Kde kupujete kvalitnú obuv pre zdravú detskú chôdzu?

deni9
9. okt 2022

Ahojte,prosím vás kde kupujete kvalitnú obuv pre zdravu chôdzu pre deti cca rok staré ktoré už samostatne chodia? Poraďte aj do ktorej značky ísť

baluinka
9. okt 2022

@deni9 toto je veeeelmi individualne, 5 zien ti tu da mozno 5 roznych tipov..tak trebars ja som zvolila barefoot cestu pre malu (20mes), tam je ale tiez XY roznych znaciek na rozne typy noh, nasa ma velmi uzku nôžku,pätu..takze do uvahy pripadaju BF topanky na takyto typ nohy,napriklad znacky Bundgaard,Bobux..na sirsiu nohu/vysoky nart atd su zas vhodne ine znacky..z nebarefoot znaciek letia podla mna dost slovenske znacky RAK, Protetika, Wanda ...treba nozku hlavne dobre a spravne odmerat

majlo1234
9. okt 2022

Na prve kroky som kupila barefoot-froddo prewalkers/bobux neviem ako sa vola model. Potom od protetiky normalne topanky, nakolko cez bezne dni viac travime chodzou po tvrdom povrchu(na to neni barefoot vhodny)

petamich
9. okt 2022

najskor sme mali barefoot capacky DDStep, potom Wanda Prewalkers topanocky a teraz ked uz riadne chodi ma Protetika, kedze chodi hlavne po asfalte/betone a tvrdom povrchu