Aké prvé topánočky?

alex5896
27. jún 2022

Ahojte babo sa uz stavia na nozicky popri nabytku ake odporucate papucky na dnu a topanocky na von /na chodenie po trave/ s makou podrazkou ci tvrdaou naco sa zamerat dakujem za rady.

panda21
27. jún 2022

Dnu nič, maximálne protismykove ponožky a von capacky, dokým pekne sám neprejde, necupne si v strede miestnosti a sam sa nepostaví a ide ďalej.

alex5896
autor
27. jún 2022

@panda21 stacia take s makkou podrazkou? Lebo take davam ale ked vidim ako stupa tou nozickou och ze to neni pevne 🙈 bojim sa aby sa jej zle nesformovala nozicka

lenkadenisa
27. jún 2022

@alex5896 moje chodili doma v ponožkách alebo bosé, lebo vždy si ich dali dole 🤭 a na von som kupovala wanda, rak, ale aj obyčajné pepco občas, nike, coqui do vody a nič sa nedeje, majú krásne nôžky, žiadne ploché

yanni
27. jún 2022

@alex5896 nic sa zle nesformuje. Pevne topanky len oklamu přrrodu. Svaly sa nebudu dobre vyvijat, vlastne takmer vobec. to co sa ma v detstve spevnovat a vyvijat bude pevnou topankou brzdene. DIETA MA CHODIT 6-8 tyzdnov s istotou, cize bez pridziavania, bez cadteho padania a az potom sa kupuju prve topanky (najlepsie prave Barefoot. Zoadne tvrde raky, Wandy atd. Ziadna gulata spicka. Topanky ma aj tvarom priblizne zodpovedat tvare nohy. ) Cize, ked ti dieta bude same chodit a to uz niekolko tyzdnov, obkreslis nohy (ako je spravne, navod najdes na internete) a podla tej formy budes hladat tu spravnu topanku. Tiez nezabudnut na spravnu velkost do dlzky AJ sirky. Nateraz staci doma naboso porp. ABS ponozky a vonku ti aj tak este nechodi, kedze pises, ze "chodi" len okolo nabytku. Teraz staci na vonku ta ponozka a ked sa ti rozbehne sam do priestoru a to aj vonku, tak kozene capacky alebo ponozko-topanky.

domiklik
27. jún 2022

@alex5896 mam wandy papučky ale používame len občas vonku keď chce ísť silou mocou na zem

zuziiiii
27. jún 2022

My doma na boso a vonku protetika sandalky

alex5896
autor
27. jún 2022

@domiklik akoze papucky davate na vonka?

domiklik
27. jún 2022

@alex5896 áno ale my len stojíme, maximálne krok sem krok tam a ideme s5 do koca