Kde sa dá najvýhodnejšie objednať značka George?

martina05
18. nov 2012

Viete mi prosím niekto poradiť aké sú podmienky a poplatky za poštovné pri objednávaní vecí zn. George z UK??? Chcela by som si objednať priamo, nie cez sprostredkovateľa a neviem, či sa mi to vzhľadom na výšku poštovného oplatí?? Z akej stránky objednávate???

angelana
9. nov 2017

@miroslavap poprosim o pridanie dp skupiny. Dakujem 🙂

dadsonik
28. nov 2017

@miroslavap mohla by som aj ja poprosiť o pridanie do skupinky? ďakujem 🙂

natalienka12
28. nov 2017

@miroslavap aj ja prosim pridat

extina7
30. nov 2017

@miroslavap môžem aj ja poprosiť o pridanie? 😉

mollyka
10. jan 2018

@miroslavap môžete ma prosim pridat do skupiny? dakujem velmi. potrebujem objednat

natalienka12
10. jan 2018

Zeny dajte si pozor na @miroslavap vraj ona na tom nezaraba hahaha

kallanchoe
11. jan 2018

@natalienka12 Pozri objednavanie je dobrovolne nikto tu nikoho nenuti. Ja som nemala ziadne problemy s objednavkou u @miroslavap ani som tu ziadne nepostrehla. Ked si na tom privyrobi tak co ako teraz? Objednavame lebo CHCEME a tak nam to vyhovuje. Ved kazdy si vie objednat aj sam ked chce.Aky problem?? Ved staci len klik tu,klik tam a je to. Ale takto je to fajn budem objednavat nadalej😉 @natalienka12 nechapem ten tvoj prispevok akoze vobec👎

kmu
12. jan 2018

ja s objednavkou cez @miroslavap nemam ziaden problem. je to dobrovolne.

natalienka12
12. jan 2018

@kallanchoe Ani ja nechapem tvoj status. Kazdy si moze napisat co chce. Aj my mame skupinu na spolocne objednavanie a v nasej skupine objednava jedna kocka a postovne si spravodlivo delime. A nikto na nikom nezaraba. Ja akoze nechapem tvoj status

kallanchoe
13. jan 2018

@natalienka12 aha tak teraz je uz ten tvoj prispevok jasny.....ok si pis co chces......ale nerobi sa to tak proste, ze tu budem pisat veci o niekom co nieje pravda.....majte si svoju skupinu gratulujem....ale takto sa to nepatri. Pani Miroslava uz objednava nejaky ten piatok. Ja a mne sa zda ze aj baby su spokojne, objednava sa podla mna celkom dost.Asi by tomu tak nebolo keby nas "zdierala" na postovnom......😉 Ale ved nech si kazdy objedna kde chce, co chce jeho vec..... 😘

zuzulak11
13. jan 2018

@miroslavap mozem poprosit tiez o pridanie do skupiny, dakujem ;)

eeeka
14. jan 2018

Poprosim pridat do skupiny 😆

natalienka12
14. jan 2018

@eeeka Chces do nasej alebo do tej Mirkinej? My si delime postu presne na cent a nic si nenahadzujeme. Ak chces napis ip.

mata128
14. jan 2018

@natalienka12
@natalienka12 mozem aj jaja? Vdaka

natalienka12
14. jan 2018

@mata128 mas pozvanku treba ju prijat.

petrag25
14. jan 2018

Aj mna prosim pridajte, surnee 🙂

natalienka12
14. jan 2018

@petrag25 máš pozvánku
PS: poprosím baby, ktoré chcete do našej skupiny, tak píšte IP buď mne alebo @alexhr lebo fórum nesledujeme, ďakujem

mirinda234
18. jan 2018

Dievcata, ja by som sa rada pridala k niekomu kto by objednával v najbližšej dobe z georgu 🙏

monikaavanessa
6. mar 2018

Ahojte🙂 ak ešte objednávate, bola by som vďačná za info keď budete objednavat🙂posielala som uz aj žiadosť do zverejnenej skupiny🙂

dada224
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dada224
7. apr 2018

@monikaavanessa podarilo sa spojiť s niekým? 😉 Vdaka 🙂

dada224
7. apr 2018

@natalienka12 možem poprosit pridat do skupiny? Fungujete ešte? 🙂 Vdaka 🙂

effje
7. apr 2018

Dievčatá, som sa stratila vo vašej debate o tom kto na čom zarába. Chcem si objednať vecičky, tak ma pls niekam pridajte. Ďakujem

sissy01
8. apr 2018

Baby, pri tychto podmienkach sa neda hovorit o nejakom zarobku. O zarobku sa da hovorit, ked na 200 eur objednavke ostane 100 eur a nie 10-20. Vsak to zabere kopec casu, namahy a aj cesta na postu s tolkymi balikmi...ved to aj 20 kil moze vazit!
Maximalne si porovnajte, u koho vasa konkretna objednavka vyjde lacnejsie, ale neurazajte sa prosim.
Ak chcete naozaj usetrit, spojte sa v ramci jedneho mesta, najlepsie kamosky a objednajte si sami.

veverickav
8. apr 2018

Tu je skupina ----Objednávanie značiek George a Topolino --- moderatorka @alexhr : https://www.modrykonik.sk/group/10061/

petra16
4. máj 2018

@miroslavap prídeš ma do skupiny

ankavanekova
6. máj 2018

@natalienka12 pridala by si ma do skupiny prosím?

natalienka12
6. máj 2018
kamienok14
19. jún 2018

@natalienka12 pridáte má do skupiny prosím ?

aduska1611
19. nov 2018

Tie ktoré objednávate z anglickej stránky...naskakuje vám tam taxes ( daň) ???? Mne to vyšlo 65€ len za daň...ďakujem za poradenie! ;)