Fusak Kaarsgaren alebo Kaiser

jennyh
1. okt 2013

Ahojte maminky. Poprosím o radu, resp.vlastné skúsenosti. Malá bude mať rok, takže hľadám fusak do šporťáka. Už mesiac prezerám, začala som Emitexom, ale teraz ma velmi oslovil Kaarsgaren buď biobavlna alebo merino. Máte s nimi skúsenosť??? Alebo zvažujem Kaiser termo Iglu. Ten je lacnejší. Trochu sa bojím vysoliť takmer 100 eur za fusak, keď malá nie je až taký kočíkový typ. Aj teraz máme fázu nosenia. ďakujem za rady. Jana.

something
1. okt 2013

Ja mam kaiser jooy alebo ako sa pise a som spokojna, hlavne pozeraj, nech sa da dole odopnut ked ti bude chodit si ju potom nemusela vyzuvat s mokrymi topankami. A ked je uz vacsia, uz nepotrebujes taky teply fusak, lebo uz sa aj dost hybek, tak sa zahreje..teda ked len nelezi

marianka3
1. okt 2013

Ja mám tiež kaiser termi iglu, ešte ho nemám odskúšaný ale na pohľad je úžasný, malému v ňom určite nebude zima, dá sa odopnúť spodok...Vlani sme mali emitex 3v1, bola som tiež spokojná, ale kaiser sa mi zdá byť prepracovanejší, hrubší, kvalitnejší. Ináč som to predala iba kvôlli tomu, že sa mi farebne nehodil k šporťáku. Ako myslíš. 🙂

marianka3
1. okt 2013

och prepáč termo iglu 😀

aristka
1. okt 2013

a prečo si neostala pri emitex fusaku ,ja ho mám a nie je problém....

katren
1. okt 2013

@marianka3
@jennyh ja mam treti rok Kaiser a teda nemenila by som ani za nic 😉
Mam aj Lodger Bunker, ale ten sa na Kaiser nechyta 😎

marianka3
1. okt 2013

@katren Tak podľa mňa Lodger nie je vhodný pre väčšie deti,je skôr do vanicky ako do športového kočíka. Nechcem si predstaviť čistenie Lodgera, ked už dieťa chodí. Ako to udrziavate čisté, lebo zdá sa mi to nepraktické ten veľký fusak prať po kazdej vychádzke prať a sušiť.

lucy1311
3. okt 2013

caute baby, ak by niektora predavala, tak kupim fusak kaiser iglu, farba aqua vo velmi dobrom stave. kontakt cez IP. dik 🙂

silvia1101
3. okt 2013

Ahoj, my máme fusak Kaarsgaren merino z ovčej volny. Nebol lacný, ale sme s ním nadmieru spokojný.. je skutočne kvalitný teplučký a dlho využiteľný z dôvodu predĺženej časti, ktorá sa dá nazipsovať. Inšpirovala ma ním kamoška, má ho tiež pre obe svoje detúrence a sú veľmi spokojní. S iným fusakom skúsenosti nemám. Ttakže my odporúčame Kaarsgaren.

jennyh
autor
4. okt 2013

ďakujem za rady. Ešte som síce nič nekúpila, ale asi vyberiem Kaiser.
Aristka: Proti Emitexu nemám nič, ale tieto dva ma oslovili viac.
Naživo som totižto nevidela ani jeden.

olivs
28. nov 2014

@silvia1101 ak by ste predavali mam zaujem..🙂

silvia1101
12. dec 2014

@olivs Vďaka za záujem. Bohužiaľ, určite neplánujem, nechám si ešte pre druhé bábo 🙂