Ako dlho ste natierali dieťa krémom po kúpaní?

desinka001
2. feb 2015

máme 18m, našťastie žiadne kožné problémy, tak by ma zaujímalo, či už neprestať používať telové mliečko po kúpaní. aké máte skúsenosti?

diusik
2. feb 2015

Ja nepouzivam nic od narodenia.

lubaska21
2. feb 2015

nasa mala ma 29mes, teda 2,5roka, kupeme ju kazdy druhy den a po kazdom kupani ju automaticky aj kremujem, cele telicko, jednak ona sama si to vyzaduje a nakolko aj ja sama sa zakazdym kremujem po kupani telovym mliekom, kedze pokozka je sucha a napnuta, tak to doprajem aj malej... zalezi aj aku vodu mate... my mame studnu a v nej dost tvrdu vodu, ktora dost vysusuje pokozku... a ide aj o ten dotyk... dieta ma rado pokial sa ho matka nezne dotyka aj formou kremovania... a dokedy ju budem kremovat? asi kym sa nebude vediet nakremovat sama...

mnamko
2. feb 2015

ja malu natieram len občas,večšinou keď je dlhšie vo vani,po sprchovaní nie

esterba
2. feb 2015

Nikdy som nenatierala dieťa krémom po kúpaní. Narodila sa so zdravou pokožkou. Natierala by som ju niečim, čo lieči, ak by mala konkrétny zdravotný problém, inak nie som ochotná zbytočne jej vtierať do pokožky mne neznáme chemikálie (koľké z nás vedia, čo to v tom zložení bežne dostupnej kozmetiky vlastne je, že?).

lorela
2. feb 2015

Ani začať si nemusela, takže prestať už určite môžeš.
Prípadne len v chladnom zimnou období natrieť po sprchovaní/kúpaní vhodným krémom, ak to pokožka vyžaduje. A krémom bez parabénov a zbytočnej parfumácie.

mmmj
2. feb 2015

ja som nikdy nic nepouzivala

evittam
2. feb 2015

My používame len občas obyčajný aviril olejček - ten modrý. 😉

lubiduch
2. feb 2015

Ako dlho ste natierali dieťa krémom po kúpaní?
asi 5 minut 😀

samozrejme vtip, cca pol roka az rok kokosovym olejom, potom som parkrat zabudla a prezil, tak som prestala 😎

sabina1975
2. feb 2015

Pouzivam modry Aviril olejcek ale len na ritku a licka krasne vonia

katy1979
2. feb 2015

nikdy. Jedine ak mali suchu pokozku tak sme natreli. Koza sa musi naucit sama regulovat si to