Akú mastičku používate na zadoček bábätka?

janka3a
10. okt 2012

Ahojte baby. Čím mastíte brdelky svojim drobcom aby neboli vyparení??
My sme pri prvom mastili kalciovou, co bolo onicom, potom sme presli na sudokrem. Pri druhom nepouzivame ani jedno.A drobcovi natierame prdelku s aloe. Mne sa to zda lepsie, ako tie vseliake maste...hm?

paula10
30. aug 2013

Ahoj, ked sa malemu prvy krat zaparila ritka skusala som vsetko mozne pudre vselijakej znacky, sudocrem, bepanthen, indulonu na zapareniny, od nivei na zapareniny, imazol, rybilku ale jedine co nam po dlhej dobe trapenia pomohlo bol pityol a pouzivame ho dodnes a nemenila by som. Ale to je asi individualne kazdemu babu zrejme nieco ine....

lencika
26. sep 2013

Ahoj ja som najprv nepouzivala ziadnu masticku ani kozmetiku no neratam v porodnici, asi v okolo 2 mesiaca som zacala pouzivat bepanthen aj na ritku aj na suche miesta a nemala som s nim problem

milota164
28. sep 2013

Ahoj my pouzivame Bepanthen od zaciatku , mali sme vzorku a kedze som s nim bola spokojna tak sme pri nom ostali , pouzivala som ho aj ja na bradavky a aj na vselijake suche miesta asom spokojna

gombickaaa
4. feb 2014

Babypanthen mam aj ja vYborne skisenosti , naozaj pomaha tam kde ine uz nestacia, ale tiez si myslim ze je dost drahy, tak si ho setrim a pouzivam len ked je to uz naozaj kriticke( ked je vsetko ok tak len premastujem pokozku olejom napr Babylove) . Mam doma aj puder, neotvoreny- dostala som v balicku s kozmetikou. Ale neviem ako sa ma pouzivat . Vie mi niekto poradit? Je to znacka Himalaya.

milota164
9. dec 2015

od Bepanthenu je pre najmensie deticky Extra mast chrani nedozretu pokozku novorodencov.Obsahuje olivovy olej na hydrataciu,vitamin B3 ,podporuje regeneraciu pokozky a vytvara vodeodolnu vrstvu takze je pokozka lepsie chranena.