Detská jedálenská stolička Chicco Polly Magic Relax, Kinderkraft Lastree verzus New Baby Minty Fox

anneea
1. júl 2021

Ahojte mamičky, máte nejaká z Vás doma jednu z týchto stoličiek? Ste spokojné? Neprišli Vám tie ceny ako vyhodené peniaze? Keby ste si znova mali vybrať, vybrali by ste si tú istú či inú? A ako dlho ju používate a je niečo čo by ste tomu vytkli?... Z týchto troch sa rozhodujem akurát na jednu som nepočula najlepšie recenzie a ďalšie dve mi prídu kvalitné na výzor ale drahé dosť 😊 :
1) Chicco Polly Magic Relax (Antiguan Sky alebo graphit)
2) Kinderkraft lastree (wood alebo grey)
3) New Baby Minty Fox

denden77
1. júl 2021

@anneea my mame toto a sme silno spokojni 😊
https://www.svetkocikov.sk/nabytok.postielky/je...

anneea
autor
1. júl 2021

@denden77 ďakujem 😊 a pozerám že je vodeodolná.. Čiže ak tam niečo aj vyleje tak údržba je ľahká, však? 😊

denden77
1. júl 2021

@anneea latkova je akurat novorodenecka vlozka (inak je cela lehatko-stolicka kozenkova, ci aka 😂) a tu sme vysupli este pred prikrmami, cize udrzba uplna pohoda 😊

anneea
autor
1. júl 2021

@denden77 super ďakujem za radu 😊❤️😊

denden77
1. júl 2021

@anneea za malinko 😊

vsetkopredietatko
1. júl 2021

my mame polly magic relax a je to TOP. Vsetkym ju odporucam a keby si mam vybrat opat, tak ju kupim. Vyborne investovane peniaze. Maly je tam od jedneho mesiaca a teraz ma rok a uz tam sedi a papa. Ma aj vyborny velky "stolik" - tu plochu 🙂 je z utieratelneho materialu, takze ani armagedon nevadi :D

amelie2017
1. júl 2021

My mame tu chicco, ako dobre bolo, kym mala nevedela sediet, ze sa dala polohovat. Ale ako rastla a uz vedela sediet, tak nam prisla ako prehnana opacha. Okolo roka a pol sme ju vymenili za tu klasiku z Ikea. Okrem toho, ze zaberie vela miesta nemozem na nu povedat nic zle. Dobre sa cisti a naozaj nam posluzila. Mam ju odlozenu aj pre druhe dieta, ale budeme pouzivat len dokym nebude sam sediet. Potom zas vytiahnem ikeu.
Ono vsetky tieto polohovatelne stolicky zaberu vela miesta. Ak ti dietatko uz sedi, kup radsej nejaku rastucu stolicku, ikeu alebo napr. sienna kinderkraft. (Kebyze mam teraz 1. dieta tak kupim polohovatelnu z druhej ruky a potom zainvestujem do rastucej).

anneea
autor
2. júl 2021

@vsetkopredietatko jej super ďakujem za osobnú skúsenosť 😊 inak poťah sa dá aj prať alebo len umývať handričkou?

anneea
autor
2. júl 2021

@amelie2017 ďakujem krásne, no máme celkom veľkú kuchynu čiže pokiaľ by šlo čisto o miesto to si myslím že by nám tak neprekážalo 😊 skôr mi šlo o to či je kvalitná a ako sa v tom sedí miminkám či tam chcú sedieť a aj si po jedení oddýchnu alebo im je nepohodlná a hneď sa pýtajú preč po napapaní sa 😊

vsetkopredietatko
2. júl 2021

@anneea nenasla som tam vysacku o tom, ale preplachat v rukach tomu isto neublizi. V najblizsich dnoch to idem urobit 🙂

anneea
autor
4. júl 2021

@vsetkopredietatko ďakujem krásne ❤️

aneta_knezovicova
18. okt 2021

@anneea ahoj, pre ktorou stolicku ste sa nakoniec rouhodli??? dakujem