Kde nakupujete a aké plienky v akcii?

l3nka
4. mar 2009

Ahoj, nechodia nám v poslednej dobe letáky tak nemám prehľad kde sú aké akcie na plienky, vie mi niekto poradiť kde nakupuje plienky a aké používate?

salonka77
6. nov 2009

V Tescu je akcia na Pampers, ked si kupite dvoje Pampersky, tak za jedny zaplatitie 11,99eur. Cena za jeden balik je az 13,29eur. Chystam sa kupit zasobu plienok cez vikend, lebo ich nikdy nie je dost. 😅

smudlinka19
6. nov 2009

ahojte baby..dnes akcia v carrefour Košice..plienky Happy jedny kúpiš druhé zadarmo...a tak mám napr. plienky 8-18kg / 56ks za 6 eur jeden balík super nie 😀 😀 😀

gloria78
7. nov 2009

ahoj, my sme už roky zvyknutí na Tesco plienky (cez deň biele, na noc fialové), v polskom Tescu nás vyjdu 9-12 centov/ks 😉

marelica
7. nov 2009

Mukky, názov tých plienok v Lidli si náhodou nepamätáš... pomohlo by to. Ďakujem.

mami78
8. nov 2009

ahoj, ako ste spokojné s plienkami Happy??? ešte som ich nemala.ďakujem 🙂

ingulka
8. nov 2009

tie plienky z Lidla - ruzove sa "volaju" = TOUJOURS... tiez ich pouzivame a sme spokojni 😉

icejane
8. nov 2009

mami78 tie happy su tiez vyborne aspon nam robia dobre

sunea
8. nov 2009

My sme s Happy plienkami velmi spokojni, a este k tomu maju aj vybornu cenu (teda aspon tu v Cechach).

nikollette
8. nov 2009

My sme ešte tie Lidl pleinky nikdy neskúšali, lebo z môjho okolia veru neboli pozitívne ohlasy, ale vidím, že kolko ludí tolko názorov 😉

vieraj
8. nov 2009

prebalujete v noci? kolko trebars tie lidl vydrzia? mala som vacsinou pampers alebo huggies a tie vydrzia - neprecika aj 12 hod. diky

parvitas
8. nov 2009

mami78: ja som s plienkami Happy velmi spokojna. podla mna su porovnatelne s Huggies, neprecikala ani neprekakala mi ich ani raz. a aj cena je fajn.

cerkris
29. nov 2009

baby objavila som super akciu, včera sme boli v Košiciach v jednom hyper neviem či to môžem napísať C-------R taká francúzska značka , a predávajú tam plienky HAppy Bell za 5,99 za balík .tieto majú v akcii veľkosť 3 to je 5-8 kg kus vyjde na 2,70, potom 4 to je 8-18kg kus vyjde na 3,30 a junior kus neviem presne ale do 4 sk.sú papierové aj na pokakanú plienku sútam sáčky no super

iinuska
29. nov 2009

vieraj, ja pouzivam Pampersky a v noci neprebalujem.A to kojim niekedy aj 6x za noc.Rano je sice pekne nabombovana, ale vydrzi.... 😀

martinka17
29. nov 2009

Ahojte

ak to ešte nik nepísal tak v Hypernove maju Pampers v akcii 2+1 zadarmo, takže pri kúpe troch je to 6,66 EUr za balík...a začína táto akcia aj v 101 drogérii, ak si dobré pamätám. Viem, že pri veľkosti 4 (7-18) je to 4.- SKK za ks. 😀

natalii6
29. nov 2009

ahojte ale tie pampersky su sleep and play ja som ich bola kupit ale nakoniec som ich nekupila lebo dako moc sa neoplatia 😒

martinka17
29. nov 2009

prečo sa neoplatia, ja ich krpcovi dávam na noc a nemusím v noci prebaľovať, vydržia až do rána. Alebo je na nich niečo iné
Nechápem, tie sú akože nižšej kvality? Aby som nabudúce vedela

natalii6
29. nov 2009

martinka:myslela som to tak ze pocet kusov co je v tom baleni sa neoplati ja kupujem v DM babylove a som snimi spokojna a stoja 13 euro ale obcas kupim aj pampers...a napriklad moja kamoska s tymi sleep and play nie je spokojna a ja som ich kupila iba ked bol drobec malicky

martinka17
29. nov 2009

jáááj
ja tiež kupujem baby love, cena je super, kvalita tiež. Len tie pampers teraz vyšli lacnejšie...pri veľkosti 4 je cena za kus v SKK 4,66 na babylove a pampers stáli len 4.-SKK na kus,preto vyhrali 😀
ja totiž kupujem len podľa ceny, na značke mi nezáleží a babylove používame už pár mesiacov a som veeeľmi spokojná 😀

natalii6
29. nov 2009

ahaaa tak ja som to na kus neprepocitavala 😀 😀 😀 a aj ja som s babylove velmi spokojna 😅

martinka17
29. nov 2009

no ja som taký letákový maniak....takže všetky plienky prerátam na kus, všetko je ináč balené 😀

natalii6
29. nov 2009

tak to mas pravdu ze vsetko je inac balene..aj ja si rada pozriem letaky a ked je dobra cena tak idem kupit ale tie babylove su u nas najviac pouzivane 😵

miskachrumka
29. nov 2009

ahojte tak ke sme pri plienkach tak mi usime skoncit s pampers plienkami aj s pampers vlhcenymi 😒 lebo vsetko je to velmi parfumovane maly doteraz snimi nemal problemy kupovali sme ich od jeho narodenia ved to naj chceme prenho a zrazu už asi 2 tyzdne sme ich prestali davat a zaviedli sme obycajne clever plienky a veru po troch dnoch mu to same preslo !

aj vlhcene sme zacali pouzivat neparfumovane neviem preco zrazu zostal nato alergicky ☹

ale k teme mi sme boli v hypernove a maju akciu na EURO plienky za 6 eur 50 plienok zatial vyzeraju super aj dobre drzia aj pekne piju moc tak dufam ze som aspon nejakej mamicke pomohla! 😉
ps:nakupili sme 6 baleni ! 😀

miskachrumka
29. nov 2009

a inac kupovali sme od 11 do 24 kilo 🙂

vieraj
29. nov 2009

prosim vas, kolko stoji kus babylove plienok? mam aj ja sleep and play a vysli 4skk,ale to som kupovala asi pred 2 tyzdnami v bille. kupujem č 4/8-18kg/.

smailinka
29. nov 2009

vieraj, 3ky myslím 3,92Skk a 4ky asi 4,52Skk???? nie som si istá....ale tak sme kupovali....

vieraj
29. nov 2009

smailinka dakujem 🙂

mirka907
3. dec 2009

baby do 15,12 je v 101 drogerii akcia na sleep&play...(vsetky velkosti)..ak kupite 3 baliky tak 3 balik je za 3 centy...

salonka77
9. dec 2009

Teraz je akcia /9.12. - 24.12./ v Tescu na Pampers giant pack za 16.99eur plus ako darcek vlhcene obrusky Pampers 2x72ks zdarma. Uz som poslala mangela kupit. 🙂 Ked je akcia, vzdy vyuzijem, plienok nikdy nie je dost a nas anjelik preferuje iba tieto, z obycajnych mal zaparenu prdelku. 😅 😅 😅

cetera
10. dec 2009

my pouzivame plienky z Lidla volaju sa Toujours su zelene a su fajn. Ja som spokojna aj mala je spokojna. V nemocnici sme mali pampersi aj huggiesky. Skusila som aj babylove z DM-ka aj tesco zelene ale neboli sme spokojny....dost mi vadilo to ze nema pokryte az po vrch, na bokoch je to tenke kde v tych lidlovskych je to od zaciatku az po koniec takze ak ma dlhho plienku tak ju neprecika co sa mi stalo v tescovskych a babylove...
Stoja 8,99 a je ich 56....ine uz ani neskusam ..potom sa rozculujem ze som somarinu kupila.....

vieraj
25. jan 2010

v tescu su plienky pampers č.4 giant pack za 1144sk, 246ks- 3 balenia za cenu 2. jeden kus vyjde na 4,60sk.