Kde sa dá najvýhodnejšie objednať značka George?

martina05
18. nov 2012

Viete mi prosím niekto poradiť aké sú podmienky a poplatky za poštovné pri objednávaní vecí zn. George z UK??? Chcela by som si objednať priamo, nie cez sprostredkovateľa a neviem, či sa mi to vzhľadom na výšku poštovného oplatí?? Z akej stránky objednávate???

miroslavap
25. jún 2017

@katka_matej deli sa iba postovne, ked budem objednavat, tak zase 2-3 dni dopredu napisem tu 🙂 tak len sledujte.

nikuskakri
25. jún 2017

@miroslavap ako často zvyknete objednávať? Rada by som sa tiež niekedy pridala. Rozmýšľala som, že by som si objednala aj sama, ale to sa oplatí len pri veľkej objednávke. Tak som si to objednávala z directsportu. Je tam uvedené aj poštovné na sk, mení sa jeho cena od váhy, alebo je jeho výška stale rovnaká? Dik za info.😉

miroslavap
26. jún 2017

@nikuskakri sportsdirect sa uz neoplati vobec samej, ved skus si hodit do kosika veci a uvidis kolko postovne vyjde .... 12 veci v kosiku a 16 eur :( preto sportsdirect len hromadné objednavky sa oplatia.

nikuskakri
26. jún 2017

@miroslavap vdaka za pozvanku, urcite sa rada niekedy pridam, ja som objednavala este pred vianocami zo sportsdirectu a posta ma vysla na 10eur, nevedela som, ze objednavate takto hromadne 🙂

miroslavap
3. júl 2017

žienky, idem objednavat George, ak by sa chcela nejaka pridať. Objednavka zajtra vecer, v stredu odchadzam na dovolenku, tak nech to stihnem dovtedy. Piste prosim IP.

marciko23
12. júl 2017

Ahojte, chcem objednať z George a už som poslala aj objednávku len mi to akosi neukončilo. Neprišiel mi mail ani nič. Skončilo sa to pri tom že som zadala kód v mojej banke. Majú tam nejaký čas na potvrdenie, či ako to je? Lebo stále ešte mám všetky veci v košíku. Pozerala som aj na nete účet a nikde tam nie je tá platba ani medzi čakajúcimi. Vedeli by ste mi poradiť kde je chyba? Ďakujem.

endorfina
14. júl 2017

ahojte, chcela by som v najblizsej dobe objednat veci z George shopu, neplanujete niekedy teraz? dajte vediet, dakujem 🙂 respkolko ma vyjde postovne ked sama objednam?

jana_machajova
16. aug 2017

Ahojte, aj ja by som sa rada pridala, ak budete niektora objednavat 🙂

miroslavap
19. aug 2017

@endorfina Ahoj, pridala som ta do mojej skupiny cez ktoru organizujem objednavky 🙂 budem objednavat buduci tyzden.

miroslavap
19. aug 2017

@jana_machajova
Ahoj, pridala som ta do mojej skupiny cez ktoru organizujem objednavky 🙂 budem objednavat buduci tyzden.

lienka875
19. aug 2017

Môžem poprosiť aj ja o pridanie? 🙂 Ďakujem 😀

nre223
19. aug 2017

@miroslavap mozem poprosit aj 😎 ja o pridanie,dakujem pekne

kallanchoe
19. aug 2017

Čaute kocky. Ani som nevedela že sa tu takto hromadne objednáva z George to je super Naposledy má vyšlo poštovné 15€ fuu celkom dosť. Budem rada ak ma pridáte do skupiny objednávam odtiaľ rada 😉

miroslavap
19. aug 2017

@lienka875
@nre223
@kallanchoe
Hotovo, v utorok budem objednavat 🙂

jaaadu
19. aug 2017

aj ja poprosim pridat @miroslavap

katkasofi
19. aug 2017

@miroslavap aj ja ❤️

nevestickka
19. aug 2017

@miroslavap prosim aj ja o pridanie, dakujem

babatkoo
19. aug 2017

@miroslavap mozem aj ja poprosit 🙏 🙂

ajvy66
19. aug 2017

@miroslavap poprosim aj ja o pridanie do skupiny

slafci
19. aug 2017

@miroslavap prosim aj ja o pridanie dakujem 🙂

veveli
19. aug 2017

@miroslavap ja poprosim pridat, dakujem

tami712
20. aug 2017

@miroslavap aj ja prosim pridat ❤

lenuliatko
20. aug 2017

@miroslavap poprosim o pridanie, dakujem 🙂

miroslavap
20. aug 2017

Všetky som vas pridala, keby nahodou niektoru nie, nech napise 🙂

mariposita7
20. aug 2017

dobrý deň. môžem poprosiť @miroslavap aj ja o pridanie do tej skupiny? 🙂

winni
20. aug 2017

Poprosím aj ja pridať do skupiny, rada si objednám. Ďakujem 🙂

andrea_mar
20. aug 2017

Aj ja poprosím. Ďakujem.

majka99999
20. aug 2017

@miroslavap pridas ma prosim?

sju11
20. aug 2017

Tiez poprosim pridat do skupiny. Vdaka ;)

tobinka2
20. aug 2017

Aj ja poprosím pridať☺