Podprsenka na dojčenie

8. dec 2021

ahojte potrebovala by som poradiť. Aktuálne začínam 4tý mesiac a už sa mi trochu zväčšili prsia, všetky podprsenky čo mám doma vrátané tých športových ma tlačia a nevyhovujú mi tak som sa rozhodla si kúpiť už nejakú tehotenskú :D problém je podla čoho mám vybrať velkosť ked si ju chcem objednať cez eshop? ..mám si brať klasickú velkosť ako nosím? ..pretože aj ked som sa teraz merala vyšla mi na astratexe tá istá velkosť ako aj pred tehotenstvom ....no a teraz neviem že ak by som objednala aktuálnu velkosť tak tá mi už predsa nemusí sedieť ked budem začiatkom leta rodiť nie? ...a nechcem dať napr 25 eur za podprsenku ktorú budem nosiť možno len mesiac dva.....podla čoho ste teda vy vyberali velkosť?

emalka
8. dec 2021

Odkedy som tehotna tak som si kupila len obycajnu makku podprsenku ako na obrazku v dvoch velkostiach a veru som nosila obe. A som rada ze som kupila take natahovacie, lebo ako mi rastie brucho tak sa mi kadejako zhrna pod prsiami, pevnu na haciky by som nezniesla.
Dojcenske si kupim az po porode ked sa rozbehne mlieko lebo prsia este stale dost menia velkost a to som v 33tt.

petamich
8. dec 2021

prsia sa ti naleju a zvascia minimalne o 1-2 cisla, odporuca sa kupovat najskor v 36 tyzdni a ak niekto priberie viac, tak aj obvod sa zvacsi - ja som si kupila rozne typy ale najpohodlnejsie mi je iba tielko na dojcenie, kde mam tie vlozky do podprsenky a potom nieco podobne ako dala kocka nado mnou - tie odopinacie podprsenky su najmenej prakticke za mna 🙂 obzvlast, ked mam podprsenku, tielko na kojenie a tym padom odopinam dve

autor
8. dec 2021

@emalka @petamich presne som si aj myslela že sa mi to ešte neoplatí :D ..len potrebujem tie prsia dať do nejakej podprsenky hlavne ked idem von k lekárom a pod
a viacej zdvihnúť lebo ako mi teraz tlačia na hrud tak mi to dosť vadí hlavne ked mi je zle :P ....tak pozriem asi nejaké obyčajné lacnejšie

petamich
8. dec 2021

ja mam z bonprixu take akoby polotielka prelozene stala jedna asi 9.90 a tam az tak nevadi, ze sa ti este zvacsia, kup pripadne nie Sko 🙂 nie su nejako extra pekne ale ucel fakt plnia :D a tielka na dojcenie tie nosim hlavne doma a aj na noc mam z Lidla 🤷‍♀️

autor
8. dec 2021

@petamich tieto ? vyzerá to dobre asi to aj kúpim :D len potrebujem aj nejakú podprsenku ako som písala vyššie niečo čo ich proste podrží ked idem napr k lekárom lebo ked mi je vtedy zle a ešte ma tie prsia takto tlačia tak je to proste celé zle :D

autor
8. dec 2021

ešte som pozerala takúto podprsenku to by možno bolo fajn a mimo teda kojenia že potom neskôr by som ju možno mohla doma nosiť aspoň :D

petamich
8. dec 2021

ano ja mam presne tu 🙂 kremovu a ciernu a nosila som v tehotenstve a aj teraz, ked kojim

petamich
8. dec 2021

maju teraz aj nejaku zlavu kod 1312 a postovne zadarmo

autor
8. dec 2021

@petamich jeej dakujem 🙂 ..a velkosť si teda kupovala aktuálnu akú si v tej dobe mala hej ?

petamich
8. dec 2021

ja som vzala vacsiu o cislo - ale ja som extra vela pribrala a aj sa mi dost naliali prsia 🙂

sirka9
8. dec 2021

Mne vadila podprsenka strašne. Kamoška mi poradila kúpiť v intimissimi bez kostic. Som veľmi spokojná, perfektne sadla a mam ju doteraz a nevadí mi vôbec. A to som 40+4 tt dnes. Kupovala som ju niekedy v máji, júni cca a stále je mi dobrá.

enoula
8. dec 2021

Aj lindex pozri, mava take makke bez kostic aj všelijaké ine... Casto aj 20%zlavy

enziii78
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre