Topánky na širšiu nohu

17. jún 2023

Ahojte, kde kupujete topánky na širšiu nohu? Mám problém kúpiť si topánky, nakoľko takmer všetky topánky v obchodoch sú pre úzke nohy. Ďakujem za pomoc 😀

zuzanaete
17. jún 2023

Znacky na siroku nohu - fare bare, belenka, protetika bf rada.

lujza123
17. jún 2023

Začni nosiť barefoot obuv, tiež mam širokú nohu a nič iné už nenosím.
Ak hľadáš niečo na šport - turistiku tak značka Altra, niektore modely merrell sú širšie, s klasických vysokých vibram Meindl alebo Hangvag majú niektoré modely wide

autor
17. jún 2023

@lujza123 Sandálky letné kde kupuješ? Momentálne by som to potrebovala, lebo ma čaká jedna slávnostná udalosť a nepôjdem tam predsa v sľapkách, alebo teniskách k elegantným šatám 😀

nevenka
17. jún 2023

Ja mam takyto isty problem a este horsi, lebo ja mam nohu 34-35, niektore 35 su mi velke, teda dlhe. Vsetky detske su uzke nez uzucke a damskych 35 je malo a tiez su mi obrovske. Tuto som kupila na Zalando model na siroku nohu, koza, reku budu dobre a ledva som tam dala prsty a na dlzku velke 😕😵‍💫. Mam doma krasne lodicky, ale 34, kupovane pred detmi, kozene a musim to niekomu posunut, plakat budem za nimi...

isis234
17. jún 2023

Nájsť vo svojom oikolí ˇ"šitie topánok na mieru". Alebo kožené Baťa. Má letnú zľavu

p.j.jacky
17. jún 2023

Dd step a niektoré platenky od adidas aj sandálky adidas na suchý zips . Ale topánky prechodne celoročne a zimné len dd step .

zuzanaete
17. jún 2023

Mne tento typ sandal super vyhovuje - noha ma priestor. A podrazka nie je uplne najtensia, takze fajn pre bf zaciatocnikov. https://bosacik.sk/eshop/tikki-soul-black

missviolet
17. jún 2023

ja mam nohu ako plutvu a sedia mi len skechers na sirku.