Je dobrá kombinovaná vanička s prebaľovacím pultom?

kikusik_88
30. mar 2016

Ahojte mamičky,

čakám bábätko a tak už pomaly pozerám veci, ktoré budeme potrebovať. Keďže máme menšiu kúpeľňu rozmýšlala som nad takou vaničkou, ktorá je kombinovaná aj s prebalovacím pultom. Máte niektorá s takouto skúsenosti? Je to praktické? mám radšej kúpiť vaničku a prebalovací pult separe? ďakujem za vaše odpovede.

liuliu
30. mar 2016

V jednom byte mame vanicku s drevenou doskou na vani co funguje ako drziak. Fajn vec vyuzivame. V druhom byte nemame nic , kupe sa s manzelom. Tak isto v jednom byte mam prebalovaci pult - nevyuzivam ho vobec prebalujem na papierovej podlozke hocikde. Ja teda preebalovaci pult nevyuzivam vobec. Ta doska ako drziak na vanu na vanicku je super vec. Ta nasa ma uz 20 rokov 😀
Ak by som cakala dalsie dieta tak kupim len co najvacsiu vanicku.

misaatko
30. mar 2016

My sme tiez mali predtym menej miesta. Preto som to riesila 2v1. Vanicku sme pouzivali do 6m a prebalovaci do12m. Fakt super, prakticke. Svoj ucel splnil a uz odpociva na povaly 😃

modrofuzik11
30. mar 2016

my to mame osobitne, ale vsetky 3 deti odmalicka kupeme rovno vo vani a co sa tyka prebalovania, tak prve mesiace to bolo este na pulte, ale potom uz na posteli

maslenka47
30. mar 2016

Male dieta nic "nebude potrebovat". Okupes ho aj v lavori, vacsie (co uz sa samo posadi) normalne vo vani. Prebalovaci pult je sam o sebe neprakticky, este do toho vanicka no dakujem pekne. Ak mas problem s miestom, skor odporucam prebalovaciu dosku/pult na pracku (ked hodis do googla najde ti obrazky).

shia
30. mar 2016

vanicku som vzdy len polozila na stol a bolo, tak isto som mala len taku prebalovaciu podlozku, co som vsade polozila, no problem a nezavadzalo mi potom aspon nic ;)

helenanovakova
30. mar 2016

ja som takúto vec používa a bolo to super. nezavadzal mi aj prebaľovací pult, aj vanička. skvelá vec do malého bývania. a navyše vanička bola v ideálnej výške, takže som sa nemusela hlboko skláňať. okúpala som dieťa, vybrala ho z vaničky, zaklopila pult, položila ho naň a dokončila veci. odporúčam určite

jana_eyre
30. mar 2016

ja som take nieco nepouzivala, takze nemozem vraviet z vlastnej skusenosti - len podotknem - ked babatko dokupes, tak ho hned potrebujes niekam polozit do uteraku, nebudes mat cas riesit davat na vanicku este prebalovaci pult
/ak som podla obrazka spravne pochopila - tak prebalovaci pult sa dava iba dole a pod tym je vanicka?/

tak ale zas ja potrebujem mat vsetko pripravene popredu, lebo inak som nesikovna 😅 takze mozno ked je niekto sikovnejsi ako ja, tak mu takato kombinacia vyhovuje..

my mame vacsiu kupelnu, takze sa to neda porovnavat - ale bola som spokojna s prebalovacim pultom rovno v kupelni.. babo som vytiahla z vody a polozila rovno do uteraku, kde som mala vsetko po ruke a nemusela som odbiehat.. nie kazdy ma totiz pracku v kupelni, takze ak tam nie je ine miesto na polozenie babatka, prebalovaci pult je vyborna vec.. mame ho v kupelni stale a caka na posledne babo.. 🙂

blabla195
30. mar 2016

Ja mam prebalovaci pult a je to super vec, pouzivam ho uz 17m, prebalit malu na posteli je peklo - uteka a brani sa a to nehovorim o mojich krizoch... mame zhora plnenu pracku, tak som ho na nu nemohla dat, kupili sme najlacnejsi z ikey a ked si preratam cenu tych papierovych prebalovacich podloziek, uz davno sa mi ta investicia vratila... vanicku sme kupili obycajnu a polozili sme ju na 2 dosky na vanu, neskor rovno do vane... neviem si predstavit mat to v jednom, lebo hned po vybrati z vane ju davam na osusku na pultik...

kukakaj
30. mar 2016

My mame tiez malu kupelnu a ja som to teda vyuzila naplno a kupu nelutujem. Prebalovala som dcerku v kupelke a umyvala zadocek v umyvadle, takze prebalovaci pult sa zisiel a ked sme sa kupali, vanicku som mala v dostatocnej vyske tak som sa nemusela nikde krcit. A ta nasa mala taku hadicku co sa pri vypustani dala napojit, dala som ju rovno nad zachod takze ak manzel nebol doma, nemusela som sa tahat s tazkou vanickou 🙂 za mna 100%, a to som ju mala z bazaru za 20€ vo vybornom stave a posluzi urcite aj teraz pri druhom.

misel0806
30. mar 2016

Ze v lavori zijeme v 15 storoci. V lavori si akurat tak congale mocime. Vanicka s pultom je ok aj ja som ju mala a bola som spokojna. 😊

marcelatje
30. mar 2016

Pri prvom sme museli mat vsetko aj vanicku s prebalovacim pultom. Vyuzila som minimalne. Pri druhom som tuto vec ani nedavala do bytu. Je v pivnici ani zadarmo to nikto nechcel :- D je to vec bez ktorej sa urcite zaobides. No takych zbytocnosti asi budes mat viac. Prve je prve ja to poznam 😀

miricka77
31. mar 2016

Ja som mala prebalovaci pult z práce-robím pre ikea a vanicku tiež na doske na vani.Pri synovi som pult nepouzila vôbec,prebalila som hocikde teraz,pri dvojcatach som pult využila cca do 10 mesiacov, dosku na vani tiež tak.odkedy začali sedieť, kupeme vo vani.tiež mám malú kupelnu a nezapratala by som si ju hentakym stojanom.

tinqua
31. mar 2016

Za nas mozem povedat, ze keby viem to co dnes vtedy ked som riesila vybavicku usetrila by som kopu penazi...uplne ti staci velka vanicka a prebalovacie podlozky, dieta rastie rychlo ja svoju dnes uz prebalim aj na stojaka...rovnako lehatko do vane je blud, vsetko to mam a uplne zbytocne...

zdena12345
31. mar 2016

my sme sa kupali v umyvadle 😉 a vlastne aj teraz sa vecer suchne do umyvadla na take ocabrnanie a raz tyzdenne do vanicky, ktoru dame do vane a tam sa pohrame. ale na chrbat nic moc... prebalovali sme sa na posteli a ked zacal zdrhat na zemi. nam by sa do kupelne nezmestilo uz nic okrem toho co tam je...

miska333
31. mar 2016

Ja som mala vanicku spolu s prebalovacim pultom ale uz by som si kupila len vanicku. Ten pult som nikdy pri dvoch detoch nepouzila

gretocka
31. mar 2016

ani vanicku ani prebalovaci pult nepouzivam... vanicku sme mali pri prvom synovi samostatnu, lebo sme byvali v byte kde nebola vana. Potom sme sa prestahovali a kupali sme dcerku aj teraz drobca v nasej velkej vani na kupacom lehatku a vanicka visi dole v pivnici 🙂 . Prebalovaci pult sme nikdy nemali, vsetky tri deti som prebalovala a prebalujem na nasej posteli

nalia
27. apr 2017

@miricka77 Prosim Vas kde by som vedela zohnat tu dosku na vanu na ktoru by som si vedela polozit vanicku?

miricka77
29. apr 2017

@nalia mne ju urobil priatel doma.normalne kus dosky obrezal na mieru na vanu a zospodu nalepil gumene podlozky,aby sa na vani nesmykala.pru synovi som mala len taky rost lamelovy a na tom vanicku.Ja niesom zastanca moc velkych investicii v tomto smere.Sikovny chlap vyrobi za chvilu.

autumn11
5. jún 2017

mala som obyčajnú vaničku bez pultu a aj tak som nakoniec malého väčšinou kúpala vo vani. Prebaľujem ho od narodenia dodnes na posteli. Pre mňa by to bola ďalšia zbytočná rároha do domácnosti.