Akú podprsenku na dojčenie si vybrať?

veto2
23. aug 2019

Ahojte, prosim Vas aku podprsenku na dojcenie ste si zaobstarali do porodnice? Je to velkost co vam sadne teraz alebo trochu vacsia? Dakujem

matttulka3
23. aug 2019

@veto2 ahoj kupovala som takú aká mi sadla v tehu.. Dosť sa ti budu nalievat prsia. Väčšiu by som nebrala. Ja som síce podporu nemala ani v nemocnici lebo som mala nočnú košeľu už s tzv. Podpirou... Skôr by som toto odporúčala. 😊 Kupovala som na astratexe

terezia32
23. aug 2019

@veto2 ahoj, ja som si kúpila o číslo väčšiu. Strašne sa mi naliali prsia a spotrebovala som aj strašne veľa vložiek do podprsenky

carduelis
23. aug 2019

Ja som kupila elasticku- Medelu o cislo vacsiu a je super. Bez kostic (vyberatelne stvrdene vypchavky), netlaci, prsia sa mi zvacsili o dve cisla, cize sa vie prisposobit.

kristina2412
23. aug 2019

@veto2 ja som kupovala z Bonprixu bavlnené bez kostic,použila som ich len v pôrodnici a doma. Von nosím klasické podprsenky. Priznám sa že keď dieťa plakalo v tej rychlosti som ich často aj nerozopla tak ako sa majú 😂čiže by stačila aj obycajna podprsenka

evinkakub
24. aug 2019

ja mam tiez z bonorixu, brala som o cislo vacsiu,,,, mam trosku vacsie prsia a po porode sa urcite este naleju....

janapeterjana
24. aug 2019

@veto2 Ja som na zhananie podprdy akosi pozabudla, tak som vbehla do H&M mamickovskeho oddelenia a vzala co bolo. Ale vypalilo to fajn, taku elasticku, bez kostice, vyzera ako sportova podprsenka. Bola mi dobra v osmom mesiaci a nosim ju aj teraz pocas dojcenia. Vacsiu nepotrebujem, mne sa prsia prilis nezvacsili.

lilly46
24. aug 2019

Aj ja som si kúpila Medelu - nočnú podprsenku a je super. Číslo aké som nosila predtým. Mám síce dve odopínateľné podprsenky na dojčenie z H&M, ale chcelo sa mi to odopínať možno prvý mesiac. Potom som už kojila bez odpopínania, len odhrnula (a to sa dá aj s hociakou inou). Je dobré mať ale nejakú s výplňou ak pôjdeš von, aby si sa nebála, že pretečie. Inak sa mi najviac osvedčili podprsenky bez výplní a výstuží, aj bolerká/lambádky. Také nevystužené je dobré si zobrať aj do nemocnice. Sú pohodlné na ležanie/ spánok. A vložky do podprsenky. Ak by som vedela aké pohodlné sú tie prateľné, objednala by som si ich ešte pred pôrodom. Ale do nemocnice ber jednorazovky. 🙂