Čo obliekate v tomto počasí detičkám?

elina25
12. feb 2014

Dievčatá čo v takom to čase obliekate detičkám?Ja som dnes malu strašne nahúľala som jej dala pančuchy,oteplené nohavice,ešte aj overal a fusak,a bolo jej horúco.čo vy obliekate?

luba28
12. feb 2014

@elina25 stacilo tie nohavice a fusak,...neni -,ale plus 7,..... 😀 😀 😀 😀

moni244
12. feb 2014

ja dávam pančuchy a buď zateplené nohavice alebo overal a tenký fusak

elina25
autor
12. feb 2014

@luba28
@moni244 už sa aj ja skonsolidujem bo sa mi dieťa rozpusti 😀

magic08
12. feb 2014

pancusky, body, ak davam do overalu, tak uz len svetrik a overal a do fusaku... ak overal nedavam, tak pancusky, body, podsite nohavice, svetrik a vetrovku...

lucinocka
12. feb 2014

dieta obliekam tak ako seba.. sak by ma slak trafil sa von tak naobliekat :D Ty by si si pod lyziarsku kombinezu vzala este aj pancuchy aj zateplene nohavice?:D

elina25
autor
12. feb 2014

@lucinocka šak som sa zle zorientovala 😀

kofoluska
13. feb 2014

@elina25 Podla toho, ci ideme von v nosici alebo v kociku. Do nosica dostane len teplejsie nohavice, teple stehnosky (rozumej ponozky, ktore su mu ale este az po stehna 😀 ), body s dlhym rukavom, teplakovu bundicku (nie nejaku teplu) a ciapku. Na nosic davam este MaM ochrannu kapsu a naviac sa hrejeme navzajom.
Do kocika pancuchy, stehnosky, tielko, body, ciapku a zatepleny overal. Fusak som z kocika zase vyhodila a mam tam len taku teplu dlhu zavinovacku, ktora je pod nim aj je nou prikryty (tuto zimu sme mali fusak v kociku presne tyzden).
Nic netreba prehanat, prehriatie je nebezpecnejsie ako podchladenie (kvoli srdcu). 🙂