Dokedy ste používali detské osušky?

bolarazjedna
9. jan 2024

Ahojte, možno divná otázka, ale dokedy ste využívali detské osušky (myslím tie bábätkovske, rozmer cca 90x100cm)? Čochvíľa sa nám má narodiť bábätko, starší syn bude mať 20mesiacov, a neviem, či kúpiť bábätku nové uteráky, alebo radšej staršiemu už takú väčšiu detskú osušku, a tie babatkovske nechať bábätku. Ďakujem.

mimi3008
9. jan 2024

Nechat babatku a starsiemu vacsiu kupit

0silvia0
9. jan 2024

@bolarazjedna fakt divna otazka, ale nekupovala by som dalsie babatkovske. Vyuzi to co mas kupene pre druhe dieta. Starsiemu kup vacsie

kandelabra
9. jan 2024

@bolarazjedna tie male som pouzivala dokedy sa kupali v detskej vanicke, odkedy sa kupu v normalnej vani pouzivam klasicke osusky.

diewcatqoo
9. jan 2024

Ehm, moj syn ma 7 rokov a miluje na utieranie po kupani svoju velku muselinovu plienku, ktoru ma od babatka 🙂
Tiez sa nam zachvilu narodi druhe, ale novemu babatku planujem kupit novu muselinovu plienku.

deti95060810
9. jan 2024

každé moje dieťa malo svoju novú bábätkovskú osušku. Využívala som ich dlho - do rozpadnutia...
podľa mňa boli kvalitné, tak som nemala dôvod ich vyhadzovať.

zuzanka.zuzu
9. jan 2024

bábätká majú svoje osušky? rozdielne od bežných detských? každý deň sa dozviem niečo nové 😂

angela85
9. jan 2024

Ako sa rozhodneš tak bude

zorkahorka
9. jan 2024

Hmmm, obrovsky problem. A nemozu obaja pouzivat detske uteraky? Ja som babo niekefy utrela do uteraka, ktory bol prave po ruke a nebol babatkovsky. V com je medzi nimi rozdiel??? Uterak ako uterak

bolarazjedna
autor
9. jan 2024

Ja som skôr myslela tak, že po čase ten rozmer 90x100cm bude malý pre staršieho, ale neviem ci za pol roka, či za 3 roky, teraz normálna detská osuška by mu bola ešte zbytočne veľká.. Tak ze za aký čas z toho vyrastie... Podľa toho by som kúpila ešte teraz malé alebo väčšie.

zorkahorka
9. jan 2024

@bolarazjedna no... podla mna je uplne zbytocne riesit rozmer kvoli par sekundam osusenia tela. Ved potom ho hned obliekas, nie? Nebeha v nom pol dna...

maryetta
9. jan 2024

Uz neviem ake rozmery. Pre babatko som mala mensi rozmer. A potom taky vacsi. Ten stvorec aj s “kapucnou”. A potom uz dostali velkačsku osušku.

saxana000
9. jan 2024

Ja som mala akoze babetkovske s kapucou ale take dost velke bambusove.aj meter krat meter.
dcera je prvacka a stale sa do nich zmesti..

annm81
9. jan 2024

Moje deti používajú svoje bábätkovské osušky doteraz a to má starší sedem rokov. Jednoducho keď prestali byť dosť veľké na osušenie celého tela, začali sme ich využívať ako uteráky na ruky - tým, že sú zavesené za kapucňu, menej často ich nájdem padnuté na zemi a deťom sa ľahšie zavesujú na háčik.

thoughtfulweirdo
9. jan 2024

Moja má 6 a používa bábätkovské osušky 😄 veď čo s nimi, keď sú stále super, hádam nebudem nakupovať nové, aby tieto ležali v skrini 😅

letnakrasa
9. jan 2024

moje 5 rocne dieta ma od narodenia tuto osusku a doteraz ju pouzivame po kazdom kupani, dam kapucnu na hlavu, zaviniem boky, potom sa dosusi s uterakom. Za mna naj osuska, kupujem ako darcek vsetkym babatkam v rodine a ozaj kazdy len chvalil 😊 https://richelieu.sk/doplnky/osusky-a-zupany/39...

slavomira236
9. jan 2024

@bolarazjedna moj mal taku velky plienku osusku . Este po mne. Mam 45. Syn ma 10 rokov a este ju pouziva stale

radkaradix
10. jan 2024

náš má 5 r. a stále používa svoje bábätkovské osušky.. veď to je jedno.. bábätku kúp nové a bude mať vlastné 🙂

hanaxxx
10. jan 2024

Ja mam rada, ked do osusky zabalim cele dieta, ked ho vyberam z vane, aby mu netrcali hole nohy ani nic. Este nemal ani dva roky, ked mi tie babatkovske stvorcove s kapucnou boli primale na takeho zabalenie. Kupila som osusky 100x150 a to mu uz vydrzi, kym sa nezoderie.

yanni
10. jan 2024

@bolarazjedna to mas jedno. Nejake extra ze "babätkovske" sme nemali (to su ake), jedine co sme mali(a stale mame, najstarsie uz budu mat takmer 18 rokov) su kapucove z Ikei. Najmladsie dve (8 a 4 roky) ich pouzivaju stale, berieme ich na plavaren. Doma uz vsetci maju klasicke "dospelacke" osusky.
https://www.ikea.com/de/de/p/trolldom-babybadet...