Aké topánky pre 1,5-ročné dieťa?

alex5896
16. apr 2023

Ahojte ako kupujete topanky pre male deti v obchode nevydrzi neviem ako kupit vhodnu velkost rok a pol staremu dietatu niektore sedia 22 niektore 23 netusim ..

petamich
16. apr 2023

kupujem topanky online, hlavne znacky, ktore uz poznam, podla vnutornej dlzky, ktoru maju uvedenu a pripadne vratim, ked nesadnu

st_277
16. apr 2023

@alex5896 odkial si?

anavixy
16. apr 2023

Ja som tiez prve kupila online. Hlavne si dobre nozku obkreslit, odmerat, pridat nadmerok. Dolezity je aj tvar nohy. Ja som si vyhliafla znacku a potom som si kupila z tej znacky (a podarili sa aj tie konkretne co som chcela aj nove) bazarove topanocky za par eur aby som vyskusala ci ozaj sedia. Tie ma na doma na dvor do zahrady a uz som aj vedela, ze budu dobre aj nove 🙂
Pri takychto topankach pre male deti, teda hlavne pri bf verziach, vraj nehrozi vyslapanie predoslym majitelom (aspon tak vravela fyzio), takze staci vydezinfikovat a je usetrene.

ivangeline
16. apr 2023

Vzdy meriam nohu a pozriem vnutornu dlzku.

alex5896
autor
16. apr 2023

@st_277 LM

lyci
16. apr 2023

@alex5896 objednaj znacku, ktoru nosil doteraz o cislo vacsie a nemusis spekulovat

andreatytler
16. apr 2023

@alex5896 Ale ono to nefunguje tak ze topanku obujes a vies ci sedi. Lebo dieta ti nepovie ze tlaci ma alebo je mi velka.
Staci odmerat dlku stopy dietata. Nie nohu, ale dlzku od paty k palcu ked dieta na nohe stoji. Alebo jednoducho prilozit topanku k nozke ked dieta stoji na zemi. Topanka by mala byt tak o 0.5-1 cm vacsia. Potom je dolezite vyskusat ci sa topanka lahko obuva. To zistis hned, lebo dobru topanku nasadis aj neposednemu dietatu za par sekund. Ked uz nasadis, tak ho nechaj behat. On sam ti povie ked mu nebudu sediet.
Ja kupujem topanky v Dekathlone. Maju velmi dobre ceny a velmi pohodlne topanky. Syn na rad uplne vsetky a nakup je zaroven pekny vylet ked sa v tom obcode pekne vysanti.

alex5896
autor
16. apr 2023

Dakujem za rady a neviete ako funguje deichman ci mozem viac objednat a potom na predajni vratit

anavixy
16. apr 2023

@alex5896 ano mozes