Avent fľaša pre novorodenca

7. jan 2024

Ahojte máme 3 týždnove babetko kúpili sme sklenenú fľašu Avent kolikovu aby mliečko bolo dlhšie teplé ale problém nastáva v Tom že ide mu to akoby ťažko skúšala som či ide mliečko keď som to skúsila dať do úst ale aj mne to išlo ťažšie viete mi poradiť aj vy ste mali s tým problém že bábätko nepilo poriadne? S inej fľašky pije ok
Ďakujem za radu

dagas
7. jan 2024

Nepotrebuje cumel s väčšou dierkou?

anavixy
7. jan 2024

Treba kupit cumel s 2 dierkami, ak to babatko bude tolerovat, tie aventacke maju naozaj pomaly tok, moja dcera mala vzdy radsej ked sa s tym musela “narobit” (ci samozrejme 3t babatko velmi nevladze…). Urcite skus cumel pre vyssi vek 🙂

danielahamar
7. jan 2024

Vymeniť dudel, sú rôzne velkosti

autor
7. jan 2024

@danielahamar akú veľkosť odporúčate v stredu bude mať 4 týždne
@anavixy

autor
7. jan 2024

A ešte sa chcem spýtať nezabehne mu keď bude mať väčšiu veľkosť?

gabus543
7. jan 2024

Keď mal náš syn 4 týždne kúpili sme cumeľ na avent fľašu 3m+ teraz má 4 mesiace a kúpili sme cumeľ 6m+

anavixy
7. jan 2024

Tie avent, aspon tie co mame my, sa lisia v tom ze majj 1-2-3 dierky atd., urcite tu s 2 dierkami by som skusila, maju oznacenie na obaloch. A ci mu nebude zabiehat, to si prave musis vyskusat na svojom babatku, tie dierky su malicke, zalezi ako bude sat, vobec mu to nemusi robit problem a praveze vyhovovat 🙃

autor
7. jan 2024

Ďakujem za rady kúpili sme fľašku 1m+ a sú tam 3 kvapky a ešte sme kúpili aj tie cumlíky už len so 4 kvapkami tak som zvedavá ☺️

gvenduska
8. feb 2024

Aké máte číslo cumla pri awent sú rôzne