Čo mám nakúpiť pre novorodenca?

18. nov 2022

Ahojte🙂 už sa strácam čo by malo mat moje dieťatko nakúpené. Napíšem Vám sem, čo už mám, prosím poradte čoho mám malo,resp. čo mi chyba🙂

Body s krátkym rukávom 11ks
Body s dlhým rukávom 5ks
3 dupacky 0m
3 dupacky 3m

perlita007
19. nov 2022

@perlita007 pardon, preklep 50-56az 62

perlita007
19. nov 2022

Veľkosť väčšinou 50-56-62......a dokupila som samozrejme aj svetriky teplé, keďže sa narodí v zime....ale máme nakúpené aj väčšie, ak by bola malinká dlhá po tatkovi 😉

alanko20
19. nov 2022

Mojej malej tie pyžamá/ dupačky/ overaly, akokoľvek to nazvete- vôbec nesedeli, ťahalo sa jej to medzi nohami pri plienke, a to sme mali aj z Lindex, viac značiek. Najviac jej sedeli práve body+ gate

katulienkaja
19. nov 2022

Určite aj nejakú perinku 🙂 malinke babatka sa nosia zo zaciatku v perinke. Mne boli najlepšie body na zavinovanie lahucko sa obliekali a nemusela som s krehunkym babatkom veľa manévrovať🙂 a ako spomínali baby tak aj nejaky fusak alebo zimný teply overal. Neviem či aj kozmetiku už máš nejakú preň ale aspoň krém na zapareniny (sudokrem) nejaký olejcek -niektoré babatka majú suchú pleť keď im umyju mazok nám sa osvedčil Dr.Hoj-olivovy olej.

kiki234
19. nov 2022

Bid s kratkym rukavom ja januar su podla mna zbytocne.ja mam oktobrovca a novembrivca a nevyuzila som. Urcite viac ponoziek, body s dlhym rukavom. A pyzami som tiez prve mesiace nedavala. Ciapky, rukavicky tiez vela. Tiez som kupila take male ale deti mali menej, takze odporucam pre istotu aj velkost 48 par ks. Ale to nie je az take dolezite mozes len zatocit rukav a mas, horsie je to s pyzami.

spacik_s
29. nov 2022

My sme mali cca 3-4 overaly pyžamká rastúce 50-56 a vydržali nám skoro pol roka.