Dobrá detská jedálenská stolička

dzarika
30. okt 2021

Ahojte maminky, chceme kúpiť malinkemu stoličku na papanie ma 6 mes. Prosím vás poraďte mi ktorá sa oplatí, ktorá je dobra. Ďakujem.

zuzanka.zuzu
30. okt 2021

peg perego prima pappa follow me 👍 ten rozdiel v cene je naozaj cítiť, oplatí sa... a potom od cca 15-18 mesiacov prejsť na ikeácku 😀

snehulak77
30. okt 2021

Mame Hauck rastúcu s nadstavcom, dá sa použiť aj ako lehátku. Jedna z najlepších veci, čo sme kúpili. Zvlášť teraz, keď papa prikrmy, ale ešte nesedí.

ailiba
30. okt 2021

@dzarika za mňa najlepšia Ikea.

silviazlat
30. okt 2021
lenuska9999
30. okt 2021

@dzarika za mňa caretero indigo. Je to stolicka s elektrickou hojdalkou v jednom. Keď bol malý využila skm aj ako kresielko, keďže sa dá sklopit do ľahu... ma aj zvuky, melodie atď.. za mňa dobra investícia, síce je trochu drahšia ako iné. Ale našu budem už predávať, mame ju v béžovej farbe ak by si mala záujem píš správu

maximilie
30. okt 2021

@dzarika ja odporúčam stokke tripp trapp, od narodenia do minimálne 7rokov. Vyzerá ako kus nábytku. Je drahá, ale dá sa aj cez bazár lacnejšie. Nasla som napr. https://www.modrykonik.sk/market/jedalenska-sto...
Každý kto ju má, si nevie vynachváliť.

andreatytler
31. okt 2021

@dzarika Ak uz sedi sam, plastova z Ikei je super... krasne sa to cisti, je bezpecna a vydrzi naozaj vela. Nemiinaj vela penazi... je mozne ze to budes pouzivat len velmi kratko. My iba 8 mesiacov.. potom ako zacal chodit, uz sme pouzivali uciacu vecu a jedli na stojaka, alebo klasicku stolicku pri stole..... uz nechel sediet priputany v detskej stolicke ked jedol. Uz ju pouzival len ako hracku.