Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako do fusaka Kaiser Iglu Thermo Fleece?

huxy
16. okt 2011

chcela by som sa spýtať mamičiek,ktoré majú fusak kaiser iglu thermo fleece,ako obliekajú svoje detičky v zime do tohto fusaka.totižto som objednala takýto fusak,má byť vraj veľmi teplý.ďakujem za odpovede.

jasminet
16. okt 2011

my ho mame a treba obliekat ako do kazdeho ineho fusaku. mala mala prvu zimu pol roka a do fusaku som jej davala tielkove body, pancuchy, body s dlhym rukavom, ciapka a overal, taky fleesovy z tesca. a do fusaku. bez nanoznika na kocik. podla mna nebol treba.
ze je velmi teply neznamena, ze babo bude len v tricku a svetriku 😉

katren
16. okt 2011

no ja kkeby som malu obliekla ako @jasminet do toho fusaku, tak sa mi asi uvari....to si odsleduj na malej, kedy bude moc naobliekana a bude upotena.....ja Dominike nemozem dat viac ako dlhe body, pancuchy(a aj to len vtedy ak bude nahodou z neho vonku, inak nie), teplaky/rifle a mikina(bundu vtedy ak pojde z neho von z neho, lebo mava ruky poschovavane) a to bolo vsetko...ked mala nieco navyse, hned bola upotena, mokra....zato Misko je iny extrem, ten mava aj vo vnutri pancuchy a to kurime na 23°C, proste tomu musi byt stale teplo...