Aké vysielačky sú naozaj kvalitné a spoľahlivé?

lusinda69
24. jan 2013

Ahojte maminy.Mam na vas prosbu a to otazocku,ake detske vysielacky,monitory pouzivate,resp.odporucate.Uz dva krat som sa popalila na znackach Orava a Baby Ono,no a o dva tyzdne sa stahujeme do noveho,dost velkeho domu a spolahlive vysielacky budem potrebovat.Z diskusii tu som moc nevycitala,kedze na tuto temu su uz x rokov stare,tak budem naozaj moc vdacna za vase rady.Vopred dakujem,Lucia

kachen
24. jan 2013

To by me taky zajimalo. Potrebujeme chuvicku na cestovani. Aby mela slusny dosah a nerusily nas ostatni chuvicky v okoli.

eimuska09
25. jan 2013

ja mám skvelú skúsenosť s vysielačkou TOMY myslím že je viac modelov ale ja som si vybrala Digital TD300. Má viac funkcií je tam aj nočné svetlo a meria teplotu miestnosti. Najdôležitejšie je ale to, že má až 7 frekvencií a sama si volí tú, ktorá je voľná. Ak je problém s rušením, tak strieda aj dve frekvencie naraz. Tiež bývame vo veľkom dome 480m2 a nie je problém na žiadnom mieste a ani v záhrade. Predtým som mala fisher price a putovala preč. TOMYHO môžem doporučiť.

stanislavao
25. jan 2013

Ja som mala Philips a nemala som problem.

babula1405
25. jan 2013

my mame tiez vysielacku TOMY a som s nou vysostne spokojna. Poradila mi ju znama v lekarni. Dala mi kontakt na firmu, ktora ju predava. Ja som ju potom objednala cez ich e-shop www.mlongauer.sk/new. Mne sa paci, ze mozeme komunikovat s dietatom spatne, tzn, ze ked pocujeme, ze place, tak cez rodicovsku jednotku ho mozme utisit. Super je aj dialkove ovladanie a paeger. Je maximalne spolahliva a sme s nou spokojni.

lusinda69
autor
25. jan 2013

@stanislavao aku konkretne od philipsu?Na tie som citala mnoZstvo recenzii

stanislavao
25. jan 2013

@lusinda69 tak to uz bohuzial neviem.

saranata
25. jan 2013

ja mam tieto Philips a som spokojna, teraz su tieto aj Philips avent

kamimik
25. jan 2013

Já mám Philips Avent. Určitě bych volila digitální a ne ananlogové - ty se můžou rušit s jiným zařízením. Ty co máme my jsou super, bydlíme v paneláku a nic se neruší, mají dobrý dosah a nidky zatím nezklamaly. Fotku mám v albu - Co se nám osvědčilo 😉

zuzulica
25. jan 2013

my sme kamarátke kúpili obyčajné topcom vtedy za cca 60e a už ich má 3roky a stále v pohode fungújú a dosah má až 2km, takže aj v záhrade v pohode počuje 🙂

stavba
25. jan 2013

já mám tyto a jsou super, mají velký dosah a s nikým se nerušíme, a to ty samé má i sousedka 🙂 http://www.zbozi.cz/vyrobek/philips-scd-510-00/

zirka
25. jan 2013

mame BRONDI BR-BM10, v dnesnej dobe trochu atypicka volby ako pestunka, ale vyrobca robi vysielacky standardne a detska pestunka je velmi vydarena :D
uzasny dosah, cisty hlas :D

kamimik
25. jan 2013

@stavba Tak to jsou přesně ty co máme taky🙂

katulik851
25. jan 2013

my máme philips AVENT, úplne jednoduché vysielačky, a som max. spokojná

dadica
25. jan 2013

Aj my máme Philips avent a sú výborné. Sestra mala Oravu, neboli spokojní.

llluckaaa
25. jan 2013

Máme Philips (přesný typ nevím) a fungují super. Kámoška má od Philipsu ještě nějaké vychytanější a kdybych se příště rozhodovala které, vezmu ty její. Jsou obousměrné a hlavně mají světelnou signalizaci, když přijímají zvuk. Tohle se sice zdá jako zbytečnost, ale byli jsme např. na svatbě a byl tam velký hluk a vysílačka nebyla slyšet ☹ , takže by se nám hodilo vidět, jestli přijímá nějaké zvuky 😉

zdenicka2012
25. jan 2013

ja mam doma Angel care a som maximalne spokojnáááá 🙂

kachen
25. jan 2013

@kamimik Takze jestli to dobre chapu, tak abychom neprijimali zvuky jinych vysilacek, mame si poridit digitalni? To je jeden z hlavnich pozadavku. V lete na dovolene jsme totiz chytali vsechny vysilacky okolo.

kamimik
25. jan 2013

@kachen Přesně tak🙂

silvapokorna
17. apr 2013

ahoj. ak ešte zháňaš, tak ja som bola veľmi spokojná s touto. aj na záhradu som s tým vybehla, fungovala bez problémov a rušenia. http://www.fastcr.cz/male-domaci-spotrebice/pec...