Ako sterilizovať odsávačku hlienov z plastu Noštek?

lunnka
28. máj 2012

Mam sterilizator do mikrovlnnej rury, ale na odsavacke sa pise, ze je zakazane pristroj sterilizovat v mikrovlnke.. neviem co tym myslia.. dali by ste ju do mikrovlnkoveho sterilizatora? inak v instrukciach sa pise, ze treba na 10min namocit do dezinfekcneho roztoku.. to by som musela do lekarne a potrebujem ju teraz.. dakujem

stanislavao
28. máj 2012

a preco ju chcete sterilizovat? a ked pisu, ze namocit do sterilizacneho roztoku, tak si musite kupit v lekarni ten roztok.

cicimon
28. máj 2012

uplne staci preplachnut horucou vodou, nie vriacou, horucou z vodovodu a na tie mensie casti je tam kefka

lucka1987
28. máj 2012

ja som ani raz nesterilizovala odsavacku, vzdy som ju len preplachla po kazdom pouziti horucou vodou. sice nemam ten Nostek, ale akusi na vysavac napojitelnu, ale myslim, ze to je jedno, ide o princip

xenicka13
28. máj 2012

my mame tu vysavacovu a veru ju treba z casu na cas vo vriacej vode vyvyrit ako cumliky 🙂

strapco13
28. máj 2012

ja jednak preplachujem a jednak raz za cas prelejem savo cez nu a potom preplachnem prevarenou vodou

stipec
28. máj 2012

My ju umyvame po kazdom pouziti teplou (nie vriacou) vodou z vodovodu a ked zabudneme tak potom Savom Original.

careamell
28. máj 2012

Tak ja som na radu strapco13 práve vypláchla tú odsávačku Savom a je úplne vyčistená. Takže staré dobré Savo fakt funguje 🙂

poleva
28. máj 2012

umyť v horúcej vode,žiadne chemikálie by som nedávala a nedávam

lili777
28. máj 2012

Ináč mne v nej ostáva vodný kameň v takých kvapkách, ako na to?

elienka
28. máj 2012

no aby ti neostával vodný kameň, tak by si ju musela úplne vysušiť (napr. pap. obrúskom) alebo si zariadiť zmäkčovanie vody (my máme na centrálnom prívode vody)

heylloo
29. sep 2017

Zdravim, ako to prosim preplachujete tym savom? Spravite si roztok zmiesany s vodou ci len tak? Neviem, ako si to mam presne predstavit 🙂
Dakujem