Kde nakupujete a aké plienky v akcii?

l3nka
4. mar 2009

Ahoj, nechodia nám v poslednej dobe letáky tak nemám prehľad kde sú aké akcie na plienky, vie mi niekto poradiť kde nakupuje plienky a aké používate?

tinnka9
7. jún 2010

@cetera velkost 5 economy pack 52ks, ale su aj vacsie balenia. My pouzivame len Pampersky. Mali sme aj tie z lidla, aj babylove z dm, ale nam najlepsie sedia pampers.

martinka17
7. jún 2010

ja mám teraz tiež pampers, len ich aspoň raz za deň preciká 😲 Tak ich dorazím na ranné kakanie, aby nebol v mokrom a vrátim sa k svojim naj z DM

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
millada
7. jún 2010

@rivatha, ja som dnes dopadla rovnako 😖 Chcela som pouzit z babybonusovej knizky kupony na Pampers + tie pampers kupony na 2€, ale vraj len jeden kupon sa da pouzit. Tak som pouzila ten pampersovy, aby som nazbierala body za nakup a idem tam ešte raz vybrat si tie 25%-ne zoliky. S nimi sa to oplati super 😉
A ratala som to, tak s 2€ pampers kuponom sa viac oplatia tie Economic Pack, ale na tu 25%-nu zlavu sa viac oplati Giant Pack 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
celestina
9. jún 2010

No ja som kupovala včera plienky pampers a vzali mi aj žolíka a aj ten kupón, čo som mala vytlačený. A vraj sa to normálne dá aj v iných mestách a nie len v Košiciach. 😉

martinka17
10. jún 2010

a v ktorej predajni ti to tak vzali? V Galérke, alebo v hypernove?

cetera
10. jún 2010

ja som kupovala v Michalovciach pampersky pouzila som 25% kupon a kupon pampres 2 Eura a vysli ma plienky economy pack za 7,60 E. 52 kusov ale to giant pack je v akej velkosti? my sme presli este len teraz na pampersky a nemam v tom prehlad. tie zlavy 25% a pampers sa v pohode daju pouzit naraz. Ale 2 zlavy na pampers neberu....mylsim kupon 2 eura a z baby knizky alebo 2 pampres 2 E.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gloria78
10. jún 2010

Riv, čo je veľká a čo je malá zľava? Ja už tomu fakt nerozumiem ☹

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gloria78
10. jún 2010

Riv, no to aj ja ☹ Takže babybonusová zľava a žolík nejde spolu? Žolík ide dokopy len so zľavou na nákup? Alebo aj s niečim iným? Tak som to pochopila,,,

alana1111
10. jún 2010

ja som bola včera v Dm nie sice na plienky a malému kúpiť bebu čo je v knižke 2+1zdarma a v pohode mi zobrali na tie dve žolíkov a to bola dosť veľká zlava 🙂 tak neviem ako to tam majú.veď to bola zlava 2×25% a jeden kupón z dm v hodnote 10,5.som rada že to uznali.-viem je to hlavne o akciových plienkach

rainee
10. jún 2010

zolik 25 % na 1 produkt z DM ide dokopy len so zlavou na cely nakup z knizky, nie s pampers kuponami.
ale pampers kupon mozete uplatnit na kazde balenie pampers vramci nakupu.
inak som si vsimla ze v DM maju pampersky active baby celkovo za super cenu aj ked nie su v akcii, na porovnanie v bille maju 1 balenie az o 3 eura drahsie, to je sila.
ale teraz maju v bille akciu na sleep and play, tusim za 6,99/bal.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cetera
10. jún 2010

no nic aspon som kupila plienky lacnejsie....neviete ci maju v dm aj giant balenie vo velkosti 5? lebo ked som tam bola mali len economy...

rainee
10. jún 2010

cetera nie len 4, tiez zhanam 😉

millada
10. jún 2010

@rainee, ale teraz je na Active Baby Giant Pack v DM-ke akcia, preto taka dobra cena v júni 😉 Inak su tusim drahšie 🙂

celestina
10. jún 2010

@martinka17 Na Hlavnej ul.

martinka17
11. jún 2010

dííík 😉

cetera
11. jún 2010

baby kolko stoji balenie giant pack velkosti 5? U nas v tescu to maju za 16,8 plus zdarma obrusky pampers 2x72 alebo 2x63 kusov....neviete ci sa na to da uplatnit aj ten kupon? su plienky v akcii alebo takto stoja stale? my ich uzivame asi tyzden tak nemam nejako prehlad o cenach...dik

lubka89
11. jún 2010

ahojte baby .... chcem sa opytat ktore plienky niesu napustane ? lebo ked dam malemu take co su napustene niecim tak mu ocervenie pipik:(

lenocka84
11. jún 2010

ahojte
neviem ci chodite do metra, maju big box 3x pampers "4"(7-9kg, 62ks), 4x72vlhcene obrusky + box na hracky, na kolieskach 41,62eur

rainee
11. jún 2010

milada nekupovala som giant pack lebo maju furt len male cislo ale klasicke. vzdy tam vyjdu najlacnejsie ako inde, myslim aj mimo akcie.
lubka89 myslim ze plienky babylove, tesco zelene a wickies z kauflandu nie su napustene nicim. pampers niektore kamilkami a aloe vera, ostatne neviem.

luciferova
11. jún 2010

mne sa zda, ze pamper new baby a active baby nie su napustene, pouzivame len tie. Sleep & play su dake kamilkove...

Baby darmo mudrujete o zlavach, mne zoberu v dm vsetky mozne zlavy, ktore donesiem. Pokial to pokladna zoberie, predavackam je to fuk. Tak cikame do pampersiek za babku 😉

martinka17
12. jún 2010

active baby má v sebe aloe vera 😉

@luciferova
správne si napísala, predavačke je to fuk...niektoré ale dodržiavajú to, čo im káže zamestnávateľ a potom je to iné 😉

luciferova
12. jún 2010

@martinka17 mam pocit, ze tie nase neboli poucene, lebo vzdy kukali ako puk, co to mam za kupony a sama vopred nevedela, ci jej to pokladna vobec vezme.

martinka17
12. jún 2010

úžas, ale celkom výhoda pre nás niekedy,nie 😀