Kde ste kupovali klasické biele látkové plienky?

var001
6. aug 2012

Žienky poraďte, kde ste kupovali klasické biele látkové plienky a za koľko.

jasminet
6. aug 2012

@var001 klasicke stvorce bavlnene maju v tescu, dm-ke... na mimibazare ich je tiez kopec 😉

severankasr
6. aug 2012

v tescu, jeden kus vysiel 1 eur, v baleni bolo 10 kusov, boli dve velkosti.

peluskovo
6. aug 2012

podla toho na co chces, ak klasicky, pod hlavicku a pod, stacia kekolvek, kupis v obchodoch s detskym olecenim, ak chces na plienkovanie, pouivat miesto jednorazoviek bavlnene, tak tam odporucam plienky s vyssou gramazou a to obycajne z obchodu nie vzdy splnaju, skor najdes viacgramazove v eshopoch zameranych na latkove plienky

var001
autor
6. aug 2012

Ďakujem, chcela som len taky prehľad, že kde sa oplatí ísť kúpiť.

petrav78
8. aug 2012

my sme kupili na bobas.sk ale kvalita nic moc. na utieranie, odgrgnutie a pod hlavicku ok, ale inak pouzivam take farebne z tesca

suuzi
8. jan 2013
Používateľ suuzi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od suuzi.

ahojte,
chcem sa opytat, kupila som take obycajne latkove plienky 70x80 cm - planujem pouzit na odgrgnutie, pod hlavicku.
oprala som ich, vysusila v susicke a boli uplne dokrkvane. ked som ich zehlila, musela som ich natahovat aby po vyzehleni mali normalny tvar - je to v poriadku? /nemam ziadne skusenosti s plnienkami/
25 plienok som zehlila vyse hodinu - uf....

toto su ony> http://www.vybavicka-postielky.sk/potreby-pro-maminky/kvalitni-pleny-tetra-70x80cm-10ks-v-bal-4110.html

dakujem za odpoved
suuzi

petrav78
9. jan 2013

@suuzi no to su presne take ako mam ja... o nicom...skus ich zehlit trochu vlhke, to trochu pomohlo . vela stastia 🙂

sowicka
21. jan 2013

pokial mám správnu info, plienky by sa vôbec nemali sušiť v sušičke, zmenšujú rozmer a narúšajú vlákno ...

laskonka862
4. feb 2013

@suuzi takých mám aj ja asi päť kusov a sú hrozné-výrobca hybler. katastrofa. odporucam Libštátske plienky 80x80.
prefektne tkane. pouzivam iba latkove plienky a tieto su na to idealne. žiadne scvrkavanie po prani. kebyze mam vsetky tie od firmy hybler, asi skončím na tabletkách 😀

ducci
27. feb 2013

DMka a v rakusku v bipe...

mirokinder
28. feb 2013

@peluskovo Súhlasíme. Tie lacnejšie sú väčšinou úplne priesvitné....

henka1307
9. júl 2013

Ja predávať 8 ks látkových plienky + tie na odgrgnutie. Napíšte prosím na henka1307@azet.sk

luciasterbova
15. júl 2013

Rada by som upozornila na plienky od výrobcu Bobas. Plienky sa dajú kúpiť na nete s názvom NEW BABY, made in EU, výrobok overený textilným skúšobným ústavom, s.p. !!!!!!!!!!
Objednala som ich, kúpila, . Pred vypraním bolo jednoznačne vidieť aké sú priesvitné a jednotlivé vlákna sú delené veľkými medzerami. Po vypratí na 90 °C, hoci sa môžu prať do 95 °C, sa medzery medzi jednotlivými vláknami zväčšili, takže vyzerajú ako deravé. NEOPORUCAM

petrav78
16. júl 2013

@luciasterbova tiez som pisala podobnu skusenost - neodporucam

andrea.m
16. júl 2013

internet a do-ma-ja

luciasterbova
17. júl 2013

@petrav78 kupovala som tam síce aj iné výrobky ako napríklad obliečky do postielky + rýchlozavinovačku s kokosovou vyberateľnou vložkou, ale tie boli ok. Ale tie látkové plienky sú katastrofa.

petrav78
17. júl 2013

@luciasterbova ano aj ja celu vybavu do postielky a s tym som spokojna 🙂 aj capacky sme tam kupili a krasne a kvalitne ... 🙂

denislola
8. aug 2013

Ja som kupila 4ks.Kus 1,54eur.V Nitre na Polygone.Vstup z hlavneho v chodu do Polygonu a hned do prava pri auto skole Macko.Je to mali textil Jana.Plienky vyraba Slovensky vyrobca.V Nitre sa uz nedaju hrubsie zohnat.Su dobre,prala som ich par x a stale su rovnake a dobre sa zehlia.Len mam problem mali ma 1mes.a mam ho balit na syroko da sa aj stimyto plienkamy ale fakt radsej by som chcela zohnatKlasicke,kvalitne.Niekto tu spominal V Bipe v Rakusku len ci su fakt dobre.Poradte nam
Dakujeme!

m_ij_ka
9. aug 2013

ja som biele plienky kupovala tu na modrom koňovi ale cenu si už nepamätám

detskeoblecko
20. aug 2013

Ahojte. Skuste kuk nasu stranku. Plienky len od slovenskeho vyrobcu

zita19
6. okt 2013

primamo od vyrobcu. www.kikko.sk

zuzku
27. nov 2014

Ahojte, ja predavam vyborne klasicke "komunisticke" osusky velkosti 70x80 cm, hrube kvalitne, take ako pouzivaju nemocnice na novorodeneckom oddeleni. Nijake sa im nevyrovnaju, to zarucujem. Ja ine ani nepouzivam, najlepsie saju a mam ich aj namiesto osusiek pri kupani mojich deticiek, ziadne frote uteraky, ktore su ako smirgel po druhom vyprati. Kto ma zaujem, napiste zuzana351@gmail.com.

korra
2. dec 2014

aj moja skúsenosť - nie je plienka ako plienka ☹ väčšinou sú naozaj po opratí riedke ako gáza nehovoriac o rýchlom vystrapkaní okrajov 😠 naj pre mňa sú podedené "komunistické" a ešte sa mi celkom osvedčili tie z ikey (2 v balení - tuším mušelínové či aké to), po opratí aj po sušení v sušičke úplne v pohode a super sa žehlia. Také tie obrázkové bavlnené používam tiež len pod hlavičku a pri grganí, na prebaľovanie sú pre nás nepoužiteľné ☹

olivia6
2. dec 2014

kikko z biobavlny, nebielene. Perfektne su, husto tkane, ziadna gaza.

pianina
6. dec 2014

ake plienky by ste mi doprocuvali pre novorodenca,som z toho celkom mimo 🙂 su tam klasicke,bambusove,skladacie keby ste mi napisali vase skusenosti 🙂 Dakujem

marosko256
7. dec 2014

ahoj, my sme takéto kúpili na oblecsvojebabo.sk a sme s nimispokojni. Majú aj s potlačou a aj iné.skús pozrieť a možno sa ti zapáči niečo. 😉

zenabla
8. dec 2014

@pianina Ja osobne mám najradšej klasické štvorce. Sme pri druhom huncútovi a kikko lux nebielené 70x70 zložené na novosklad s bambusovou vkladačkou a vrchným gaťkami úplne v pohode. Ale zatiaľ najzrozumiteľnejšie vysvetlené sa mi to zdalo na stránke zdraveplienky.sk