Detská stolička do 150 eur

queeninthenorth
4. nov 2022

Ahojte dievčatá, prosím poraďte kvalitnú detskú stoličku na kŕmenie a hlavne čo si všímať pri kúpe, ak by bolo možné niečo v cene cca 150€. Ďakujem vám 😊

domiklik
4. nov 2022

@queeninthenorth ešte ako tehotná som kúpila chicco polly magic, kvalitná stabilná, polohovatelna od 0 mesiacov, len bohužiaľ u nás nevyužitá a keď malý začal jest, bola celkom náročná na odrzbu... Kúpila som ikeu antilop a teda je to úplne fajn

bluemoon24
4. nov 2022

@queeninthenorth kinderkraft enock - velmi podobna stokke tripp trap 🙂

gladys_07
4. nov 2022

Hauck alpha plus, tiez dupe od stokke trip trap a je fantasticka

majlo1234
4. nov 2022

Ja som chcela, aby vyzeral ako normalny kus nabytku, a nie hnusny kus plastu, aby mala opierky na nozicky a dala sa prisinut k nasmu stolu. Mame tripp trapp od stokke, ale u rodicov mame tu od hauck a nie je to velky rozdiel 🙂

nana8989
4. nov 2022

Kinderkraft enock 😊

gladys_07
4. nov 2022

Este teda doplnim na co mozno davat pozor/co som hladala ja:
- spratnost. Niektore su dole tak siroke ze hroza. Tu ikeacku sme mali na dovolenke, ZAKAZDYM som do nej zakopla
- vyuzitelnost. Na hauck (aj na stokke) mas nadstavce a vies si ju prisposobovat. Od prvych prikrmov (polosed) az po skolaka. Znami predavali teraz ich stokke, ich syn na tusim 8rokov
- cena. Bola som lakoma dat 400-500€ za Stokke 😜 Hauclk stoji tak tretinu.

evica17
5. nov 2022

Ak chces dobrú cenu a niečo kvalitné, tak popozerať bazár, sú tam dobre kúsky. A mne s vidia tie rastúce stoličky, značky Hauck,stokke. Čiže ak by som šla nanovo,kukám tu tieto značky. Ja som chcela takú s popruhmi,aj mám ale deti sa z toho vedia akosi vyslobodiť,čiže je to zbytočnost.