2022

Nám sa najviac osvedčili pampersky premium care alebo active baby 🙂 na noc kolorky alebo plienkové nohavičky pampers ale tie premium care 🙂 používali sme dlho lupilu, ale menili zloženie a už malej nevyhovujú

sue155
16. okt 2022

@fallenkaa môjmu keď bol novorodenec, tak tie biele pampers a od trojek mal z dmky tie eko.

veroonr
16. okt 2022

@fallenkaa pampers premium care

zuzanka.zuzu
16. okt 2022

moony 😎

basska_b
16. okt 2022

Ja som vyskusala niekolko znaciek, len tak zo srandy. Naozaj platilo,ze cim drahsie, tym lepsie - mali rozne vychytavky - pekne obrazky, pevnejsia guma, lepsie sedeli na postave, vetracie kanaliky, menej zapachali... akoze uplne top boli Pampers z Rakuska... Lidl, Dada, Bella Baby Happy ma vobec nenadchli... sak ste len na zaciatku plienkovania, mozete si pokusne kupit rozne znacky a uvidite, co najviac sadne.

maminkadeticiek
16. okt 2022

Dada.Pri prvom som pamperskkvala a pri druhom som na odporucania vyskusala Dada a sme.pri nich uz 3 roky.

zuzana9393
16. okt 2022

My mame latkove a neprecika ich, ani neprekaka. Samozrejme ked mu ich nenecham pol dna. A nemusim riesit, ze som zase kupila cely balik, ktory je nafigu.

bluemoon24
16. okt 2022

Pampers harmonie a babybaby soft byly nejlepsi za nas. Pampers premium care mi dost smrdely :D

54tinka54
16. okt 2022

@fallenkaa baby baby soft, tie sú podľa mňa najlepšie (okrem nich sme vyskúšali lupilu, babylove, dada)

petamich
16. okt 2022

ked bol mensi Baby Baby soft a na noc nocne Kolorky, odkedy uz nechce lezat ani pri prebalovani tak Huggies Pants a na noc nocne Pampers pants

caroline276
16. okt 2022

@fallenkaa Lidl a DM

ivangeline
16. okt 2022

babylove a lupilu

lenkakravcova
16. okt 2022

@fallenkaa Pampers care a neskôr pants.

banalu
16. okt 2022

Pampers premium care - mala pri narodeni, no niektorym smrdi. Ja som s tym problem nemala.
Baby baby soft - chcela som byt ekogickejsia, ze znizim trochu uhlikovu stopu, bohuzial malej sa v nich zaparila ritka. Skusala som ich niekolkokrat, aby som vylucila, ci to nebolo nieco ine.
Lupilu - aj obyc aj premium su fajn, no mne ich mala casto precikala, nepomahalo ani o cislo vacsie kupit.
Moltex - paradne plienky, vhodne hlavne ak ma dieta naozaj problem s kozou, ekzem a pod., ale cena je vyssia
Babylove - asi najlepsie plienky pomer cena vs kvalita. Dobre sedia, super nasiakavost. Nam sadli asi najlepsie 👍

luc308
16. okt 2022

@fallenkaa my pouzivame huggies elite soft..maju pruzne lepky, zadny lem na chrbatiku a este aj vrecusko proti kakamitam 😂 jedine, ktore udrzia vsetko na svojom mieste 👌🏻

mamusa123456789
16. okt 2022

@fallenkaa pampers prémium čare, lidl prémium čare a babylove nature, tieto používame, ale asi tie babylove nature sú najlepsie

mamusa123456789
16. okt 2022

No perfektne mi to ten mobil upravil 🤣

elis248
16. okt 2022

@mamusa123456789 áno, nemá to chybu😆😄

casye
16. okt 2022

Celý mesiac som skúšala rôzne druhy plienok hlavne tie cenovo dostupné, chcela som lacnejšie od pampers premium care tie som používala od narodenia. Kolorky určite nie za tu cenu rovno pampers. Plienky z lidla boli najhoršie aké som mala celú ritku mala zaparenu strašne sa zapinali lebo nie sú vôbec elastické a naša malá sa dosť začala mrvit, takže to bol boj. Huggies elite soft boli veľmi dobre ten pevný pas vzadu je super nápad. Ešte som skúsila Bella Happy ktoré stále pretekali až na chrbatik. Vrátila som sa k pampers premium care po novom už pants. Nesmrdia nám, ritka nie je zaparena a majú ten super pásik keď viem ci treba prebaliť bez toho aby som otvárala plienocku.

romi9
16. okt 2022

@fallenkaa
Moony sú top

henriettv
16. okt 2022

@fallenkaa Dada plienky, používala som tiež Pampers ale 3ky boli už parfumované a mal s toho červenú ritku, tak sme prešli na Dada. Sú úplne parádne.

dzejsik
16. okt 2022

@fallenkaa pampers premium care, baby baby soft a huggies premium