Existujú rôzne veľkosti zavinovačiek?

andrema
17. apr 2012

ahojte maminy,
mozte mi prosim poradit? rozmyslam nad kupou zavinovacky, ale kedze moje prve dieta bolo dost velke a stale sa metalo,tak vzdy tu spodnu cast zo zavinovacky vykoplo. Ako by som to povedala, jednoducho bola kratka. Mali sme len pozicanu.
Teraz cakame tiez dost dlhe dieta podla ultrazvuku,tak by som sa chcela spytat,ci neviete ci existuju rozne velkosti zavinovaciek, alebo je to len univerzalna velkost?
dakujem za vase skusenosti

klincek
17. apr 2012

ahoj, myslim ze neexistuju. v obchode s dets. vecami mi povedali, ze vacsie nemavaju, ale ze sa da usit na objednavku-no to sa podla mna nedoplatis.
ked uz trcia nozky alebo babo vykopava spodok, skus ho po zabaleni do zavinky este zakryt od pasa dolu lahkou dekou. teda aspon ja som to tak robila, a zavinky sme uspesne pouzivali do 5 mes 🙂
alebo skus spaci vak-ale v tom sa neda polohovat a schovat rucicky, takze ten pocit zavinutia tam detom chyba.

tea333
17. apr 2012

babo cakas v juni, takze neviem nakolko budes v horucavach zavinovacku pouzivat.volila by som tensiu. obavam sa ze zavinovacky su len v jednej, a teda malej velkosti. niektore su vsak dlhsie nez ine, ale to zistis asi len osobne pri nakupe. druha moznost je, ze si ju dat usit 🙂

31majka12
17. apr 2012

Ahoj ja som mala taku bavlnenu zavinovacku z kokosovou vlozkou-uz je predana.
A na vysku uz po zavynuti mala 74cm.
Takze urcite su rozne dlzky,treba sa opytat v obchode

vulka
17. apr 2012

Mne ušila mama. Taký cca 40 cm široký pás na konci s oblúčikom a po bokoch tri mašle na zavazovanie. Po čase mi to dokonca nadšila. Ako futro použila akýsi hrubší materiál.

luciferkax
17. apr 2012

Ahoj. Ja mám kzavinovačku kupovanú v poľsku, na zaspávanie ju používam doteraz, a to má drobec 14 mesiacov, síce ho už nezaviniem, ale účel plní :D drobec sa v nej cíti "ako tdoma". kúpila som j una polských trhoch, na vysačke má napísané "mega" :D

koniarova
17. apr 2012

Sú rôzne dĺžky. Ja som mala asi 4-5 ks a každá mala inú dĺžku. 😉 Treba hľadať. Držím palce. 😉

cristy
17. apr 2012

Ja som nedávno kupovala zavinovacku z internetového obchodu, tam mali velkosti 80x80, 85x85 aj 100x100.

oblecenieprekojencov
23. okt 2013

Bud su zavinovacky stvorcove alebo obldlznikove. KEd je velke babo, tak su podla mna lepsie obdlznikove , ktore maju aj 100cm. Pozrite k nam, mame momentalne aj take aj take skladom