Bioderma, ABCderm pre novorodenca

vierasab
10. nov 2012

Máte niektorá skúsenosti, aké? Neviem sa rozhodnúť akú budeme kozmetiku kupovať. S biodermou som zatiaľ nemala skúsenosti. dakujem za rady

ivani
10. nov 2012

ahoj ja pouzivam ABCderm gel od narodenia. Maly nemal ziadnu reakciu na tuto kozmetiku. Mozes s tymto gelom umyvat aj vlasky. Je to velmi jemny gel, ktory este aj pekne voni. btw: vobec nie je drahy i ked by sa na prvy pohlad mohlo zdat. mam ho uz 5 mesiacov a minula som z neho tak 1/5 a to maleho kupem kazdy den + vzdy cez den ked sa pokaka.

vierasab
autor
10. nov 2012

@ivani Ivi, a používaš aj inú kozmetiku pre deti od Bioderma? Pri prvej dcérke som bola zvyknutá, že som mala treba len johnson, myslím jednu značku, ako je to z olejíčkom, alebo krémikmi?

kamilka3
10. nov 2012

@vierasab Ahoj, aj my pouzivame Biodermu ABC, ja som maximalne spokojna...Pouzivame gel na umyvanie, ale vlasky nim neumyvame, zda sa mi, ze stipe v ocickach a pouzivame aj telove mliecko, ak chces trosku mastnejsie tak si kup to ABC Coold Cream- je hustejsie a to ABC Hydratant je take riedsie ale ja som ho velmi rada pouzivala, ked bol drobec malicky, lebo sa lepsie rozotieralo. Pouzivame ja 40ml kremik Cold Cream na tvaricku v zime a mali sme aj na ritusu, bol v pohode, ale taky redssi, tak sme vymenili za Bepanthen a este mame aj Peri oral- ten je suprovy na okolie okolo pusinky, ked drobcek silinta a ma vyrazticky okolo pusky (nas to maval hlavne, ked mu isli zubky) alebo aj ked deti nosia cumliky...Dufam, ze som troska pomohla 🙂 ...Pekny den...

ivani
11. nov 2012

mam este Bioderma ABCderm ATO+ krem. tiez je ok, a mala som aj taky gel na umyvanie co vyzeral ako mlieko ale viac sa mi pozdaval ten priesvitny gel. svokra mi kupila Nivea baby krem ale ten bol uplne na prt, malemu to tak vysusilo pokozku ze sa mu popukala kozicka okolo ritky, tak som to rovno zahodila do kosa a uz nevymyslam. pokial bude drobec budem pouzivat iba Biodermu a neskusat nic ine. Olej nepouzivam lebo sa mi po oleji raz hrozne vyhadzal. a tusim bioderma olej ani nema.

ivani
11. nov 2012

mojho maleho ocka urcite nestipu lebo ked mu umyvam vlasky a voda mu steka po tvaricke tak tu vodu s penou hlta 🙂 kupeme ho vo vedre a viska od radosti 🙂

vonicka
12. nov 2012

Absolutne zbytocne vyhodene peniaze. tiez som kupila ABC krem pred porodom a doteraz som ho pouzila raz. deti nepotrebuju ziadnu super kozmetiku, alebo aj ziadnu kozmetiku. btw, teh krem od biodermy je parfemovany, ja ked som to zistila, vobec sa mi to nepacilo, maly si aj pokychal ked som to na neho ten jedenkrat natrela. my neupouzivame nic, iba detske mydlo na okakany zadok.

ducci
24. nov 2012

my pouzivame tiez mydlo bioderma a je super, fakt to balenie na vydrzi asi rok, takze vobec to nevychadza nejak velmi draho. pouzviali sme aj masticku na ritku/zapareninky bioderma, ale tu na sa nam viac osvedcial masticka bepanthen

milota164
25. dec 2015

pre najmensie deticky do jedneho roka je od bepanthenu specialna masticka na zadocek Extra mast chrani ich nedozretu pokozku .Obsahuje olivovy olej na hydrataciu,vitamin B3 ,podporuje regeneraciu pokozky a vytvara vodeodolnu vrstvu takze je pokozka lepsie chranena.