Akú vysielačku s veľkým dosahom do domu?

matulkam
23. feb 2013

Aká je dobrá pestúnka, ktorá spoľahlivo funguje aj v rodinnom dom cez dve podlažia, najlepšie až do záhrady?

exupery
23. feb 2013

Angel care

lalus
23. feb 2013

topcom kidzzz

smalova
23. feb 2013

aho my máme od Oravy vyzerá to ako zajačik. Tiež máme rodinný dom, dve podlažia a všade krásne signál chytá dokonca aj v záhrade. A cena je tak do 30euro, skús si hodiť do heureky je to typ ORAVA BM-4. Ja som na 100% s nim spokojná.

anieli_1
23. feb 2013

my sme mali od svagrinej angel care a vravela mi ze ked bola jej dcera malilinka chodili do restiky vedla ich panelaku tam si sadli na kavu a mala spala doma a dosiahlo im to az tam

elfka.elfka
23. feb 2013

Ked chodime na dovolenky tak medzi rodicmi mame vzdy naj signal / angelcare. Ale uplne naj signal ma mobil samozrejme, mam na nom stiahnutu aplikaciu baby phone.

rebecca16
23. feb 2013

Angelcare jednoznačne. Myslím, že model 401 alebo taký nejaký mame je to spolu aj s monitorom dychu. Ja odporúčam🙂

dazdovka
23. feb 2013

My mame Topcom Twintalker 7100, aj nasi priatelia, aj ich priatelia... Ma to dosah 10km, vyuzivame aj niekedy namiesto mobilu. Su super.

lupape
23. feb 2013

my mame tefal a je super. je počuť aj ten najmenší suchot,napr. ked sa dieťa pretaca v postielke. a dosah má tiež dobrý

katieg85
23. feb 2013

je to jedno jaku kupis len pozeraj aky ma dosach,kup iba do 200 m tie ktore su viac tak vyzaruju vlnenie ktore dietatu skodi.a ta co tu napisala 10km ta to snad nemislela vazne ze daco take davala ku dietatu.

emmuska8
23. feb 2013

ten topcom su normalne vysielacky, maju dosah 10km... ale urcite by som to nedala k dietatu....mame doma obycajne vysielacky co si beru chlapi na vylety... ale v zivote by ma nenapadlo pouzit to ako vysielacku pre dieta...

tinushka13
23. feb 2013

My máme Avnet SCD 505.. je to bluetooth spojenie, čiže nehrozí že sa spáruje viacej vysielačiek 😀

zuzulica
23. feb 2013

My sme kámoške asi pred 3 rokmi kúpili detské monitory topcom, také obyč.vtedy za asi 50-60e a dodnes super fungujú a dosah majú 2km a oni tiež majú veľký dom a aj ďaleko do záhrady to má dosah, vtedy sme to kúpili v tescu, lebo sa nám nechcelo čakať kým to príde cez net. A to žiarenie ako baby píšu,myslím, že to netreba preháňať, určite by tomu nedali certifikát, keby to tak škodilo a je asi úplne jedno, či to žiarenie má dosah 200m alebo 2000 kedže postieľku máš od toho pár metrov...

silviavivien
23. feb 2013

my mame pestunku s videom pri prvom sme mali len take vysielacky a pri druhom mame video🙂

sonula44
23. feb 2013

mi máme túto máme velký RD a velkú záhradu vzadu terasu a velkááááá spokojnosť , žiadny šum , čistučký zvuk
http://www.mall.sk/detske-pestunky/philips-aven...

macka23
23. feb 2013

Angelcare AC401 chodievali sme vecer aj cca 500 m k susedom a pohoodicka 🙂

darina85
24. feb 2013

Urcite philips avent scd505, dala som na odporucania tu na modrom konikovi a nelutujem, vsade v dome, na zahrade a aj vzadu pri plote ma vyborny signal 🙂