Ktorá skladacia stolička je dobrá na kŕmenie pre deti?

michaela.g
16. okt 2011

Ahojte, chcela by som sa poradit, ktora stolicka na krmenie je kvalitna, funkcna a hlavne skladacia?
Nakolko dost cestujeme nech to je prakticke 😉

Dakujem

andrejka1974
16. okt 2011

my sme sa zo zaciatku krmili v autosedacke potom ked sedela som ju krmila na rukach nikdy sme nepouzivali ziadnu stolicku na krmenie

lenka1108
16. okt 2011

ja mam tuto.este po malej a je skvela.sice vacsia ale skvela.

akika722
16. okt 2011

my máme cestovnu.. 😉 dufam že na foto bude dobre vidno..upevnuje sa na normalnu "dospelacku" stoličku..je super 😉

xlea
16. okt 2011

concord spin...

jaruska74
16. okt 2011

my mame z ikey antilop a som maximalne spokojna

katren
16. okt 2011

Cam Campione 😉

ivett1
17. okt 2011

@michaela.g ahoj ...na cestovanie určite antilop z ikey🙂 dá sa zložiť a nezaberie veľa miesta ...len nie je príliš priestranná, ale to hádam nebude vadiť, keď sa bude používať ako cestovná 😉 aspoň my sme to tak riešili, ak teda nechcete príliš investovať 🙂 ak áno, tak potom by bola super tá, ktorá sa upevňuje na jedálenskú stoličku 😉

annaopialova
17. okt 2011

ahoj ja mam stolicku znacky baby 4 a je mi zbytocna maly vobec v nej neobsedi

martinab122
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisi33
2. júl 2012

baby ja som si kupila Arti Betty a vobec s nou nie som spokojna, je to strasne lacny plast - je pravda, ze bola dost lacna 83EUR a dá sa rozlozit na stolicku a stolcek. Objednávala som ju cez net, keby som ju videla na zivot tak by som si ju v zivote nekupila.

babenqa
20. sep 2012

Nam sa velmi osvedcila stolicka CHicco Jazzy , mala sa v nej citi ako ryba vo vode je polohovatelna a spratna )) a myslim si, ze aj dost poohodlna , pretoze na to aka je nasa mala sinterka , nema problem v nej posediet a vyhrat sa )