Akú detskú pestúnku používate?

grundia
16. jan 2013

Ahojte dievcata.Chcela by som sa spytat aku detsku opatrovatelku pouzivate.Chceli by sme kupit a vybrat z takeho sirokeho vyberu aky je na trhu..Aka je podla vas ta naj?Samozrejme mam na mysli znacky,hlavne,kt.su znamejsie..Dakujem

misuka05
16. jan 2013

aventky odporučam, ktoré neodporučam su chicco 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fuska
16. jan 2013

Mam uz druhe, s prvymi som nebola spokojna. Tieto mozem iba odporucit: http://www.najnakup.sk/Porovnaj_elektronicke-op...

sonula44
16. jan 2013

http://www.najnakup.sk/Porovnaj_elektronicke-op...
velká spokojnosť 🙂 🙂 🙂

lubina
16. jan 2013

my mame Philips a som spokojna

gloria9
16. jan 2013

ahoj ja mam avent s kamerou nedam na to dopustit ma aj infra takze malickeho vidim aj v noci co robi alebo ked sa zamrví tak nemusim hned k nemu utekat aj hraje 3 melodie dosah do 200 m byvam v dome a ked maličky spinka a mne treba ist na dvor vezmem len vysielačku a mozem kludne ist vidim čo sa deje alebo ked je v izbe a sa hraje tak ju mam nastavenu tak aby som mala zaber na celu izbu napriklad ja varim a stale vidim čo robí🙂takže využijes dlho dlho dlho oplatí sa investovať...

czechzuzanaba
16. jan 2013

My mame z Ikei, a jsou super a bylo to lacne.

bajboj
16. jan 2013

Mi mame avent som velmi spokojna, ma cisty zvuk, nerusi sa s inymi vysielackami

beatkab25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana17
16. jan 2013

ja mám Sencor už 5 rokov a stále sú ok 😉

babula1405
17. jan 2013

Ja som objednávala zo stránky www.mlongauer.sk/new detsku pestunku zn. TOMY, dcerka bola v Anglicku, tam je to velmi oblubena znacka. Vysielacka je velmi pekna, ale co je dolezite, ma sedem kanalov a je to prva inteligentna vysielacka. Sama si vyhlada najlepsi signal a pokial ktorykolvek kanal rusi, tak si vyberie dalsi alebo pracuje paralelne s dvomi. To som nasla na anglickych strankach a co je pozitivne, da sa k nej objednat aj dychaci monitor, ktory je kompatibilny. Ked sa dcerke narodi babo, budeme referovat.

eimuska09
17. jan 2013

hmmm, pozrela som si stránku. O nich viem, že sú predajcami monitoru babysense, lebo ked som mala problém s matracom, tak mi kamoška poradila, aby som ich kontaktovala. Ani som nevedela, že crocs robí aj inú obuv ako šlapky...

ducci
27. feb 2013

my mame s videom a uz by som bez videa nechcela. znacku nepisem, lebo som zabudla 🙂 ale nabuduce by som kupila inu, po roku a pol sa nam pokazilo video a ma uz iba zvuk