Je presný digitálny teplomer Microlife?

doska
13. aug 2013

Uz dlho sa snazim zohnat nejaky normalny, rychly a hlavne spolahlivy teplomer, teraz cakame druhe babo a nechcem zazit stresy z toho, ze mi teplomer poriadne nemeria....vidim, ze tieto su teraz v akcii, tak by som sa rada opytala, ci mate dobre skusenosti....popripade aky teplomer by ste mi odporucili? dakujem

lucinkab
13. aug 2013

ahoj ja som bola nadmieru spokojna-nevymenila by som ho za iný 😉 a je ideálny, co sa tyka vlhkosti a veru mna nesklamal 😉

sunflower87
13. aug 2013

my ho máme tiež....som nadmieru spokojná 🙂 .... v pohodičke odmeriem teplotu izby, teplotu vody....a tiež teplotu na čielku 🙂 super!!!

melonik1
13. aug 2013

Ja som s nim tiez velmi spokojna. Pouzivam digitalne teplomery skoro do zaciatku, ako sa zacali vyrabat, a tento je naozaj dobry, sunflower87 ma pravdu 🙂

jakojka
13. aug 2013

no ten nas meral trosku divne.....rozdiel bol v namerani na cielku dcerky a nieco ine ukazalo, ked sme jej merali v zadocku inym, tak neviem.....ale pouzivali sme ho hlavne na mliecko a vodu na kupanie, len mam pocit, ze nim nemozes merat napr. dva krat po sebe, vzdy ukaze inu teplotu

danka.k
13. aug 2013

nam meria presne do 38,5 stupna, tolko nameria aj v ritke klasicky... ale ako nahle teplota stupne na cca 39 v ritke klasickym tak ten digitalny je pri takej vysokej uz teplote zmateny a meria vzdy viac ako 40 stupnov..... orientacne ok, ale na presne meranie pouzivam klasiku do ritulky

marianka3
13. aug 2013

Produkty od Microlife používame v nemocnici, pred použitím sú vždy overené metrológom (metrológ overuje presnosť merania...), sú presné, testami prešli, takže odporúčam, či už teplomery ale aj tlakomery. 🙂

vrabvrab
13. aug 2013

my ho mame a uz by som nekupila. meria velmi nepresne, niekedy aj o 2 stupne viac - hlavne pri zvysenej teplote. navyse sa mi zda meranie s nim dost komplikovane - teplomer ma byt vo vzdialenosti 5 cm od cela a treba s nim pohybavat od stredu cela k spankom. tento postup je pri nasom dietati dost tazko zrealizovatelny. v strede cela je teplota vzdy nizsia , na spanku vyssia... chcem si kupit nejaky iny.

elilly
20. sep 2013

ahoj, tak ja mam infra teplomer Thermoval duo scan (od Hratmannu) a nemenila by som 😉 merias mimi na cele (alebo v usku, my radsej na cele) za tri sekundy mas teplotu zmeranu. Meria presne, rychlo, v noci mimi nebudis (meria sa pohybom po cele nad okom, od korena nosa az po spanok). Ved sa pozri sama na thermoval.sk 🙂 drzim palceky, nech ste s mimcom hlavne zdravi

gabikkas
20. sep 2013

Ahoj @doska , vyhodene peniaze!!! Neodporucam, meria nepresne, naposledy ked dcera mala 39.8 a on si spokojne ukazoval 38.5, alebo pred tym ked bola chora, tak uz pri dotyku som vedela, ze ma horucku nad 38 a teplomer ukazal do 37.5....a ked sme raz boli v nemocnici, tak sestricka chodila a merala a tvrdila, ze nema teplotu, pritom cela horela, tak som povedala manzelovi, nech donesie nas a zmerala som jej v ritke a mala nad 38.5...

zuzka1008
20. sep 2013

my ho mame je dobrý, ale na ortuťovy nemá žiadny 😒

jana_duricova
23. jan 2014

ja mam tiez zmiesane pocity, microlife meral 38,7 a druhy teplomer v zapati 37,3 kde bola pravda? bola horucka ci nebola? pri 4m babatku dost zavazny udaj a info!!!

crocus11
19. mar 2015

Neodporúčam, nepresné merania, dosť veľké odchýlky po sebe nasledujúcich meraniach

ejkapod
3. okt 2015

Ani ja som s nim neni spokojna,v ritke ukazuje inak a digi ukaxoval bud viac,alebo menej.hruza...ja by som ho uz nekupila...

nanulka24
3. okt 2015

My ho máme tiež a som maximálne spokojná.

aamaria9
9. dec 2015

Hrozný teplomer. Raz nameria 38,4 a o minútu neskôr z rovnakej vzdialenosti /aspoň si myslím, nemeriam s pravítkom/ 37,1 st. C. Určite by som ho už nekúpila

jajamalka
9. dec 2015

ten digitálny, čo môžeš použiť na meranie pod pazuškou alebo aj v konečníku či v ústach je super. Stál pár € a meria presne. A potom máme aj ten bezdotykový od microlife, čo stál niekoľko desiatok € a ten si merá od buka do buka. 😀

vierka303
18. mar 2018

Zbytocne vyhodene peniaze. Nepresne merania, odchylka v merani pri opatovnom premerani aj 1 stupen celzia.